Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutálisan megvertek két...

Brutálisan megvertek két meleg orvost Pécsett! Elérte ezzel a homofób törvénnyel a célját a fidesz? Hogy megossza a társadalmat?

Figyelt kérdés

Meg még ugye ott van az is mikor apa és fia még múlt szerdán a budapesti Franciaország–Portugália Eb-meccsen köptek le és ütöttek meg két nőt, két egyetemistát, a feltevések szerint azért, mert szivárvány volt festve az arcukra. A két férfit garázdasággal gyanúsítják.


[link]



2021. jún. 29. 09:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
igen
2021. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
66%

De honnan tudták, hogy a 2 orvos meleg?

Meg az egész Puskás stadionból miért csak azt a 2 csajt "bántalmazták"? Hiszen másokon is volt szivárványos mázolmány.

2021. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
38%

"múlt szerdán a budapesti Franciaország–Portugália Eb-meccsen köptek le és ütöttek meg két nőt, két egyetemistát, a feltevések szerint azért, mert szivárvány volt festve az arcukra"


Nem azért, hanem mert politikát hoztak be a stadionba aminek semmi keresnivalója ott. Oda az ember a sportért megy nem szektaharcolni, húzzatok onnan kifelé, és nem csak a szivárványos szélsőbalosok hanem a széljobberek is, meg mindenki aki politikát visz sporteseményekre. SEMMI KERESNIVALÓTOK OTT!

Erről a gyűlölet dologról, nekem a melegekkel totál semmi bajom nem volt a közelmúltig, bp-i vagyok láttam már én is olyat hogy egymással csókolóznak meleg párok vagy egymás kezét fogják, fel se vettem mert nem érdekelt, de amit az utóbbi 1 hónapba leműveltek ezt hogy erőszakkal lenyomni a másik torkán, őrjöngeni, sporteseményekre is ezt behozni, szétpolitizálni ez tett az utóbbi 1 hónapba hardcore meleg ellenessé és amikor meglátok egyet már nyílik ki a zsebembe a bicska és ideges leszek. Ide vezetett az erőszakos propaganda, minél jobban erőltetsz valamit annál inkább az ellenkező hatást fogod elérni.

2021. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
64%
Nem azért verték meg őket mert melegek, a támadó valószínűleg nem is tudta. Amúgy ha hetero orvosok lennének már nem is lenne gond?
2021. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
64%

#3


Mert ezek jellemzően gyávák.

Nem kigyúrt rocker kinézetű bőrszerkóst fogják alázni - mert az esetleg büntetésből szemlélteti rajtuk az anális közösülést -, hanem a szemre is gyengébb nőt, vagy a vasággyal 55 kilós kiniglit.

2021. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
51%

#4


Akkor te most hardcore MHM ellenes is lettél a fekete egyenpólóban őrjöngő drukkerek miatt?

2021. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
72%

6

De még mindig nem derült ki, hogy honnan tudták a dokikról, hogy melegek?

Az ominózus meccsen pedig kint voltam, és többen is ki voltak pingálva szivárványosra. Egyik sem volt nagydarab.

Mindkét kérdésem még nyitott.

2021. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
70%
Kíváncsi lennék a teljes sztorira, tényleg ez volt-e az indok. Bár úgy látom egyeseknek, ha heteró orvosok lettek volna akkor gond egy szál sem lenne ebben az esetben.
2021. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
44%
8# Gondolom a két egyetemista lány politikai aktivista volt aki provokálni ment ki, hergelték a magyar szurkolókat aztán kaptak két taslit. Nagyon helyesen.
2021. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
59%

#8


1. Bárhonnan tudhatták. Látták őket kézenfogva, hallották a haveroktól, stb Nem mindegy?


2. Mert lehet hogy ez a genetikailag kretén apa fia páros volt az egyetlen aki b.zit akart alázni, és nekik ennyi elég volt.

De amúgy erre is azt mondom. Nem mindegy? Hány embert kell leköpni hozzá, hogy felháborodj?

2021. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!