Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztiznek a ballibsik...

Miért hisztiznek a ballibsik hogyha szembesítem őket a tényekkel?

Figyelt kérdés
Mire jó a túlzó, színészkedő érzelmi kitörés, felesleges cirkusz, figyelemfelhívás, amivel engedményeket, egyetértést próbálnak kikövetelni? Hogyha rájuk mond valamit az ember, vagy szembesíti hogy az a gondolkodás menet amit folytatnak és ami jelenleg elterjedt Európában erkölcstelen és önpusztító, akkor miért áll nekik ez feljebb ha ők is hasonlóan támadják például itthon azokat az embereket akik másképp gondolják?A nyugati balliberális életmód nagyon megterhelő a gazdaságra nézve, az emberekből ki irtsák az erkölcsöt, a nemzeti öntudatot, a hovatartozást, primitív erkölcstelen vadállatokat kreálnak. Mégis vannak követői ennek a borzalomnak, és ha ezzel az ember őket szembesíti, akkor mindjárt kötőr a hiszti.... Minket neveznek bolondnak és miránk akarják erőltetni a gyerekes kis eszmerendszerük, ami szent és sérthetetlen, bezzeg amit a kormány tesz vagy a másképp gondolkodók, azok szabadon fikázhatóak. Nyugaton már semmit nem szabad mondani a bevándorlókra, de persze a fehér emberre mindent. Mert a fehér ember bűnös és ő az oka mindennek. Mi nyugodtan kipusztulhatunk.

2019. máj. 11. 12:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 sörpocak ***** válasza:
82%

"Tehát sajnos ez van. Nem egyenlő az amit lefestenek a valósággal. Él nyugaton rokonom és azt mondja nagyon is megváltozott minden. "


És a te rokonod egy reprezentatív felmérés? Nekem is vannak rokonaim és barátaim kint pl.: Svédországban a fővárosban, amit a kormánymédia annyira szeret lehúzni. És tudod mit? Semmi változásra nem lettek figyelmesek.


Szóval nem, még mindig nem tudom elfogadni az érvelésedet. Hol van itt a nemzeti öntudat lerombolása, az erkölcstelen állattá vedlés? Olyan hangzatos jelzőket volt szerencsét használni, bizonyítani is kéne, mert ez így csak a sértegetés kategóriája.

2019. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 A kérdező kommentje:
A rokonom, én, és a barátaim is láttak ezekben az országokban változásokat. A helyiek is tapasztaltak. Egyesek ezekről nem mernek beszélni, mivel félnek hogy a társadalom megveti és megbélyegzi őket.
2019. máj. 11. 13:18
 13/124 sörpocak ***** válasza:
100%

És könyörgöm, az elhízás hogy jön ide? Főleg, hogy Magyarországon is hódít a túlsúly!!!


Válasszuk már szét, hogy akkor most a kapitalizmussal, fogyasztói társadalommal, vagy a liberalizmussal szeretnénk e foglalkozni.

2019. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 A kérdező kommentje:

Tökéletesen példázza azt ami nyugaton történik!


"Azért ne felejtsd el, hogy a nyugati lipsik érték el, hogy az utóbbi évtizedekben több ember hal meg elhízás következményeként"

2019. máj. 11. 13:20
 15/124 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon roma bűnözés, ott migráns. Hol jobb?"


Ott ahol ezek mellett tisztességes bért is kapsz

2019. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondok ha ez így folytatódik, akkor majd meg lehet nézni hol lesznek nagyobb bérek!
2019. máj. 11. 13:25
 17/124 A kérdező kommentje:
Elhízott ember jusson eszünkbe ilyenkor.
2019. máj. 11. 13:25
 18/124 anonim ***** válasza:
79%
#10: Akkor költözzél Afrikába. Ott nincsen elhízás, nincsenek "lipsik", nincsen EU sem. Vagy költözz Oroszországba, Kínába, Észak-Koreába, nekem aztán tökmindegy. Én ilyen helyekre deportálnám az összes agymosott fideszest, mert ezeket a helyeket istenítik.
2019. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 A kérdező kommentje:
Minek? Ha így megy nem lesz sok különbség.
2019. máj. 11. 13:27
 20/124 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon roma bűnözés, ott migráns. Hol jobb?"


Egyértelmű, hogy Belgiumban ott még van becsületesség és hiába vannak migránsok, attól nem hemzseg minden bolt a biztonsági őröktől, de nem is nyúlnak a dolgaid, pedig szokás letenni a hátizsákokat, cekkereket, teli bevásárlószatyrokat a bejáratban. Fél vagy egy óra alatt bevásárolsz és láss csodát érintetlenül ott vannak a cuccaid ahol hagytad. Mindez egy Szolnok méretű városban. Persze ott is van bűnözés, de azért összességében ott jobb élni.

2019. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!