Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gróf Nemzetes Címeres Tekintet...

Gróf Nemzetes Címeres Tekintetes Alsó és Felsőfelcsúti Kormány Viktor miért olyan biztos benne, hogy a FIDESZ nyeri a választásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 23:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Mert most ez tűnik a legreálisabbnak (sajnos). Végre császárrá koronáztathajta magát, azt' most örül.
2010. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
Savanyú a szőlő, komcsik?
2010. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok sem ilyen, sem olyan párti, de szégyelheti magát Viktor.


Nem mindegy, hogy azért nyer a választáson, mert az MSZP milyen sz.r párt vagy azért, mert milyen jó a Fidesz.

Szánalomból győzni, hmm...mondhatom szép.


Azért meglepődnék, ha mégsem a narik győznének XD

2010. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

Én nem szavazok se az MSZPre, se a Fideszre, már csak a Jobbikra. Arra szavazok, aki engem képvisel, mint magyar embert. Ilyen egyszerű.

De ez az alcsúti-felcsúti címeres tekintetezés szánalmas.

2010. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Komcsi vagy te, ba@dmeg. Én Jobbikos vagyok, és ugyanúgy utálom Likudvikit is, mint vöröséket.
2010. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként - ahogy fentebb írják - az a baj, hogy a fidesznek nem azért van esélye a győzelemre, mert olyan jók, hanem mert az mszp olyan rossz, és ez nagyon nem mindegy.
2010. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

Komcsi vagy TE!

Én is utálom, de ez méltatlan. A zsidók találnak ki ilyen jelzőket, hogy jobban elmélyíthessék a gyűlöletüket.

2010. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
68% nyugi, ez nem neked szólt, hanem ott fentebb.
2010. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%

"Savanyú a szőlő, komcsik?"


Az elmúlt 8 év Orbán dedós sértődéséről szólt, mert a többség 2002 leváltotta és 2006-ban sem akarta újra az ország élén látni. Úgyhogy ő már 2002-ben bevágta a durcát és csípőből leszólt mindent, amit a kormány csinált. Azt is elérte, hogy a polgárok ne érezzék magukat jól az országban, hiszen nem is lehet jó élni egy olyan Magyarországon, ahol nem Viki a miniszterelnök. Mit ne mondjak, hatott a hipnózis.


Ha a Fidesz fog nyerni (minden bizonnyal így lesz), az MSZP nem fog hídlezárást rendezni, újraszámlálást követelni, kokárdával szaladgálni, polgári köröket alakítani, suttogó propagandával oltogatni, meg apokalipszist sugallni. Tudod, nemcsak a győzelemhez kell egyenes gerinc, hanem a vereséghez is.


Ennyit a savanyú szőlőről.

2010. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%

"Ha a Fidesz fog nyerni (minden bizonnyal így lesz), az MSZP nem fog hídlezárást rendezni, újraszámlálást követelni, kokárdával szaladgálni, polgári köröket alakítani, suttogó propagandával oltogatni, meg apokalipszist sugallni."


Azért van ez, tudod, mert tudják, hogy valójában úgyse fog változni semmi. És sajnos igazuk van.


Az ellenkező oldalról ez azért nem igaz, mert a Fideszesek jó része igaz magyar ember, csak nem ismerik fel, hogy ki az, aki a valódi érdekeiket képviseli.

2010. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!