Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gróf Nemzetes Címeres Tekintet...

Gróf Nemzetes Címeres Tekintetes Alsó és Felsőfelcsúti Kormány Viktor miért olyan biztos benne, hogy a FIDESZ nyeri a választásokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 23:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy sok hülye él ebben az országban.
2010. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

És?

Ez egyébként mindenhol így szokott lenni, és a demokráciával semmiben nem ellentétes.


Melyik pártvezértől hallottál még ilyen kijelentést??

Ez egy kis Viktátor!!

2010. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
34%
Jól van, akkor rettegj tőle.
2010. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan rettegnék,le sem sz@rom!
2010. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:17"


Nem tévedsz! És Orbán Viktort nem is említeném egy lapon Horthy Miklóssal, mert emberileg, és a tettei alapján, a lábujjáig nem nőtt fel Viktorka.


Egyébként, ha olvasnál és nem az általános iskolai tanulmányaidra hagyatkoznál akkor rájönnél, hogy Horthy egy remek ember, és nagyszerű kormányzó volt!

Üldözte a komcsikat, és 1944-ig húzta a Zsidók elhurcoltatását a koncentrációs táborokba, amit Hitler már bombázással akart megtorolni.

Diktatórikus csak annyiból volt, hogy rendet teremtett a Habsburgok után elszenvedett erkölcsi, gazdasági és politikai dolgokban!


Úgyhogy kisapám ezt buktat! :D

2010. febr. 17. 11:23
 26/33 anonim ***** válasza:

Hát, akkor félreértettem, mit akarsz *vállat von*

Örülök, hogy más is így gondolkodik.

2010. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Te éltél a Horthy-korszak alatt nem hiszem,Én viszont igen és tudom,hogy mi volt a véleményünk róla! Minden volt,csak olyan vezető nem, aki az országgal jót tett.Egyedül az arisztokrácia kedvét kereste,a többi emberrel nem törődött.Beszélj talán olyan munkással,aki a Valéria-telepen lakott,vagy olyannal,aki uradalmi cseléd volt!evesen vannak,de még élnek ilyen emberek.De egy iparos is mondhatna neked véleményt.Ne az eltorzított történelminek mondott írásokat olvasd,az csak "szerecsenmosdatás."
2010. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

RE: ma 15:53


Nézd! Én nem hiszem, hogy a Horthy korszak jobb volt. Sőt meg voltak a hátrányai. De egy tény! Ő a kommunizmus ellen hatalmas lépéseket tett, és Ő volt az az ember, aki az Antant és Nem-Antant hatalmak közt őrlődött! Hogyan játszhatott össze az arisztokratákkal, amikor Károlyt folyamatosan becsapta különböző álfikciókkal?


Bocs de a vita sajnos érdemtelen köztünk...

2010. febr. 17. 20:30
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éltem, de apám igen. Egyszerű falusi bányászcsalád volt a családunk akkoriban, 7 gyerekkel, szóval nem volt fenékig tejföl az élet. A kommunista rendszerben tudott apám egyetemre menni először a családból, azelőtt úgy nézett ki, hogy pap lesz belőle, mert azért a tehetséges gyerekeknek ott is volt kitörési lehetőség.


Viszont, ahogy elmondta, volt rend, volt tisztesség, volt becsület. A gyárban, bányában se mert még a cigány se ellopni egy kalapácsot se, nem is azért, mert volt csendőrség (akik egyébként az egyszerű megoldások hívei voltak, ha rendbontást láttak valahol, általában mindkét félnek lekevertek egy jó nagy pofont, mindenféle vizsgálat nélkül), meg nem is azért, mert szigorúak voltak a törvények. Hanem legfőképp azért, mert akiről ilyesmi kiderült, az egy életre eláshatta magát, senki nem állt vele többé szóba. Szóval volt erkölcs. Az 1956-os forradalomban is azért lehetett őrizetlenül otthagyni a kirakatokat mindenféle tömeges fosztogatás nélkül, mert még az a generáció csinálta, amelyik a Horthy-rendszerben nőtt fel. A háborút leszámítva apám csupa jót mond arról a rendszerről, pedig ő végigélte a kommunizmust is (hozzáteszem, ahhoz képest, ami most van, a Kádár rendszert is csak dicséri. ha ott nem is volt már erkölcs, azért legalább felakasztották, aki lincselt-gyilkolt, meg meg lehetett élni)


Szóval ha nem haragszol, (vagy ha haragszol is) inkább az apám elmondásának hiszek, mint neked. Az alábbi videókon is az látható, mennyire "utálta" a nép Horthyt, meg mennyire "nem ment a nép közé"...


http://www.youtube.com/watch?v=zROQyFy36l4


[link]

2010. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Re: ma 20:44


Remélem ezt nem nekem szántad, mert én ugyanezt állítom!

2010. febr. 17. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!