Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim válasza:
97%

Gondolkodjatok el azon kik is ülnek a Parlamentben. Bukott közgazdászok, tanárok, orvosok, és jön Gyurcsány, aki ért az üzletpolitikához, befutott céggel rendelkezik, és jobbá szeretné tenni az országot. A politikai elit viszont azt várja tőle, hogy belesimuljon a nemtörődömségbe, és a semmittevésbe. Fogadja el az ő nézetüket, miszerint az emberek elsősorban azért fizetnek adót, hogy az "Ő" kényelmüket, jólétüket biztosítsák, és kiszolgálják. A befizetésekből még megmaradt pénzt pedig szét kell szórni a nép között, hogy ne legyenek elégedetlenek. Ha kevesebb pénz áll rendelkezésre, akkor kevesebbet osztanak szét, de a saját luxuséletükből nem engednek. Ezek ellen "egy" ember nem tud harcolni.

Még azok, akik a rendszerváltáskor kerültek ebbe a közegbe, még azok is beágyazták magukat, és ha megnézitek 2000. év óta mindig ugyanazok az arcok. Ők azóta egy kényelmesebb szebb világban élnek, tulajdonképpen lassan már 10 éve nem dolgoznak, és fogalmuk sincs róla, mi zajlik körülöttük az országban.

Hát ezeknek a kezébe adjuk mi a hatalmat az ország irányítása felett, és bármelyik párt is kerül majd hatalomra, mi ígyis-úgyis pórul járunk.

Szóval az egész demokrácia egy nagy átverés, a politikusok alakítják és teremtik maguknak a törvényeket,és csak annyira gondolnak ránk, hogy a felháborodásunk ne lépje át a tűrhetetlenségi küszöböt. És ez az egész Politikai elitre vonatkozik (kivéve a polgármestereket, akiknek érdekük a saját városuk jóléte).

Én nem megyek el szavazni többet.

2009. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim válasza:
83%
az a baj, hogy sok ember el sem tudja képzelni, hogy az msz(m)p mire készül...
2009. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 varázsló 12 ***** válasza:
2011. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:

#9

Jelenleg 2019-ben nagyon alacsonyak az arak, es az egeszsegugyre sem lehet panaszkodni🙃🙃🙃 #fuckfidesz

2019. júl. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!