Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 A kérdező kommentje:
mármint az utolsó elötti hozzászolásra gondoltam az előző kommentemben csak közben beirt ez a hosszút iró. :D
2008. márc. 7. 22:23
 42/104 anonim ***** válasza:
78%

Látom itt is van pár nagypofájú kripta-jelölt kommunista, aki nem ébredt fel azóta sem, hogy a berlini fal egy darabja jól fejbebaszta. Azóta nincs közjólét, és nincsenek csonthülye, ám a népnek jótakaró vezetők, a szókimondó haver állatságaitól meg fordulok le a székről! Biztos te azóta a himnusz alatt az öszödi beszédet hallgatod, mert az a magyarság esszenciája, olyan szívhezszóló volt, csak az a bökkenő hogy azt nem neked címezték, hanem a többi komcsinak, aki ott volt!

És az is csak a sekélyességedet bizonyítja, hogy képes vagy azt hinni, hogy érted van a vizitdí, napidíj, a tandíjról meg nem szólok, ide a rozsdás bökőt hogy egyetemet csak a kirakodóvásáron láttál belülről baszkikám!

De most itt az alkalom elmehetsz végig csinálni egy buktacukrozó szakot, mert még fizethetsz is érte 70 gurigát 5 havonta, és azzal is a komcsikat, és a polgártársaidat támogatod a te felfogásod szerint, és a végén megköszönheted hogy adakozhattál az állambácsinak az elmúlt 17 év szarságaiért! De majd ne felejtsd el helyettem is befizetni, és megköszönni mert én nem fogom az 100%!

És ami a legjobban felbassza az ideget az emberben az, hogy úgy látom szerinted ez roppant mulatságos, hogy neked meg páraknak tetszik az újabb kapuadó, másnak viszont nagyon nem tetszik! Mr. Szellemi csődtömeg talán rá kéne ébredni nem a népnek kéne finanszírozni egy elcseszett gazdaságot a mérhetetlen adósságával (tán még ítéletnap utánra is jut majd belőle) hanem a belpiaci gazdaság profitjának, hidd el én csak tudom közgázt tanulok, de téged nem terhellek vele, mert nem fognád fel, és esetleg egész éjjel tartó önmarcangolás lenne belőle, hogy: "Hátha mégis félreértelmeztem valamit ebben a fránya öszödi beszédben?"

2008. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
52%

Nem cifrázom tovább neked, zombipajtás. A másik kérdésnél megtettem már. A lényeget kiszűrheted az eddig leírtakból. Nem fogom elmagyarázni neked (sokadjára), amit írtam. (Ha akarod, akkor megérted.) Ha pedig funkcionális analfabéta vagy (ami szinte biztos), arról meg nem tehetek. Nem az én dolgom megtanítani neked, hogy hogyan kell értelmezni és felfogni dolgokat. Általános iskolában (is) tanítanak ilyesmit ám; bár lehet, hogy nem jártál még arra. :)


"hidd el én csak tudom közgázt tanulok"

Akkor nem ártana, ha odafigyelnél órákon. Tudod, a tanárbácsi azért pofázik ám, hogy a kis fejedbe belecsorgassa az okosságokat! :)

(Sajnálom szegényt; a te tanításoddal talán a lehetetlenre vállalkozott. :) )

2008. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
45%
Látom hogy nem bírtak ki ez a mocskos kommenista utolsó surmó paraszt hogy ne az övé legyen az utolsó szó, a mocskos zsidaja 24 órán át ezen a kurva linken lóg és folyatja a nyálát az asztalra mikor pöccen be valaki a baromságaira, basznia kell a másik agyát az eszement ökörségeivel, csak baszkikám már el se olvassa más a faszságaidat, köztük én se, már az első sorból látszik ki vagy!
2008. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
78%

Az nyugtat meg a kommunistákban, hogy csak kevés van belőlük, csupán úgy tudnak tenni mintha sok lenne! De ebből a hülye észosztó senkiből is csak egy van de legalább 5 linken nyomatja az elvakult maszlagot, nézzétek csak meg, mindenhol ez a primitív szar folyik belőle! az utolsó válaszodra meg öreg, igazat tudok adni a közgázosnak, te meg lengesd a párttagságidat a vitrinben meg a TSZ-dorgódat, mivel diplomát úgysem tudsz! És ne te próbáld megmodani ki hgyan ért a szakmájához mert 50 évig építetted a nagy büdös semmit, amit szocializmus néven vertek abba a hülye fejedbe. És tanulj meg helyesen írni, ha már egyszer kimaradtál az elemi 4. osztályból!

(szinte látom magam előtt ahogy végigolvassa az eddigi beköpéseit és keresi a hibákat)

2008. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
79%

Kedves zombik!


1. Nem teszek úgy, mintha több lenne belőlem. Többször is írtam, hogy "Megint én", meg hogy "Én vagyok a hosszú válaszokat író", én szoktam használni a "zombistílus" szót is. Szóval ezt besz*ptátok. (Persze igen erős a gyanúm, hogy te csak egymagad vagy, de nem gond. Sőt. Bár elég szánalmas, hogy többnek adod ki magad, holott a stílus szinte ugyanaz. Azt pedig elég nehéz palástolni. :) De ha lesz időm, majd visszakereslek. Talán még személyesen is megkereslek téged. Hátha el tudunk beszélgetni erről-arról... :) )


2. Továbbra sem vagyok kommunista, sem pedig zsidó. Terád viszont sokkal inkább illik a dolog; legalábbis az utolsóval kapcsolatban. :)


3. "Látom hogy nem bírtak ki ez a mocskos kommenista utolsó surmó paraszt hogy ne az övé legyen az utolsó szó"

Nem gondolod, hogy ezzel magadat minősítetted, zombikám? Ez részedről egy szép öngól volt! Gratula! :DDDDDDD


4. "mert 50 évig építetted a nagy büdös semmit"

Még erősen gyerek voltam, mikor volt a rendszerváltás, de oda se neki, kicsi "zsici" cimbora! :)


5. "És tanulj meg helyesen írni"

Ha már felhoztad, hogy van pár helyesírási hibám, elütésem a tiednél jóval hosszabb szövegben (bár megmutathatnád igazán), hát én is idézek párat tőletek (tőled), a sokkal rövidebbekől:

"tenni mintha", "van de", "előtt ahogy", "Látom hogy", "paraszt hogy", stb. - Vessző nem kellett volna?

"belőle! az" - Nagybetű?

"nem bírtak ki ez" - K nem kellett volna. (Ez nem elütés volt. A billentyűzeten a "K" elég messze van az "A"-tól. :)

Stilisztikailag pedig az utolsót inkább nem kommentálom. Az unokaöcsém normálisabban ("magyarabbul") fogalmaz. Nemtán a zsidó származásod miatt nem ismered a magyar helyesírás szabályait? ... És még fel is rovod mások hibáit?! Elég szánalmas vagy, zombika. Mondhatni: ezt bebuktad. Ennyit a 4 elemidről meg a diplomádról. :D



A kérdezőtől pedig:

Bocsi az offolásért, de kifejezetten szeretem a zombikat idegesíteni. Élem, amikor felszínre tör belőlük az állat, és kiokádják magukból a zsigereikben meglévő gyűlöletet. Jobb helyeken az ilyenek gyors véget érnének. Pusztán az általuk (és általam is!) egyébként sokat kritizált liberalizmusnak köszönhetik, hogy ily' bátran nyomhatják a hülyeségeiket.

De én élem nagyon! Szórakoztat! :D

És persze szépen rávilágít arra, hogy a mostani kormány miért jobb a Fityesznél. Igaz, hogy iszonyatosan sok baromságot csinálnak, de legalább nem szakítják ketté a magyar lakosságot.

2008. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 A kérdező kommentje:

nyugodtam offolhatsz de itt te vagy a zombi! és egyetértek a fölötted lévő pár hozzászolóval.

eleve hülye is lehetsz, mivel ha főiskolára jár akkor egyértelműen elkellett hogy végezze az általános iskolát is. ha már ezt sem tudod akkor felesleges itt politikárol osztanod az észt, ha meg még a rendszerválltásnál kis gyerek voltál akkor most sem lehetsz tul öreg ahoz hogy elkeljen tartanod egy családot én sem vagyok az de látom hogy a szüleim mennyit szenvednek, és nem önhibájukbol hanem a suttyó mszp-s köcsögok miatt mint ami te vagy.nem az mszp-t szidom hanem az ilyen dilettáns hülyéket akiknek fogalmuk sincs hogy a nép szenved és aki ide leirja azt hogy menniyre nem tud megélni a mostani kormány miatt, azt a te és egyébb hozzás hasonlo dilettáns emberek lepontozzák, én az ilyen emberek ellen vagyok akik tudatlanul dilelttánsan elmennek szavazni és felsem fogják hogy mi történik itt. erre is nyugodtan irhatsz amit akarsz hogy bunkó kőkemény fideszes vagyok, nem tudod csak én nem vagyok gazdag és nncs pénzem több ezer forintot kifizetni ha beteg vagyok és nincs pénzem arra hogy több száz ezret fizessek az egyetemre. igen tudom jól kéne tanulni,de mégis hogy lehetne ugy jól tanulni hogy sokaknak elkell menniük suli után dolgozni azért hogy a szüleiknek legyen pénze kifizetni a számlákat. több ilyet is ismerek és tegyük hozzá hogy még munkát találni is alig lehet.

2008. márc. 8. 19:00
 48/104 anonim ***** válasza:
74%

Kedves drága kérdező (zombi)!


Látom, neked is értelmezési problémáid vannak, ha olvasnod kell egy szöveget. De nem baj, majd talán ezt is megtanulod egyszer. (Persze kétlem, de talán...)


"ha meg még a rendszerválltásnál kis gyerek voltál akkor most sem lehetsz tul öreg ahoz hogy elkeljen tartanod egy családot"

Leírtam, hogy milyenek a körülményeim, honnan indultam, stb. A gyerek az esetemben is úton van, és tudom, hogy fel tudom majd nevelni; nem csak őt, hanem a következő(ke)t is. Pedig még az is kérdéses volt, hogy egyáltalán én megérem-e a felnőttkort. De nem baj, csápolj csak te is agyatlanul. Nem véletlenül tart itt az ország, ahol. (Persze ezt is leírtam már, ezért nem ismétlem.)


"suttyó mszp-s köcsögok miatt mint ami te vagy"

Leírom megint, mert látom nem tudsz rendesen olvasni. (Lasan fogom írni, hogy végre sikerüljön megértened):

N E M V A G Y O K M S Z P - S.

N E M V A G Y O K K O M M U N I S T A.

N E M V A G Y O K Z S I D Ó.

N E M V A G Y O K F I D E S Z E S (S E M).

Ha sikerült felfognod, akkor ezügyben talán továbbléphetünk. Amíg ez nem megy, addig fölösleges koptatnom a billentyűket.


"azt a te és egyébb hozzás hasonlo dilettáns emberek lepontozzák"

Tudod ezzel kapcsolatban van pár gondolatom:

1. Ennyire fáj a pontozás? Ezért jársz ide, hogy pontokat gyűjts, és te legyél az első? :DDDDDD Nevetséges vagy.

2. Tudod, a pontok azt tükrözik általában, hogy az embereknek mi a véleményük az írásokról, válaszokról. Nemtán fáj, hogy az én véleményemmel legalább annyian egyetértenek, mint a tieddel? Nemtán zavar, hogy az emberek többsége (az értelmesebbje) lepontozza, ha valakit látatlanban lekommunistázol, zsidózol? Hát ezen ne lepődj meg, zombikám! :)


"én az ilyen emberek ellen vagyok akik tudatlanul dilelttánsan elmennek szavazni és felsem fogják hogy mi történik itt"

Tudod, ezzel sok ember így van. És kb. a felük nem ért veled egyet, zombika. (Meglepődtél, mi, hogy nem az agyatlanok képviselik a többséget? :) )

Én tudod egy dologra hajazok. Nem érdekel a szavazás eredménye egyáltalán. Engem az érdekel, hogy a magyarok ne húzzanak szét. Ezért anyázom őket, mert így valószínűbb, hogy összefognak (az sem baj, ha ellenem; de legalább egységes képet mutatnának). És a normálisabbja fel is fogná, hogy miről van szó, csak az agyatlan fanatikusok (zombik) azok, akiknek nem megy a gondolkodás. (Na meg a szövegértelmezés. :D )


"amit akarsz hogy bunkó kőkemény fideszes vagyok"

Nem szidok senkit a pártállása (vagy vélt pártállása) miatt. Ellentétben veled, meg a pár zombival ott melletted. Tehát rúgtál magadnak egy öngólt, aranyom! :D


Szóval ha sikerült végigolvasnod az írásaimat (szerintem könnyű felfedezni, hogy melyik az enyém), és értelmezni is tudod, majd végül felfogod a lényegét, akkor szólj. Mert akkor tudom tovább folytatni, adig nincs értelme.

2008. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
53%
Ne idegesítsétek magatokat egy seggfej miatt, te sem admin! Lesz ez még nagy köcsögláda valamelyik sitten, vagy már az is... Nagyon bizonygatja hogy nem zsidó, komcsi stb., de mindegyik igaz rá! Már most várom a következő benyögését, bár az eddigieket sem olvastam el, csak szórakoztat meddig játszadozik itt a kis hülyéje. Kommunista-palánta, a pártfunkcionárius 3/3-as anyáddal együtt, aki kiszart erre a nyavalyás világra, hogy még egy tetűvel több legyen, meg a jókáder apáddal együtt.
2008. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 A kérdező kommentje:

nem veszed észre hogy itt mindenki téged tart inkább zombinak??? gondolkodjál már egy kicsit, utána irogass.érdekes hogy mindenkit zombinak tartasz aki nem ért veled egyett. sajnos nem mindeni él most olyan jól mint te, tudom köcsög nyomorékok vagyunk mert nem tudunk ebben az országban megélni, tudom ellehet innen menni, hát tudod nem vetted eddig észre hogy mennyi ember megy mostanság külföldre? és miért? ezen gondolkozzál el egy kicsit, de téged ugy sem leeht meggyözni. nem azért mennek külföldre mert unió van, ha itt jól megleehtne élni senki sem menne el, de nem lehet. itt a szegények mégszegényebbek lettek az MSZP-d miatt. a gazdagok mint te meg még gazdagabbak, végülis ha igy nézzük akkor igazad van hogy véded az MSZP-t mert neked végülis jó.

Tipikus önző lény lehetsz, neked oké most kurva jó, de azon elgondolkodhatnál hogy a többi embernek milyen érzés egy ilyen államban élni. és még te beszélsz itt széthuzásról.....szánalmas.

ami meg a pontokat illeti nem vetted még észre hogy a kérdezőket nem lehet értékelni? szerinted és kapok erre pontot? nem. ugyhogy elöbb gondolkozz mielött hülyeségeket irkálsz. amugy meg mi célom lenne az első lenni a toplistán? jár érte valami jutalom vagy mi? nem. akkor meg? remélem hogy a fidesz nyer és az ilyen szemétládáknak mint te lesz szar, és mindenkinek aki ide beirt hogy most nemtud megélni és szar neki anak jobb lesz. és akor majd jöhetsz ide jogosan írogatni és lezombizni mindenkit, hogy te szarul élsz mi meg majd olyanokat feleünk rá mint te, hogy hát a te hibád mi is az önerönkből nem élünk rosszul. egyszer még ugy is rábaszol.

2008. márc. 9. 00:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!