Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért jobb a mostani kormány...

Miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz?

Figyelt kérdés

azért tettem fel ezt a kérdést, mert a legtöbben Fidesz ellenesek, kérdezem én a mostani kormány miben jobb mint a Fidesz? nem oltásokat várok hanm konkrét kifejtett véleményeket. mi az amit az MSZP csinált pozitivat amit a a Fidesz nem csinált?

ne értsetek félre nem vagyok Fideszes, de MSZP-s sem.


2008. febr. 27. 19:12
 61/104 A kérdező kommentje:
tényleg ott lóg. :D
2008. márc. 12. 00:23
 62/104 anonim ***** válasza:
56%
Kiscicák! A zsidóknak semmi köze ahhoz, hogy ilyen állapotban van ez az ország. Erről egyetlen nép tehet, méghozzá a sok nyominger magyar, akik persze a zsidókra/cigányokra/románokra keni, amit nagyrészben ők maguk csesztek el.:| De persze másokra fogni mindig könnyebb, mint beismerni a hibánkat és változtatni...
2008. márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
41%
Fogd be a pofádat, zsidó!
2008. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 A kérdező kommentje:
csak félig zsidó! félig meg cigány!
2008. márc. 12. 23:01
 65/104 anonim ***** válasza:
53%
Jééé! honnan tudjátok hogy zsidó? Amúgy nem mind1? Mert nekem baromira...annyi szart olvastam itt hogy az iszonyat. Végig olvastam :D de annyira untam már! Mit szólnátok egy diktatúrához? Én lennék a diktátor :P megjegyzem a zombizóssal én se értek egyet, mert neki gondolom remek élete lehet (hisz ő írta: autó ház család jó fizu) ja meg hogy ezt mind saját erőből... a drogbáró is saját erőből csinálta meg az életét nem?? másik hogy anyámnak térd kopása van a műtét segítene rajta, de nem tud elmenni táppénzre, mert a kórházban ahol dolgozik leépítések vannak, és biztos kirúgnák. (És meg jegyzem, hogy nem valami könnyű egy 54 éves nőnek munkát találnia) Az is érdekes hogy a nővérem egyetemi végzettséggel eladó és 70ezret kap... és nem kapott új munkát de bőszen keres! szerencsére van házuk a barátjával (igaz 40 évig fizetik a részletet) (na meg 20 évig a diákhitelt vissza)amúgy ha a tandíjat bevezetik (persze már nem) akkor a sok gazdag hülye gyerek menne egyetemre, sok szar munkaerő lesz belőle, ahelyett hogy a tehetségesek (akiknek nem jutott ösztöndíj mert abból kevés van) az meg menjen a tescoba áru feltöltőnek mi?? áááh a tb-t meg a kórházért fizetjük, nem kéne még pluszba fizetni nem?? a másik anyám az egészségügyben dolgozik, soha nem vár el hálapénzt, persze örül ha adnak neki vmit (általában virágot csokit vagy kolbászt szokott esetleg egy ezrest de az már nagy dolognak számít) nah meg estig elmegy maszekolni, mert ha valakinek gyógytorna kell, elkellene a kórházba menni 3-4 ezerért tornáztatnák miutánn lejárt a bennfekvése, de anya 1000 ftért (benzinköltség) tornáztat... ÚGYHOGY CSAK HÁTRÁBB AZ AGARAKKAL, HOGY AZ ORVOSOKAT SZIDJA MINDENKI az eszem megáll!!!!!!!!!
2008. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 A kérdező kommentje:
vannak kivételek az orvosoknál is terémészetesen.
2008. márc. 14. 18:14
 67/104 anonim ***** válasza:
79%

No, itt vagyok ni! (A hosszan író. :) )


Látom, többen felfogták, mit írok. Öröm látni, hogy egyre inkább megérti a többség, hogy nem a Maszop meg Fityesz a lényeg, hanem az összefogás. (Talán mégis volt értelme idejönnöm?! :) )

Sajnos csak az a pár idióta fasiszta az, aki nem képes gondolkodni. ... Az a három, aki regelt pár nevet, hogy pontozgathasson. :D

Csak segítek:

- Nem lógok sehol felakasztva, élek és virulok. (De látom, ráértek rendesen egész héten nyomni. Nincs dolgotok? Munka esetleg??? Tanulás, akármi??? Vagy az nem tetszik, inkább mentek tüntetgetni? Végülis, nekem mindegy...)

- Még mindig NEM vagyok zsidó, veletek ellentétben. :) (A családnevem Maurer - németül kőműves, sváb származású vagyok. Az anyai nagyapámé Balázs - székely név. Hát a tietek? Vagy annak is keressek utána? Csak nehogy véletlen kiderüljön, hogy ti közelebb álltok a zsidókhoz, mint bárki az ideírók közül. ... Felettébb kellemetlen lenne számotokra, nem? Pláne azután, hogy megtudtam, hogy egyikőtök csak 15 éves. Nevetséges, és egyben szomorú is. (Na igen, az ideológiai nevelés/agytalanítás már korán megkezdődik.) Csak ki ne derüljön a végén, hogy egyikőtök sincs még 18! :D

- Kommunistává sem váltam az elmúlt időben. A kommunizmus is csak úgy tudott hatalomra jutni anno, hogy sok zombi elhitte, amit megetettek velük. (Szimpla manipuláció.) Ti is ilyenek vagytok - semmi ész, helyette az indulat. De nem baj, mert jót mulatok rajtatok. :D

- Cigány sem vagyok. Azokkal nekem is voltak kellemetlen tapasztalataim. Persze - veletek ellentétben - nem akarom kiírtani őket; pusztán csak normális megoldást keresek erre a problémára. (Többlet támogatások megvonása; egyenjogúság cigány és magyar között - nem úgy értelmezve, ahogy mostanában jellemző, stb.)


Kifejezetten tetszett annak a hozzászólása, aki - nagyrészt ugyan nem értett velem egyet és diktátor "akart lenni" - normális dolgokat írt. (Ja, azért drogbáró nem vagyok! :D ) Kapott is tőlem egy mezei pirospontot. Meg az is, aki az összefogásról írt. (Őszinte gratula a hozzászólásáért.)

Látjátok zombik? Attól, hogy valaki esetleg más véleményen van, még nem feltétlen fordulok ellene. Sőt. Ha a kis fejünket összedugjuk, akkor eredményre juthatunk. Még a meglévő vélemény- és érdekellentétek dacára is.

(Bár nektek ezt hiába is magyarázom...)

Nem, a Hősök terére sem mentem el. Ugyanis dolgoztam akkor. (Ellentétben veletek, kicsi zombik! :) ) És persze ne képzeljétek, hogy a ti kedvetekért fogok majd felutazgatni. :)


Tehát összegezve:

Gondolkodj, használd az eszed, tedd félre a "Pató Pál uras" hozzáállást, a fölösleges jajgatást, meg az előítéleteidet, ne hagyd magad manipulálni, és fogj össze a többiekkel az érdekeid miatt. Így idővel elérheted, hogy a gyermekeid (te már nem!) jobban éljenek.

Sok sikert Hungária, talán még lesz belőled valami!

2008. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim válasza:
78%

Olyan szörnyü olvasni ami itt megy. Gimnazista vagyok,nem éltem a rendszerváltás elött. Attol,hogy itt zsidozzátok meg cigányozzátok egymást,komolyan, elszégyelem magam,hogy magyar vagyok.. Sok mindent nem értek. PL miért jo az embereknek nagygyülésekre járni, és cspáolni és éjjenezni, zászlokat és táblákat , tiszta Hitler-feeling néha. Nem értem a tüntetöket sem. Ugy sem változik semmi,attol h ök ottvannak, én szabadidömben sokkal értelmesebb tevékenységeket csinálnék az orsibálás és a tojásdobálás helyett.

Hogy miért jobb a mostani kormány mint a Fidesz? Végülis probálkozik rendberakni az országot. Orbánnak is muszáj lenne valahoyg ha ö lenne hatalmon. A politikusoknak magaas a fizetése nem az adodbol él. Ha ennyire irigyled,legyél te is politikus.... Am meg nekünk is nehéz hogy változtatják az adokat,apukám vállalkozo, érettségije van ,és szegény családbol származik,de kitarto munkával elég sokra vitte. Nem hiszem, h kétségbeejtö a magyar helyzet. A tandijt sem kellett volna fizetniük a jo tanulo diákoknak és az nem függ az anyagi helyzettöl. Bár nyilván hátrányba vannak a szegényebbek. Különtanár nélkül jo egyetemre szinte esélytelen a bejutás..

2008. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
29%
Látszik hogy még csak gimis vagy. Van mit még tanulnod, de azt nem az iskolapadból fogod, azt garantálom.
2008. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim válasza:
78%
hanem miböl fogom? ami a tvböl megy azt sajátitsam el?? mint az állatok csináljam azt?? hogyne..
2008. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!