Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
 71/104 A kérdező kommentje:

azt inkább ne!!!

amugy szeritnem meg épp neked van igazad.

2008. márc. 17. 21:58
 72/104 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a gimis igenis jól látja a helyzetet és sokkal értelmesebben nyilatkozott mint itt néhányan. Beláthatnátok hogy a sok tüntetés, károkozás, készenlét és utánna a sérültek ellátása, meg a szemét és romok eltakarítása, mennyi pénzbe kerül?! Na és ki fizeti meg? Nem azok akik ott hülyéztek meg szétvertek mindent, mert feltételezem nincs munkájuk így jó dolgukba eljárnak tüntetni egy kis szórakozás gyanánt, aztána sok hülye meg fizesse meg aki dolgozik és fizeti az adót. Na erre megy el mostanság az a sok pénz és ez akár normális dolgokra is lehetne költeni, nem? Valamint azt sem értem hogy mit ártott az a szerencsétlen rendőr a tüntetőknek? Aztán meg ha esetleg megbilincselik vagy pofán csapják, megy és sír. De könyörgöm a rendőrnek nem aza munkája, hogy álljon és tűrja, hogy agyon verik, felgyújtják és kövekkel, üveggel dobálják.
2008. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
81%
Előttem arták: ,,már Románia is megelőzött minket", Igen, mert Románia csinált reformokat, a nyugdíjreformon is már túlvannak, így több pénz folyt be az államháztartásba ezért jobban állnak, mint mi. Kellenek a reformok, de minél tovább húzzuk-halasszuk annál jobban megszívjuk...18éve reformokra készülünk. Azóta rosszabbodik a helyzet. A Fidesz sem csinált semmit, az MSZP sem csinál semmit. a Fidesz hatalomra akar kerülni, ezért pofázik hülyeségeket, az MSZP meg nem beszél semmit, mert nem tud reagálni, mint amikor a megbántott kisgyerek nem tud értelmeset visszaszólni, és az emberekkel sem képesek közölni, hogy mit miért csinálnak, miért kellenek a megszorítások. és igen, a kis embereken csattan az ostor, de minél több ideig nem történik semmi, annál jobban csattan :(((. Tök dühítőm h nem csinálnak semmit...senki. És sajnos Magyarország hátra lép ott, ahol előre kellene. Mi NULLA feladatot teljesítettünk az unió által ránkszabott feltételek közül. még Málta is,akinek pár éve sokkal rosszabb volt a gazdasági helyzete, mint magyarországnak, teljseített egy feladatot (reformot) és jobban állnak már ők is (ennek hatására?) mint Magyarország...Szal cseráljék le az összes politikust...Egyszer hallanám már azt, hogy tettek vmi értelmeset úgy, hogy a kisemberek is értsék. Mert most csak manipulálnak a hatalomért oda-vissza.
2008. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
82%
ja és nem pártfüggő, hogy jobban éltetek e x éve amikor a Fidesz volt. Igen, ők szívesen szórták a pénzt olykor fölöslegesen is (minek az a sok leszázalékolt pl. minek kell adni azt a sok szoctámot), tanuljanak meg az emberek gondoskodni önmagukról és nem mindig azt elvárni, hogy csak kapják a pénzt meg mindent ingyen és tényleg bele lehetett halni abba a 300Ft vizitdíjba, főleg mikor a mamám is szidja a vizitdíjat, aztán 50rugóval készül (amit fél éve gyűjt) a műtétjére, hogy odadja a dokinak. A dohányosok napi 500Ft-ot kötenek egy doboz cigire, a saját egészségük kárára, akkor mit kell felháborodni? és nem úgy van hogy az MSZP próbál meg a FIDESZ meg majd nem próbál reformokat, mivel az unió azt mondja h csináljátok kül kitiltanak a szövetségből. Egyedül meg még ennyik se lennénk. És 30milliárd EURO-t kap Magyarország HA teljesítette a reformokat. Ez még Ft-ban is sok...
2008. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező azt mondta, hogy nem Fideszes, sem MSZP-s. Akkor miért küldte le olyan tiszteletlen módon az első oldalon az egyik kommentálót? Különben nem kell több 100ezret fizetni a műtétekért sosem, csak kapsz majd (ha lesz vmi változás végre) egy elszámolást, mire ráírják ,azért ,hogy tisztában legyél azzal, hogy mennyibe kerül ez az államnak. Ugyanis voltak csalások, mikor bementél egy náthával az orvoshoz és ő azt írta a számítógépbe h tüdőgyulladásod va, akkor az OEP-től ( a közös egészségügyi kasszából amit az adófizetők fizetnek (mostmár nem csak ők szerencsére), kapta a kürháza pénzt. Szal az orvosok lenyúltak elég szép összegeket így, nert senki nem ellenőrizte őket. Ezt mostmár nem tehetik meg. A te papírodra is ráírják, hogy mennyibe kerül ez.
2008. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim válasza:
89%

Sajnos a politikusok magas fizetése a munkásosztály által befizetett adókból van. Ja és ráadásul ők nem fizetnek adót, leszavazták hogy bruttósítsák a "tiszteletdíjukat?". Amúgy ha arról van szó hogy mennyivel emeljék a saját fizetésüket, akkor mindegyik a legmagasabb emelés mellett voksol (a mi adónkból), de ha a minimálbér megemeléséről van szó 1-2 ezer Forintnál többet nem hajlandók megszavazni nekünk.

Vajon miért nem lenne jó nekik az, hogy a minimálbért 100.000,-Ft-ra megemelnék, és eltörölnék az adójóváírást. A több fizetésből az emberek többet vásárolnának, megindulna a gazdaság.

És aki erre azt mondja, hogy sok kisvállalkozás tönkremenne, én azt mondom neki, hogy amikor az Orbán kormány emelte drasztikusan a minimálbért, akkor sem mentek tönkre. Ugyanis a vállalkozó több termék eladásából többet keres, és ki tudja fizetni az alkalmazottait.

És ha így nem lenne adómentes a minimálbér több pénz folyna be adóból (mivel akik eddig elkerülték az adófizetést, így nekik is muszály lenne fizetniük).

2008. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim válasza:
93%

Kedves "Hosszú kommenteket író!"


Nagy élvezett olvastam amit írtál, de csak azt a részét, ami még az elején volt (téma elején), de a későbbiekben is voltak ilyen részek. Azonban egyre gyakoribbá és sértegetőbbé vált ez a zombizás, amit persze nem vettem magamra - a zombik nevében gondoltam elmondani, remélem, hogy nem érted félre. Csak azért mondom, mert ugyan oké, hogy azért csinálod állításod szerint, hogy összefogásra "kényszerítsd" őket, de szeritnem ennek nem ez a legjobb módja, bár nem biztos hogy ennél jobbat megérdemelnek, de attól még nem kéne még csak a szintjük közbelébe sem kerülnöd.

A véleménnyeddel az élet változtatásáról, hogy mi tehetünk róla - és mikor nem mi - teljesen egyet értek, és még talán kiforróban lévő - és én úgy gondolom egyre helyesebb - életfilozófiám is sok elemet tartalmaz azokból a jó dolgokból, amit elmondtál.


Azoknak, akik kételkednek a vita értelmében: nos, az ilyesmi igenis kell, szükség van rá, hogy a társadalom minden színterén megvitassák ezt az emberek, kifejtsék a véleményeiket, mert ilyenkor érvényesül egyrészt a "sok kicsi sokra megy" elv, és az akarat - az áhított öszefogás segítségével, amit valóban nem csak áhítani kéne - később tetté és változássá kovácsolódhat. Ezért fontos ez.


Az acsarkodóknak: szégyélljék magukat! Nézzenek mélyen magukba miután ki zsidózták románozták meg cigányozták magukat, és gondolkodjanak el azon, mi van olyankor mikor egy román le hülye magyarozza őket. Tetszik nekik? Aligha. Már csak ebből kiindulva visszafoghatnák magukat!

Én alapjában véve sajnálom az ilyen embereket. Ha a srác tényleg 15, őt a legjobban; ő ha már ilyen fitalon ilyen "kiforrott" elcsavart elmével rendelkezik, elég nehéz vagy lehetetlen lesz visszafordítani, illetve nem is, megfordítani egy helyes vagy helyesebb irányba.


Egyesek képtelenek megérteni hogy az ő élteükben itt már nem lesz változás, maximum nagyon kicsi; és azt se látják, hogy az ő gyerekeiknek, unokáiknak kell megteremteniük a majdani jobb létet. Ezért küzdesz első sorban nem magadért: ezt másképp kicsit más kontextusban közérdeknek is hívják, ami azért is fontos, mert az állam nem egy emberből áll.


Ha már a gyerekeknél tartunk: ne vegyétek már le magatoknak - akinek inge, magára veszi - ennyie szubjektíven azt, hogy "van gyerekem ezért" vagy "nincs valamim ezért". Mint a kedves "Hosszan Író" írta már, összefogásra van szükség, és nem magaddal fogsz össze! Másokkal kéne, de nem csak egyesekkel, hanem mindenkivel; ebből azt szeretném kihozni, hogy a "Hoszan Író" leírásai általában általános jellegűek, vagyis pl nem te vagy - aki - ez meg az miatt nem tudsz valamit, mert hibát követsz el és képtelen vagy belátni, pedig tudnál változtatni - lásd 500FT egy doboz cigi, aztán nyavajgunk ehhez képest "potom" 300FT miatt - ; itt általában mindenkiről van szó tehát, aki ide tartozik.


Egyelőre ennyi, de úgy érzem, fogok még ide írni.

Sok sikert a javulás reményében! Én gondolok az utánam következőkre, hát ti?

2008. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim válasza:
86%

Megint én (aki ez előbb írt elismerve Hosszan Író érdemeit - ez lesz az indián-neve).


Kedves kérdezőnek: te azt mondod " nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket". Nos, ha nem tudsz olyat tenni, amit másoktól viszont elvársz, akkor inkább fogd be kérlek a szád. Mocskolódsz és ótvar módon beszélsz. Szégyellnivaló. Hol is van itt az észérv?


Álmos vezér védelmében: a nagy jobboldali életérzés közepette - jobboldal = nacionalizmus, de ezt most nem rossz értelemben mondom, csak sajnos a közvélemény már a nacionalizmust Hitlerrel és a náci-németországgal egyesíti, pedig csupán a haza és a nemzet szeretetéről van eredendően szó - elfelejtitek, hogy Álmos vezér egyike volt a magyar nemzet alapítóinak? Nekem ez nem olyan hű de fontos mind állítólag nektek, de ti azért a farkával viccelődtök. Primitívség.


Visszatérve az új díjak eltörlésére. Vagyis vizitdíj, kórházi napidíj meg ide sorolnám azért a tandíjat is. Erről csak annyi a véleményem, hogy itt nem arról szavaztak az emberek, hogy legyen-e vagy sem. Ez arról szólt, hogy politikai hovatartozástól függetlenül jó alaposan bele lehetett rúgni Gyurcsányba - amúgy csodálom hogy acsargás közben egyesek képesek annyival megtisztelni őt hogy helyesírási hibák tömkelege mellett nagybetűvel írják a nevét - , és nekik ez jó. Amúgy nem. Ugyanis neked nem lesz jobb, mint már írtam, és a reform nem úgy van, hogy következő nap már okébb is a helyzet. Frászt. Szenvedni kell, hogy jobb legyen, és fizetni kell, hogy meglegyen az, amit elvársz, és később, azutánad következő már jobban éljen. De te csak magadra gondolsz - általános írom, hogy "te", akinek inge, úgyis magára veszi.


A dilettáns szóról: először is tanuljuk meg leírni, másodszor is felejtsük el. Ebből is látszik, hogy egyeseket minden szarral meg lehet etetni: mióta Orbán ledilettánsozta Gyurcsányt, egyesek száján egy mondaton belül 3-4x is elhangzik gondolkodás nélkül.


Hogy ki figyel kire és ki így meg úgy milyen hülye: nos, én végigolvastam MINDEN postot, ez is hozzá tartozik az összefogáshoz, hogy figyelek a másikra, ha már elindítok egy ilyen témát - főleg kedves Kérdező. Nézz magadra! Mocskolódsz itt össze-vissza, értelmes megszólalásod - félmondatod - alig van.


....


Hát gyerekek én nem tudom. De párat azért igen.

Én is tisztában vagyok vele - remélem - , hogy mi van ebben az országban, de azzal is tisztában, hogy mi volt, és mi lehet - jobb lét. No persze, van aki színtén utóbbit hangsúlyozza, neadjúristen azt, hogy már itt is van, persze nincs. A majdani szavazásról annyit, hogy vagy nem megyek, vagy a Kétfarkú Kutya Pártra szavazok. Tudniillik ők ingyen sört és adómentességet ígértek - ezen legalább jót röhögök. És hát a magyar nagy az ígéretekben, és mivel a fene nagy demokráciában - mióta "megadatott" nekünk - mindenki azt mond, amit akar, meg azt tesz amit akar, de sose teljesítni be, legyen szó bárkiről, így nincs értelme egyikre se szavazni. Következmény nélkül úgyis mindegy, nem? Egyszerűen nem hiszem el nekik, hogy változásokat tehetnek; mindenki bemutathatta évek alatt össze - most mondhatnám, hogy lopott, de szabatos leszek és azt mondom, hogy tanult - tudását; dehát a vizsgán egyikük se ment át. Így aztán ugyanyannyi értelme van egy 0%-os pártra szavazni, mintha rájuk szavaznék: nekem így se, úgyse lesz jobb. Csak az a gáz, hogy így én se teszek semmit az ország érdekében, az összefogás csírája még bennem sem hajtott ki eléggé, de én legalább dolgozom rajta.

A demokráciáról meg annyit, hogy egy nagy kalap szart se ér. Nem azt mondom, hogy komcsi vagyok - bár itt rögtön lesznek, akik gyorsan rám fogják - , mert sose voltam szélsőbaloldali nézeteket magáénak valló ember. Egyáltalán kerülök minden szélsőséget. Dehát az ember maga választotta azt az utat, hogy letér az ösztönökről, és saját maga által kitalált szabályok szerint akar élni; ezek a szabályok az idő múlásával egyre jobban kiforrtak, de valahogy sose akartunk eljutni a valódi jó társadalomnak hívott valamihez - tudniillik ez csak a kedves becézése mindennak, amiben bármelyik ország hiszi hogy él. Igenis kemény emberekre volna szükség, mert ez a szuper jólét meg emberi jogok; oké, de akkor most válasszunk a civilizáltság vagy az ösztön közt. És ha már ilyen jól belelovalltuk magunkat előbbibe, hogy mindjárt ki is pusztulunk, akkor vegyük tudomásul, hogy igenis kellenek azok a szabályok, (később reformok) amiket mi szabunk meg, és kemények, hogy minden flottul működjön, és később a TE VÉREDNEK jó legyen. Mindenütt így kéne lennie.

Más országokban is. Nyugat egy rakás szar. Az úgynevezett jólét magasabb, a GDP nagyobb százalékot mutat, de milyen jó ilyen rövidítéseket elemezni és a jövő éviről beszélni, miközben Franciaországban tkp durvább zavargások voltak kétszer is, mint nálunk Őszöd után - igen, Őszöd és nem öszöd, méghozzá Balatonőszöd, meg kéne tanulni leírni ha már ilyen bátran dobálózunk vele - , amerikában meg pl nagyobb a munkanélküliek aránya - és most nem is tudjuk elfelejteni a rettegett másodlagos jelzálogtőkepiac összeomlását, melynek kardja az újabb gazdasági világválság hajszálát gondolkodik kettészelni - , keleten meg nyomor van, hol ezért, hol azért; de már így is elég hosszúra nyúlt ez a kényszer-litánia, így gondoljunk csak a kommunista Kínára, ahol az emberek fuldokolnak a szénben, vagy a világ legszerencsételebbikére, Afrikára, amit állítólag mindenki folyamatosan ment. Nahát, tudjuk, amit....

Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindél jobbak vagyunk és szerencsésebbek, de leszállhatnánk arról, hogy "máshol így meg úgy", hanem gondolkozzunk inkább úgy, hogy "máshol így meg úgy, de először is azt veszem számba, mi van itt, és mi lehetne ha tennék érte ÉN IS".

Szó volt itten az önzőségről is. Meg a haza. Hát, az én szívem is erősen idehúz, de hogy őszínte legyek, mikor, már lassan három éve az ölembe pottyant egy lehetőség, hogy majd anno kiemhetek évekre tanulni, nem sokáig gondolkoztam; vért fogok izzadni, de van egy célom, amiért harcolhatok. Ez a haza-kérdés elég kétoldalú. Egyrészt szegény Hosszan Író nem tehet róla, hogy ide született, úgyhogy ne bántsuk ezért; különben is, mint mondottam demokrácia van, úgyhogy eldöntheti hogy mit szeretne tenni - pl ír-e a kedves válaszadó minősíthetetlen "inkább fogd be a szád" kijelentését követően is - , ti is, én is. De azért látszik rajta, hogy talán a szíve se húz annyira ide, de nem szeretnék mások felett ítélkezni. Viszont az én példám meg azt mutatja, hogy én igenis imádok itthon élni, és ugyan szinte biztos, hogy már nem sikerül kimenni, de egészen biztosan állíthatom, hogy amint tehettem volna, tapasztalataim újságjával a hónom alatt visszatértem volna ide ide. Ugyanis itt jó, és szép, csak mindeki el szokta felejteni. Mindig a szaros pénz, és az a nyomorék pesszimizmus. Persze mondhatjátok, hogy dehát hogy legyünk optimisták ilyen helyzetben? Igen, ez jó érv, de azért azt ne felejtsük el, hogy a pl sok optimista ember egy kupacban tud tenni valami jót. Vagy hagy úgy tetszik, sok magyar együtt, egymásért. Érted is meg érted is - ha így szubjektív vonulatban jobban tetszik. Ugyanis itt - visszatérve az értekezéssé duzzadt tkp értéktelen írásom elejére - itt nem ám a fejesektől kéne várni a változást, hanem saját magunktól - mint Hosszan Író említette, ők is közülünk valók ugyanis; de persze könnyebb másokat megbízni, hogy aztán őket okolhassuk. Féreértés ne essék, én nem az anarchia szeleit akarom szabadjára ereszteni, de a népnek kéne eldöntenie, hogy mi legyen, és végrehajtatnia egy valóban kompetens személlyel, illetve személyekkel - nem azt mondom, hogy a mostani kompetens személy nem az, neki van legalább ereje és bátorsága véghezvinni dolgokat, csak az olyanok mint ti folyton giánycsolják. Na persze ehhez megfelelő tudás is kéne, ami viszont nagyrészint csak nyugatra adott; tehát előbb arról is dönteni kéne, hogy mi tudi is szeretnénk. Ha ezt még az elején leszögeztük volna, és Magyarországot nem, mint friss nőt egyből elcsaltuk volna, hitegettük volna, aztán megaláztuk és eldobtuk volna - ahogy sokatn teszik ó, Hosszan Író említette az adócsalókat - , aztán lesajnálóan csak gyerektartásival láttuk volna el (gyengébbek kedvéért ez egy hasonlat volt), akkor most tartanánk talán ott, ahol a nyugat tartott ott akkor amikor rendszerváltás volt. Vagy legalábbis azt mondták, az van - mármint rendszerváltás, úgy értem, bizonyos vonulatokban ez elég látszólagos. Visszatérve az eredeti témához, itt jó, és a mostani kormányzat is jobb mint az eddigiek,, csak tenni kéne érte, hogy mindenki így gondolja, és még sokkal sokkal jobb is legyen. Én szeretném leszarni a politikát, leszarni a bunkó barmokat, mert egyrészt nem érik meg a fáradtságot, és az évek számát, amivel az idegeskedések miatt megrövidülök, másrészt meg ha még találok sok ilyen embert, mint én vagyok, akkor a fentebb említett döntések elé állíthatnánk magunkat. De amíg csak szitkozódás, mocskolódás, minősíthetetlen, tudatlan, hülye - azt se tudják, miért mennek - tűntetgetések vannak - sok naplópó inkább dolgozna vagy hasznos dolgot csinálna - , addig itt semmi nem lesz. Ehhez egy egész generációnak ki kell halnia sajnos. Mert persze könnyű kimenni, kiabálni, tűntetni a szuper jogainkért - néha elgondolkozom, miért is vannak? - meg összeállva bólogatni, hogy bizony ez így nincs jól, és milyen szar nekünk, és másnak is továbbadni. Egyszer rá kéne jönni, hogy lehet hogy van más módszer is, amit úgyhívnak, hogy közösködés, és amiben mindkét fél bizony lenyeli a békát, legyen az akármilyen nagy, de KÖZÖSEN tesznek valamit azért, hogy lehessen olnyasimről beszélni, hogy változás. Mert az már nagyon ránkférne. Hajrá.

A kisebbségi veszélyről meg csak annyit, hogy nem egy olyan van köztük - ismerek én is - amelyik büszkén állíthatja magáról, hogy jobb BÁRMELYIK fehérnél -magyarnál - ebben az országban. Nincs nehéz dolga, hogy őszínte legyek. Ezek kissébségi dolgok... inkább nem kommentálom, nagy baromság szerény véleményem szerint az egész, és buta tévhiteken alapul. Első sorban megint csak a marakodást segítik elő az összefogás helyett. Engem nem zavarna senki. Lehet, hogy túl toleráns vagyok? Döntse el mindeki maga, szerintem egyáltalában nem.

Hát ennyit a véleményemről a világról, amiben elünk; igazából nem biztos, hogy traktálni akartalak volna titeket ezzel - sokak agyáig úgyse jut majd el - , de valahogy ez már kikívánkozott. Úgyhogy így utólag is elnézést, ha valakivel nem egyeznek a nézeteink.... dehát kimondhatom, nemigaz?


Uff.

2008. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim válasza:
92%

Üdv !


Őszinte részvétem minden gondolkodónak - semmi jót nem remélhetünk. Sajnos a nem gondolkodók mankója a választani akarás (pl. Fityesz vagy Meszop) nem pedig az önálló vélemény.


Ha gondolkodunk mindjárt kiderül, hogy a vezető politikusokból csak egy minimális hányad alkalmas!


Egy igazi politikus (pl a XXI.századra talán már elvárható:) az észérvek mentén, akár konfrontálódva, de mindig is polémiát folytatva kristályosítja ki, és határozza meg életünk fontos irányvonalait .. viszont, ha ez megtörténik, akkor a nem gondolkodni akarók rögtön az aktuális melldöngető diktátorhoz húznak ..

(persze, ha politikusunk sz*rul fogalmazta meg a jövő útját, akkor is ..)



"Rövidebben író"

2008. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Hosszan Írót Méltató! :)


Először is úgy látom, fel kell kötnöm azt a bizonyos alsóneműt. Ugyanis írásod mennyisége alapján igencsak felveszed velem a versenyt. :)


Másodszor is köszönöm a hozzászólásodat. Ennél jobban én sem tudtam volna leírni. És köszönöm a dorgálást is, amit tőled kaptam. Végülis jogosnak érzem. (...Csak tudod, néha OJJJJAN JÓLESIK...! :D ) Tetszik, hogy van több értelmes, elfogultság nélkül gondolkodó (gondolkodni próbáló) ember. Talán van még remény.

De nem is szaporítom tovább az írást, mert tényleg nem tudok hozzáfűzni szinte semmit. Egyetlen dolog viszont megfogott.


"Ehhez egy egész generációnak ki kell halnia sajnos."


Igen, ezt én is így látom. Ha jól emlékszem Planck-nak volt egy idézete ezzel kapcsolatban:


"Egy új tudományos igazságot nem lehet úgy érvényesíteni, hogy meggyőzzük az ellenfelet, amely kinyílvánítja, hogy megtért. Sokkal inkább úgy érvényesül, hogy az ellenfél lassanként kihal, s a felnövekvő új nemzedékkel már az új igazságot ismertetjük meg."


Azt hiszem, ez igencsak érvényes jelen esetben. (Elnézést az idézet szerzőjétől, ha nem Planck lett volna az.)


Üdv: Hosszan Író :)

2008. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!