Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az új nyugdíjjavaslat -...

Itt az új nyugdíjjavaslat - csak két gyerek esetén járna az átlagjuttatás! Vélemény?

Figyelt kérdés

Minél több a gyerek, annál magasabb lenne a nyugdij összege.

Ha csak egy gyerek van, vagy egy sincsen, akkor nem kapná meg a nyugdíja teljes összegét az illető.

Szerintetek normálisak azok akik ezt be akarják vezetni?



2014. jún. 6. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
2014. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

Szóval,ha beteg vagyok és vagyok olyan felelősségteljes,hogy nem vállalok gyereket,még engem fognak megbüntetni.

A betegeket elküldik felülvizsgálatra,semmi támogatást nem kapnak,de még a nyugdíját is elveszik és odaadják az ilyen léhűtő 3-4 gyereket nevelő alkoholista barmoknak,akikben semmi felelősségérzet nem volt mikor gyereket vállaltak.


Ez az ország menthetetlenül hülye.

2014. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

Ha ezt bevezetik a 35 év alattiak 80%-a külföldre fog menni.


Minek dolgozni,adót fizetni(azt is mások helyett),ha még nyugdíjat sem kapsz,mert olyanoknak adják a nyugdíjadat,akik 20 évig babakocsit tologattak.

2014. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Pont az egyedülállókat kellene támogatni a gyerekcsinálók helyett.


Ennek nagyon súlyos társadalmi következményei lesznek.

2014. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Akkorát röhögtem, komolyan.


Korábban leírtam.


1. a javaslat a népesedési kerekasztaltól érkezett. Magyarul a senkiktől, akik fontoskodnak, de senki le se szarja őket. Ahogy írtam, ez olyan, mint a prostituáltak érdekvédelmi szervezete azt mondaná, hogy legyen megint bárca meg bordély. Érdekelne valakit? Komolyan venné valaki? Képesek lennétek azt hinni, hogy a kormány mondta? Mert ugyanez. A népesedési kerekasztalnak az agyament ötleteivel együtt senkihez semmi köze, csak vaktában találnak ki szarságokat, de ez kb. olyan, mintha én alapítanék valami szép nevű kört és akkor ötleteket dobnánk be mindenfélére.


2. ez is tipikus, amit írtam. A népesedési kerekasztal agymenésében ez van. Normál nyugdíj lenne, ugyanúgy a munkád után adnák. DE ha van gyereked, akkor azok után kapsz rá pluszt. Mint a kollégád, aki kap nyelvvizsgapótlékot. De persze, ahogy írtam, ha a 3 alma az alap, mint eddig és ezután egy almát adHATnak pluszban, ha teljesítesz feltételeket, akkor aki az alap, normál hármat kapja, az már hőbörög is, hogy tőle ELVONTAK. A munkahelyeden is hőbörögsz, hogy a kollégád kap nyelvvizsgapótlékot, de te nem kapsz, mert neked olyan nincs és tőled elvonnak 5-10 ezer forintot?

2014. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!