Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
60%

Először is, nem csupán tévét nézek! Nem messze lakom ettől az egész, rombolástól amit idöről időre végbevisznek azok, aki azt hiszik ez megoldás! Ha leromboljátok a várost annak az ujjáépítése is pénzbe kerül!


És ne haragudj de hány éves voltál '98 talán 9? Hogy ennyire kiesett mi volt akkor?


Egyik se jó, és valaki áll a tüntetések mögött, és az a valaki nem egy személy, hanem egy párt...

2008. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
56%
Na tessék megint látszik hogy ha tv-zel akkor csak RTl-t vagy TV2-őt nézel! Ezzel foglalkozol miközben a kormány ellopja mindazt ami mozdítható! De te csak törődj azzal hogy páran randalíroznak - feltétlenül fontos! 2010-ben hidd el megint az RTL-es hazugságokat menj az mszp-s osztogatásra és szavazz megint rájuk! Majd rá jössz hogy jól átvernek !!!
2008. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim válasza:
63%

Nem értem. Nem értem. Nem értem.


A hosszabb és a még hosszabb válaszolónak: minden tiszteletem a tiétek. Az én központi idegrendszeremben már a második zombi színrelépésénél olyan mértékű hiperpresszió keletkezett, hogy a szürke- és fehérállomány visítva könyörög kibocsáttatásért a fülemen keresztül...


/Természetesen zsidó származású vagyok, hiperpigmentált, barátaim román vendégmunkások. Évtizedek óta a kommunista párt tagjaként tevékenykedem./

2008. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
87%
A fidesz is ótvar kormány meg ez a mostani is. Tiszta béna mindkét oldal, semmit nem értenek a kormányzáshoz...de ugye jön a jó lét?:)
2008. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim válasza:
80%
Ha egy kicsit jobban belegondolsz kedves kérdező,ilyen bajban nem volt az ország a rendszerváltozás óta!Nincs olyan terület,aminek tevékenysége virágzana/épitőipar,mezőgazdaság,stb/!Napi megélhetési gondokkal küzdenek családok ezrei,tömegesen szünnek meg a munkahelyek,sokan elhagyják ezt a kics de gyönyörű országoz egy jobb élet reményében!Vészesen fogy a lakosság!Kevés az újszülött,mert egyre kevesebben mernek vállalni babát!A legtöbb család hitelekből tartja fent magát!Teljesen el van adósodva az ország!Nem tudom,hogy hány éves vagy,de én határozottan állitom hogy 1998-2002 között elindult az ország fejlődése!Én is beinditottam egy kis vállalkozást,ami 2004-ben végérvényesen tönkre ment,felszámolták!Szavaimból kivehetted,hogy fideszes vagyok,amit nyiltan is vállalok!Nagyon várom már a választásokat,bármikor is legyen az!
2008. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim válasza:
98%

Egyáltalán nem jobb a mostani kormány, mint a FIDESZ, legfeljebb nem követ el annyi kommunikációs hibát. A közvéleménykutatások szerint a FIDESZ-esek vannak többségben, így nem értem mire alapozod, hogy a legtöbben FIDESZ ellenesek lennének.


Úgy gondolom, a választásban nincs igazi alternatíva, sőt talán nem is parlamentális demokráciában kellene gondolkozni, hanem az egész rendszert úgy ahogy van el kellene felejteni és csinálni helyette valami újat, olyat ami még eddig nem volt.


Az MSZP, a FIDESZ, az MDF, az SZDSZ mind-mind korrupt, egy szégyenfolt. Én nem fogok szavazni egyikre sem, mert nem a kisebbik rosszat keresem, hanem olyan pártot, aki alkalmas a feladatára. Ha mindegyik lop, csal, hazudik, akkor szerintem nem a parlamentben, hanem a börtönben lenne a helyük.


A mostani kormányban azért nem tudom értékelni a próbálkozást, mert nem hozott eredményeket. Legalábbis olyan eredményeket nem hozott, amivel a többség jobban járna. És ez vagy azt mutatja, hogy nem értenek ahhoz, amit csinálnak, vagy pedig azt, hogy szándékosan okoznak károkat. Lehet tippelni, nekem egyik sem elfogadható.


Az adóbeszedés terén persze nagyon kreatívak. Épp csak az a baj, hogy közben a hasznos reformok elmaradnak, mindössze adóbehajtássá korcsosulnak.


A jogszabályokat is nagyon gyakran módosítják, így nem lehet igazán hosszú időre tervezni. Ha egy befektetőnek van egy kis esze, messzire elkerüli Magyarországot. Kérdés, hogy például ilyen környezetben kinek van elég mersze ahhoz, hogy 20 évre felvegyen lakáshitelt, vagy hogy egy vállalkozást indítson.


A jogrendszer egy vicc, a börtönök túlterheltek, virágzik a cigánybűnözés (amit hivatalosan nem ismernek el, pedig állítólag a börtönlakók több mint fele roma), pocsék a közbiztonság, romlik az életszínvonal, egyre kiszámíthatatlanabbá válik a jövő, a nyugdíjprogram az összeomlás szélén áll, a PISA felmérés szerint a magyarországi diákok - ők jelentik a jövőt! - tudásának színvonala az európai országok közül is a legutolsók közé van rangsorolva, a gazdaság helyzete pedig finoman szólva sem túl rózsás. Sok mindent lehetne tenni a helyzet javításáért, de a szándékot sem látom erre, sőt sokszor még a problémák létezését sem ismerik el, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy az aktuális kormány, vagy bármelyik párt alkalmas a megoldásra. Ilyen helyzetben mire lehetünk büszkék?

2008. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim válasza:
93%
Én be merem vallani, hogy MSZP-s vagyok! Tudod mire jó a vizitdíj? Sok ember csak elmegy jót pletykálgatni és fárasztani az orvosokat sok hülye kis ügy miatt, de ha fizetni kell érdekes otthon is meg tud gyógyulni! A tandíj? Sok egyetemista beül és akár 10 évig is ott van, nem csinál semmit, ha be kell fizetni a tandíjat akkor mindenki iparkodik. Én nem felejtem el az öszödi beszédet, nekem se tetszett, de amikor a Fidesz lehülyézte az MSZP-t az jó volt? Ja és akinek nem olyan az anyagi háttere hogy ki tudja fizetni a tandíjat az tanuljon jól és kap ösztöndíjat!
2008. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim válasza:
90%
Kíváncsi vagyok mi lesz mikor rájönnek hogy a Fidesz sem jobb... Mert hogy nem sok különbség van köztük az biztos.
2008. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
98%
Sziasztok..Mivel nem számithatok már évek ota az állambácsira,sem a pártokra,ugy gondoltam,ne számitsanak ők sem rám.Elegem van a polikábol,mert az csak egy szakma,s elegem van a politikusokbol,mert ők meg nem jotékonyság.Élek,ahogy tudok,boldogulok,ahogy tudok.Nélkülük.
2009. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik kommentező azt válaszolta, hogy a jelenlegi kormány legalább mer változtatni.


Az igazság az, hogy sok városban (Pl.: Pápán és Várpalotán is) amióta jobboldali polgármester van (Fidesz) azóta beindult az élet. Ezt az ott lakó ismerőseimtől tudom és ők tényleg nem elfogultak politikailag.


A helyzet az, hogy az MSZP többet ártott eddig mint amennyit használt. Azt pedig, hogy mennyire rosszak a híres őszödi beszéd példázza.

2009. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!