Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztiznek a ballibsik...

Miért hisztiznek a ballibsik hogyha szembesítem őket a tényekkel?

Figyelt kérdés
Mire jó a túlzó, színészkedő érzelmi kitörés, felesleges cirkusz, figyelemfelhívás, amivel engedményeket, egyetértést próbálnak kikövetelni? Hogyha rájuk mond valamit az ember, vagy szembesíti hogy az a gondolkodás menet amit folytatnak és ami jelenleg elterjedt Európában erkölcstelen és önpusztító, akkor miért áll nekik ez feljebb ha ők is hasonlóan támadják például itthon azokat az embereket akik másképp gondolják?A nyugati balliberális életmód nagyon megterhelő a gazdaságra nézve, az emberekből ki irtsák az erkölcsöt, a nemzeti öntudatot, a hovatartozást, primitív erkölcstelen vadállatokat kreálnak. Mégis vannak követői ennek a borzalomnak, és ha ezzel az ember őket szembesíti, akkor mindjárt kötőr a hiszti.... Minket neveznek bolondnak és miránk akarják erőltetni a gyerekes kis eszmerendszerük, ami szent és sérthetetlen, bezzeg amit a kormány tesz vagy a másképp gondolkodók, azok szabadon fikázhatóak. Nyugaton már semmit nem szabad mondani a bevándorlókra, de persze a fehér emberre mindent. Mert a fehér ember bűnös és ő az oka mindennek. Mi nyugodtan kipusztulhatunk.

2019. máj. 11. 12:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
79%

Ugye nem gondolod komolyan kérdező, hogy túlzásba akarod vinni a provokációt?

Erősen visszaköszön belőled az Ultranacionalista Orbáni propaganda és gyűlöletbeszéd!

2019. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 A kérdező kommentje:
Nem viszek semmit sem túlzásba.
2019. máj. 11. 13:59
 33/124 A kérdező kommentje:
#30 A ti hibátok hogy hagytátok ki irtani a nemzeti öntudatotok. Hát most nemzettelenek vagytok!
2019. máj. 11. 14:02
 34/124 anonim ***** válasza:
67%

"Hogyha szembesítik őket a tényekkel"


Milyen tényekkel?

Pont ellenkezőleg a Fidesz hisztizik, félrebeszél és menekül amikor őket szembesítik a tényekkel!

Nézd Kövér Laci kirohanását, Tiborcz, Kósa és Orbán menekülését!

Fent vannak ezek a YouTube-on!

2019. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 A kérdező kommentje:
Azokkal a tényekkel, amiket sikerült elfelejtenetek. Most legalább megmutatja a Fidesz a nemzettelen libsiknek!
2019. máj. 11. 14:04
 36/124 A kérdező kommentje:
Ki forgatni meg hazudozni azt tudtok!
2019. máj. 11. 14:05
 37/124 anonim ***** válasza:
67%

"A ti hibátok hogy hagytátok ki irtani a nemzeti öntudatotok. Hát most nemzettelenek vagytok!"


Még szerencse, hogy nem te döntöd el, hogy melyik nemzethez tartozok.


Amúgy furcsa, hogy kiírtottuk a nemzeti öntudatot akkor most miért van?

2019. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
67%

"Ki forgatni meg hazudozni azt tudtok!"


Ha te igazad mondasz, akkor remélem meg tudod mondani, hogy egyes népeknél, országoknál mettől meddig nem volt felfedezhető a nemzeti öntudat?

2019. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom hogy nálatok libsiknél nincs nemzeti öntudat. Ki írtottátok.
2019. máj. 11. 14:17
 40/124 anonim ***** válasza:
67%

"Én csak azt tudom hogy nálatok libsiknél nincs nemzeti öntudat. Ki írtottátok."


Akkor most vagy nem vagyok libsi vagy hazudsz.

2019. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!