Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/162 anonim ***** válasza:
28%

"mindig többet akarnak majd. "


Ez reális keretek között igaz, amúgy elég nagy konteó a jobbosok között, akik annyira féltik a saját kicsinységüket, hogy azügyben tesznek, ami nekik semleges, de másnak rossz, mert ami másnak jó, az árt az egojuknak.


"Ezért nem szabad nekik egy négyzetcentit."


Én is annyi tüdőfelületet kívánok az ilyen egyedeknek, szép estét.

2022. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/162 anonim ***** válasza:
9%

Hasznos dolog volt Alan Turingot öngyilkosságba kergetni?


Ő az, akit én melegként nem tudok megérteni.

Ugyan úgy utálták a fajtáját a saját hazájában, mint a zsidókat a Náci Németországban. Én a fülem botját se mozdítottam volna a helyében a háború alatt, ahogyan a jelenlegi Magyarországért sem tenném.

Lelépnék azt csá. Neki is ezt kellett volna tennie.

Sok meleg gondolkodnak úgy, ahogyan én, ami szerintem a kérdésre is válasz. Ha homofóbiát akartok, akkor legyen, de ránk ne számítsatok, ha baj van, pedig úgy gondolom a mai melegek között is van olyan kvalitású ember, mint Alan Turing.

2022. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/162 anonim ***** válasza:
29%

"Miért? És nehogy a bibliával gyere."

Mert káros hatással van a gyerekre.

"Nem tudod mi a hetero házasság célja, vagy lényege?"

Én nem tudom, magyarázd el nekem, légyszíves. Mi a házasság célja szerinted?

2022. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/162 anonim ***** válasza:
29%

“ Mert káros hatással van a gyerekre.”

Erre van valami bizonyíték?


Szerintem a házasság (mai értelemben, nem vallási, stb szempontból) a kapcsolat hivatalos elismerése. A két ember jogilag is elismert szerelmi közössége.

2022. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/162 anonim ***** válasza:
22%

"Mert káros hatással van a gyerekre."


Akkor miért nem vagytok ott az első sorban az alkoholizmus, dohányzás, filmekben, sorozatokban szereplő erőszak, gyerekek közötti fizikális erőszak ellen tüntetők között? Miért inkább egy olyan dolog ellen kell legelőször felemelni a szavatokat, amik eltörpülnek az általam említettek mellett? Azért, mert fikarcnyit nem érdekel titeket, hogy mi van, vagy mi lesz a gyerekkekkel. Miért nem mondjátok ki nyíltan, hogy az LMBTQ-val van bajotok? Miért kell fals köntösbe helyezni a dolgot "gyermekvédelem", "gyerek nevelés" címen?

2022. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/162 anonim ***** válasza:
23%

#105

Ja, semmi. Csak még nem láttam ennyi kommentet kérdés alatt.

2022. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/162 anonim ***** válasza:
35%

"Akkor miért nem vagytok ott az első sorban az alkoholizmus, dohányzás, filmekben, sorozatokban szereplő erőszak, gyerekek közötti fizikális erőszak ellen tüntetők között?"

Az a szülő baja, ha annyira hülye, hogy a gyerek nem a gyermekeknek szóló tartalmat nézi. Nekem viszont az a bajom, hogy csóri gyerek még a mesét sem tudja nézni, mert vagy az zavarja össze, hogy Hamupipőke szakállas benne, vagy két tündér csókolózik benne, vagy két herceg csókolózik benne, satöbbi, satöbbi... Hidd el, a gyerek pont lesz*rja, hogy ki kihez vonzódik. Ezzel nem elfogadóvá tesszük a gyereket, hanem elriasztjuk.

"Miért inkább egy olyan dolog ellen kell legelőször felemelni a szavatokat, amik eltörpülnek az általam említettek mellett?"

Én felemelem a szavam minden liberális elmebaj ellen, mint pl. a genderhiszti, metoo, woke és társaik. Egyébként engem aztán pont nem érdekel, hogy mi mellett törpül el. Engem az érdekel, hogy létezik.

"Azért, mert fikarcnyit nem érdekel titeket, hogy mi van, vagy mi lesz a gyerekkekkel."

Engem érdekel, ellentétben veled, aki kész vagy a gyermekek mentális egészségét feláldozni a melegjogok oltárán.

"Miért nem mondjátok ki nyíltan, hogy az LMBTQ-val van bajotok?"

Nem egyénekkel van baj. Megszervezett agymosás zajlik. Ezzel van a baj.



"Erre van valami bizonyíték?"

Amikor felnőttek lesznek azok a gyerekek, akiket most melegek nevelnek, lesz. Nem is akármilyen.

"a kapcsolat hivatalos elismerése. A két ember jogilag is elismert szerelmi közössége"

Nem a definícióra kérdeztem rá, azt kérdeztem, hogy mi a célja.

2022. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/162 anonim ***** válasza:
26%

"Az a szülő baja, ha annyira hülye, hogy a gyerek nem a gyermekeknek szóló tartalmat nézi. Nekem viszont az a bajom, hogy csóri gyerek még a mesét sem tudja nézni, mert vagy az zavarja össze, hogy Hamupipőke szakállas benne, vagy két tündér csókolózik benne, vagy két herceg csókolózik benne, satöbbi, satöbbi... Hidd el, a gyerek pont lesz*rja, hogy ki kihez vonzódik "


Szóval a szülő baja, ha nem megfelelő műsort néz, de az már nem, ha egy műsorban van valami, ami nem fér bele a világnézetedbe. Szép ellentmondás, az továbbra is a szülő baja a te logikáddal.

Mellesleg, ha a gyereket nem érdekli, ki kihez vonzódik, akkor mit számít, mi van a műsorban? Újabb önellentmondás.


"Én felemelem a szavam minden liberális elmebaj ellen, mint pl. a genderhiszti, metoo, woke és társaik"


Akkor te is olyan alfahím vagy, akinek győzködnie kell a környezetét, hogy mekkora alfahím vagy?


"Egyébként engem aztán pont nem érdekel, hogy mi mellett törpül el. Engem az érdekel, hogy létezik."


Oké, ez korrekt. Néha fontos, hogy ne csak a főproblémát vizsgálgassuk. Viszont a főproblémával is foglalkozni kéne, azzal pedig senki sem. Másképp tele lenne az internet olyan cikkekkel, amik az általam említett dolgokkal foglalkoznak, és jó eséllyel ez a kérdés sem született meg volna. Mert, hogy valamiért a társadalom fontosabbnak tartja azt, hogy a melegekkel foglalkozzon, mintsem az egyéb, sokkal feltűnőbb, és gyakoribb káros tényezőkkel. Gondolom azért, mert azok évszázadokkal hamarabb elfogadottabbak voltak.


"Nem egyénekkel van baj."


Pedig de. Ugyanis, ha szőnyeg alá sepred az egészet, akkor pont az egyén fogja leginkább megszívni.


"Nem a definícióra kérdeztem rá, azt kérdeztem, hogy mi a célja."


El lett neked mondva, már több alkalommal, különböző formában, mégsem vagy hajlandó megérteni, elfogadni. Akkor mi a célja a heteroszexuális házasságnak? A gyereknemzés nem lehet az, hiszen házasságon kívül is születik gyerek.

2022. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/162 anonim ***** válasza:
18%

"Szóval a szülő baja, ha nem megfelelő műsort néz, de az már nem, ha egy műsorban van valami, ami nem fér bele a világnézetedbe."

És a szülő honnan a fenéből tudja előre, hogy most éppen melyik mesébe csempészték bele ezt a beteg ideológiát, hm? Azzal a jóhiszeműséggel hagyja a gyereket mesézni, hogy abban nem lehet semmilyen ártalmas, erre fogják ezek a hibbantak, és még oda is beférkőznek. Érted már? Nem, mi?

"Mellesleg, ha a gyereket nem érdekli, ki kihez vonzódik, akkor mit számít, mi van a műsorban?"

Ha a gyereket nem érdekli, hogy hogyan lehet valakit láncfűrésszel elküldeni a mennyországba, akkor mit számít, hogy mi van a műsorban?

Leírtam egyébként: összazavarja és elriasztja a gyereket. Egy szakállas hercegnőre egyik gyerek sem úgy reagál, higy "jajj, anya, gyere már, nézd, milyen cuki Elza szakállasan", hanem az a reakciójuk, hogy "fúj!".

"Akkor te is olyan alfahím vagy, akinek győzködnie kell a környezetét, hogy mekkora alfahím vagy?"

Nem vagyok alfahím, csak nem tartom túl erkölcsösnek, amikor szimplán bosszúból ráfogjuk valakire, hogy bántalmazott engem, holott egy szó sem igaz az egészből.

"Másképp tele lenne az internet olyan cikkekkel, amik az általam említett dolgokkal foglalkoznak"

Miért, melyik mesében láttál mondjuk dohányzó, alkoholizáló karaktert??

"Ugyanis, ha szőnyeg alá sepred az egészet, akkor pont az egyén fogja leginkább megszívni."

Tudod, mit szív meg az egyén? Azt, ahogyan a pofátlan nyomulásaal mindent megtesznek azért a nagykoponyák, hogy elutasítóak legyenek az emberek a szexuális kisebbségek iránt.

"El lett neked mondva, már több alkalommal, különböző formában, mégsem vagy hajlandó megérteni, elfogadni."

Egyetlen egy olyan dolog sem lett felhozva, amit ne lehetne megtenni házasság nélkül.

"Akkor mi a célja a heteroszexuális házasságnak?"

Az én véleményem szerint az, hogy törvényes szexuális kapcsolatuk legyen, amelyből gyermekáldás lehet.

"A gyereknemzés nem lehet az, hiszen házasságon kívül is születik gyerek."

Na hát akkor ha nem az, akkor szerinted mi?

2022. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/162 anonim ***** válasza:
83%

"És a szülő honnan a fenéből tudja előre, hogy most éppen melyik mesébe csempészték bele ezt a beteg ideológiát, hm? "

És azt honnan tudja, hogy drog lesz benne? Hm? Ha már akkor "hülye a szülő", ha ilyen tartalmat enged...


"hanem az a reakciójuk, hogy "fúj!"."

Persze, ha homofób szülő neveli.


"Miért, melyik mesében láttál mondjuk dohányzó, alkoholizáló karaktert??"

Tök sokban van pl, pipázó karakter. Sőt az Alíz csodaországban konkrétan be van tépve az a hernyó, a Bolond kalapos meg kokót nyom.


"Azt, ahogyan a pofátlan nyomulásaal mindent megtesznek azért a nagykoponyák, hogy elutasítóak legyenek az emberek a szexuális kisebbségek iránt."

Pofátlan nyomulás, hogy egy filmben van meleg karakter? Vagy az, hogy a felvilágosító órák anyaga legyen, hogy tök mindegy, hogy férfivel vagy nővel dugsz, védekezz, hogy ne kapj el mindenféle szart? Igazad van, ez nagyon durva nyomulás.


"Egyetlen egy olyan dolog sem lett felhozva, amit ne lehetne megtenni házasság nélkül."

Akkor neked nem a meleg házassággal van bajod, hanem a házassággal. Az meg a te problémád.


"törvényes szexuális kapcsolatuk legyen"

Mi a tökömet jelent a törvényes szexuális kapcsolat? És a melegeknek miért ne lehetne olyanjuk?

2022. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!