Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem jobb. Mindkettő rossz. És a mai magyar politikában nincs olyan párt, amelyikre azt mondanám, hogy elfogadható kormány lenne.
2008. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim válasza:
42%
Szerintem a fidesz azért rosszabb mert kormányzásuuk ideje semmit nem csinált csak a zsebüket tömték, az mszp pedig mer változtatni...... és ebbe segítenünk kell
2008. febr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim válasza:
44%

Végül is igen, a fidesz semmit nem csinált, az MSZP meg... azalatt h semmit nem csinált, még jobban tömte a zsebét, változtatásokat hozott be, hogy még több kerüljön a zsebébe!

Egyik se jobb, mindkettő csak a saját érdekeit nézi, senki másét! Sajnos. Érdekes, mikor a másik hoz dönzéseket, akkor tudják egymást támadni, hogy rossz, meg nem helyes. Mikor meg rajtuk a sor... Ugyanaz.

2008. febr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
52%

A mostani kormány észérvekkel akarja meggyőzni az embereket! A fidesz meg csak butaságokat tud kitalálni! Bármire, amit a kormány kitalál, előrukkolnak valami hatalmas nagy hülyeséggel és azt olyan komolyan tudják előadni, hogy az már művészet! Tiszta vicc!

Persze mindenki tömi a zsebét (jobb is, bal is), de őszintén, ki az aki odajutva nem ezt tenné????

2008. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim válasza:
68%
Sztem mindegyik csapat csinált jót is rosszat is,egyiket sem kell félteni.Viszont a jobbosok hőzöngő letaroló stílusa sok embernek nem teccik ám! S sajna itt tartunk,hogy az ember a pártszimpátiáját már lassan nem meri kinyilvánítani...
2008. febr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim válasza:
66%
A második válaszolónak!Ezek szerint te igen gazdag lejetsz hogyha azt irod h az MSZP mer változtatni!Gyurcsány nem foglalkozik az emberekkel főleg nem a szegényekkel!Mindent csak drágit már Románia is megelőzött minket!!!!Amikor a FIDESZ volt hatalmon akkor legalább nem az utolsók voltunk!!!Vagy kedves válaszadó elfelejtetted az öszödi beszédet?Mert nagyon sokan nem felejtették el!!!Vagy erre azt irod h legalább idejében bevallották h hazudtak?Én vállalom h FIDESZ-es vagyok,de sajnos nem mehetek még szavazni március 9-én.De ha elmennék akkor 3 igen lenne mert Gyurcsány a sirba akar tenni minket,mert az emberek nem mennek orvoshoz mert vizitdijat meg korházi napi dijat kell fizetni.Remélem hamarosan eltakarodik Gyurcsány még az országból is.Bár ennek az embernek nincs szégyene.Köszönöm h elmondhattam a véleményem.
2008. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen egyetértek veled, kedves előző hozzászóló.

Szívemből beszéltél.

2008. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
42%

szerintem az mszp jobb, tényleg azért, mert legalább próbál változtatni. a fidesz mindenkinek azt mondja, amit hallani akarnak, de semmi tervük nincs arra, hogy hogyan rázzák a gatyába ezt az országot. bár egyik sem jó.

mivel ezek ketten folyton egymás torkának esnek, csak rájuk figyelnek, és ez végülis nekik jó, mert az emberek nem veszik észre hogy más pártok is léteznek.

2008. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 A kérdező kommentje:

probál változtatni az MSZP??????????????? normális vagy te???????? hány éves vagy?????????????

probálj meg eltartani egy családot a mai magyarországban, nem tünt még fel hogy milyen árak vannak? amig fidesz volt az embrek jobban éltek. ez nem tünt fel? nem tünt fel hogy mindneki külföldre megy csak hogy életben tudjon maradni? minden árat megemeltek, eladták az országot, bevezették a vizit dijat.

hogy ha majd egyzser bármi bajod lesz és korházba kell menjél, akkor majd meglátod milyen fasza ez az MSZP mikor majd több száz ezer forintot kikell fizetned, tényleg nagyon fasza kibaszott hülye vagy.

2008. márc. 1. 18:33
 10/104 anonim ***** válasza:
63%
nyugodj le. nem azt mondtam, hogy jó amit csinál. csak azt, hogy legalább próbálkozik.
2008. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!