Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az új nyugdíjjavaslat -...

Itt az új nyugdíjjavaslat - csak két gyerek esetén járna az átlagjuttatás! Vélemény?

Figyelt kérdés

Minél több a gyerek, annál magasabb lenne a nyugdij összege.

Ha csak egy gyerek van, vagy egy sincsen, akkor nem kapná meg a nyugdíja teljes összegét az illető.

Szerintetek normálisak azok akik ezt be akarják vezetni?



2014. jún. 6. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

"46: lombik bébi program.

De innentől süt belőlem az irigység. És te

magad támasztottad alá. Neked nem, neki

meg több is, hát hogy rohadjon meg a lova

is!"

Lombik bébi feltételeinek, anyagi költségeinek utána néztél? Tudod mennyibe kerülnek rá a hormongyógyszerek? Tudod milyen kockázattal jár?

De ha már ennyire szint alá mentél, akkor gondolkodj el a következön: akik lombikbébire vállalkoznak, azok súlyos 100 ezreket invesztálnak abba hogy vagy lesz gyerek vagy nem. Tehát olyanba "invesztál" aminek kétes a kimenetele. Belegondolsz te ezekbe? Tudsz te gondolkodni? Ember vagy, vagy csak a külsöd az?

2014. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, itt voltak a választások. Kire szavaztál? Rájuk? Akkor azt kapod, amire szavaztál. Én nem rájuk szavaztam. Én jogosan csapkodhatnám az asztalt. Ezzel szemben keményen dolgozok a céljaimért, nem pedig mutogatok mindenkire, hogy dögöljön már meg az ő lova is.
2014. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Pont, hogy olyan bajom van, amin gyógyszerekkel nem lehet segíteni. Ilyen alapon járjon mindenkinek ingyen a lombik, nem? Ja nem, mert az egyéni szoc. probléma. Akkor az, hogy ki hány gyereket csinál, az miért nem egyéni szoc. probléma?
2014. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
Ne dögöljön meg a te lovad is, csak tegyen fel szájkosarat, és kushadjon el. Ennyit kérünk.
2014. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
0%
De jó, még ember se vagyok, mert szerintem utálatosak vagytok azokkal, akik amellett, hogy dolgoztak, még felneveltek sok gyereket is, nem pedig otthon elterültek munka után. Utáljatok, ha nektek ettől jobb lesz.
2014. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
65%
Akkor az is egyéni szoc. probléma, hogy nem lesz ezért több nyugdíjatok.
2014. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Te csak irigy vagy, hogy sose volt otthon nyugi, mert 4-en voltatok. Utálatos vagyok, hahahahaha, mondd még, mondd csak, várom az ócsárolásodat!
2014. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
0%
Elég empátiám volt, amíg nem hallgattam ilyen szövegeket, hogy minek szült anyám ennyi gyereket. Belőletek előbb veszett ki az empátia és csodálkoztok, hogy megtanulják az emberek, hogy semmi szívetek?
2014. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Hol írtam azt, hogy minek szült meg anyád téged? Idézd!
2014. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Volt nyugi, csak mellé alkalmazkodóképességem jobb lett, mint nektek. Én esetleg el is akarok valamit érni, hogy támogathassam itthon a többieket, nem csak az asztalt csapkodom, hogy ez meg ez nekem is jár.
2014. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!