Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutálisan megvertek két...

Brutálisan megvertek két meleg orvost Pécsett! Elérte ezzel a homofób törvénnyel a célját a fidesz? Hogy megossza a társadalmat?

Figyelt kérdés

Meg még ugye ott van az is mikor apa és fia még múlt szerdán a budapesti Franciaország–Portugália Eb-meccsen köptek le és ütöttek meg két nőt, két egyetemistát, a feltevések szerint azért, mert szivárvány volt festve az arcukra. A két férfit garázdasággal gyanúsítják.


[link]



2021. jún. 29. 09:50
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
47%

#18


Te nem jössz rá a rengeteg agyaddal, hogy ezzel a LMBTQ dologgal a kormánypárti sajtó érzékenyíti a híveit. Miként azzal is, hogy minden lehetséges helyen propagandáról, meg provokációról írnak, beszélnek.


Valahol történik valami, arról jön féltucat náciérzékenyítő cikk, médiumonként, ahol elmondják az egybites szavazó számára is érthető primitív toposzokat.

Már az is megjelent, hogy "Soros szervezetek irányítják" a "provokációkat" meg "propaganddát".

2021. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
23%

19# Neked mi közöd is van az országhoz erdélyiként amikor nem itt adózol, nem itt laksz meg semmi?

Mi lenne ha én pl fideszes zászlóval odaállítanék egy balos rendezvényre, szerinted hány napon túl gyógyuló sérüléseket szereznék a lincselés miatt? Magatokon is számon kéritek ezeket? Ja gondolom nem.

Egyébként emlékszek rád, te voltál az aki pár hete is azt fejtegette mennyire felvilágosultak és liberálisok a románok, meg abszolút nincs semmi a magyarok ellen kint lol

2021. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
41%
22# Ti vagytok akik csináljátok, ti vagytok akik belevittétek egy sporteseményre a politikát nem a jobberek, ti vagytok akik óvodákba gyerekeknek is politizálnátok érzékenyítenétek, ti vagytok akik már szinte minden filmbe beleteszitek ezt, ti nyomultok ezerrel a propagandával. Ebből van az embereknek elege, amikor egy kisebbség fasiszta módon erőltet valamit a többségre.
2021. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
64%

#20


Egyfelől Hazudsz.

Másfelől attól, hogy több helyen is csikorgatják a fogukat a náci állatok, még ott sem tetszik a dolog.

Előbb vagy utóbb persze megunom a dolgot, és akkor úgy érezheti az összes agyatlan hogy győzött, de ennyi belefér.

2021. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
73%

#23

Látom a szövegértés nem erősséged. Ki mondta, hogy erdélyi vagyok?

Azt mondtam, hogy ott is azzal indokolják a magyarveréseket, mert állítólagosan provokál pl. mert magyarul beszél.

Btw. Már az erdélyieket is utálni kell a fideszben? Ez új.

Az utolsó bekezdésed meg téves, én nem fejtegettem semmi ilyet soha.

2021. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
52%

"feltevések szerint azért, mert szivárvány volt festve az arcukra"


Bemennek a foci ultrák közé szivárványosra festve, miután hetek óta őket provokálja az LMBTQ+ közösség, és csodálkoznak a történteken. Mit ne mondjak, nem kell nyitott szájjal menni a fazerdőbe és nem lesz baj.

2021. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
14%
28# Húha társadalmi osztály alapján inzultálsz valakit? Hol itt a nagy tolerancia? :D Proli itt max te lehetsz, én két nyelvet beszélek folyékonyan (magyar és héber), egy harmadikat felsőfokon (angol), egy negyediket középszinten (német) diplomám van, jó állásom :D
2021. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
71%
31. Ilyen szövegértéssel max egy gyárban lehetsz takarító.
2021. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
44%
Stadion,Mészáros,krumpli,MBLNTQN,lopnak oltás.
2021. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
50%

#24


Tényleg?

Mi a az öreg istent keresett a meccseken az összes HMH-es egyenpólóban? Vagy az politika mentes póló volt?

2021. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!