Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az új nyugdíjjavaslat -...

Itt az új nyugdíjjavaslat - csak két gyerek esetén járna az átlagjuttatás! Vélemény?

Figyelt kérdés

Minél több a gyerek, annál magasabb lenne a nyugdij összege.

Ha csak egy gyerek van, vagy egy sincsen, akkor nem kapná meg a nyugdíja teljes összegét az illető.

Szerintetek normálisak azok akik ezt be akarják vezetni?



2014. jún. 6. 23:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meddőségre hivatkozók: örökbefogadásról nem hallottatok még? Van ismerősöm, aki évekig próbálkozott, nem lehetett, örökbefogadott. Sok az árva, aki szülőket, szerető családot szeretne. Ja, hogy ti nem akartok extra nyűgöt...
2014. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
42-es: Én szegény családba születtem egyke gyereknek, ahol mindenki beteg, szerinted nekem annyira könnyű volt? Mindig én voltam a legszegényebb gyerek az osztályban. A sok tanár, meg orvos, meg jogász, stb. gyereke között én voltam a nyomorékb@ßta. De szerinted nekem könnyű volt, mert egyke voltam. Értem. Erre is iszok egyet.
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
44-es: Nem bízok meg más genetikai állományában, csak a sajátoméban.
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:

"Akik munka mellett több

gyerekkel voltak, sok mindenről lemondtak

egész életükben, amit ti önzőségetekben nem

akartatok megtenni és sajnáljátok tőlük öreg

korukban is. Merő gyűlölet és irigység.

Éljétek fel a tartalékaitokat."

Kicsi szefós barátom! Aki meddö az önzö? Válaszolj te pszichiátriára való "egyed". És még büszke is vagy az empátia hiányodra. Sebaj, te vagy az élö bizonyíték a nagycsalád hátrányára: az emberré nevelésedre nem fordítottak elég idöt.

2014. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
44-es! Utána néztél az örökbefogadás feltételeinek? Na akkor sürgösen hallgass el!
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

46: lombik bébi program.

De innentől süt belőlem az irigység. És te magad támasztottad alá. Neked nem, neki meg több is, hát hogy rohadjon meg a lova is!


45-ös: és azért közösítettek már ki, mert több testvéred van és a testvéred kinőtt ruháit használod? Engem sose zavart, de a bántásaik, beszólásaik nem estek jól. A mai napig semmi bajom vele, ha rokonok használt ruháját kapok, ha passzol hozzám.

Mint mondtam, én is sokat voltam beteg és senkit se érdekelt, hogy egy vagyon a kezelésem.

2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
Önzőség az, hogy eldöntök egy olyan dolgot, amibe másnak nincs semmi, de semmi beleszólása? Aztak***@mindenét! Hú, mindjárt összeszégyellem magam!
2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
Nekem is egy vagyon volt a kezelésem, és még gimibe is az unokatestvérem régi farmerjában jártam, pedig ő fiú volt. És amúgy írtam, hogy ELVETÉLNÉK! A lombikkal is ELVETÉLNÉK! Hányszor írjam le, hogy felfogd? Vagy meg se foganna, vagy ELVETÉLNÉK! Felfogtad már!
2014. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, lehet itt hisztizni, nem a ti hisztitek dönt. Ez már meg lesz szavazva. Utáljátok csak tovább a sok gyerekeseket, ha ennyire jól esik.

Amúgy ha szerintetek a sok gyerekesek is külföldre mennek, a lehetőség előttetek is nyitott.

2014. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
52-es: Fogok is, csak nem gondolod, hogy ilyen mentalitású emberek között maradok, mint pl. te?
2014. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!