Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/162 anonim ***** válasza:
78%

#68 Szóval szerinted minden, ami nem misszionáris, vagy kutya pózban van, és kizárólag pénisz és vagina találkozásáról szól az nem szex. Már megértem, mi az oka a kiállásodnak. A felfogásod miatt az összes eddigi partnered (ha volt) rossznak tart az ágyban, ez legbelül idegessé tesz, viszont a reflektálás, és változás helyett, inkább egy hatodik távoleső (számodra) problémába veted bánatod és erőfeszítésed.

Persze, úgyis megmondod, hogy nem így van, mert mi az már, hogy valaki összetöri az anonim maszkulinitásodat.

2022. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/162 anonim ***** válasza:
0%

"Az emberi testen vannnak erogén zónák melyeknek köszönhetően még a saját nemébe tartózo emberrel való szex során is érezhet szexuális örömöt. De ez most hogy jött a meleg házasság engedélyezése elleni érvként?"

A házasság célja, hogy törvényes szexuális életet élhessen a pár, amely a gyermeknemzésre irányul. Ez nem a homoszexuálisok között nem lehetséges.

"Nem vagyok benne biztoshogy ezt te írtad de:"

Itt nem arról volt szó, hogy csonka család vs. intézet, hanem arról, hogy homo pár nevelje vagy inkább maradjon az intézetben.

2022. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/162 Drakula ***** válasza:
78%

"A házasság célja, hogy törvényes szexuális életet élhessen a pár, amely a gyermeknemzésre irányul."

1. Ez vallás esetében igaznem mindegyikében.

2. Ilyen alapon minden olyan házasságot be kéne tiltani amiből nem lesz gyerek.

2022. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/162 anonim ***** válasza:
32%
Nem azzal van a gond, ha valaki homoszexuális, hanem azzal, hogy ezt az utóbbi években propagálták, és erőszakosan a többség képébe tolják.
2022. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/162 anonim ***** válasza:
0%

#71

Szerintem nem kéne ennyit innod. Az idétlenkedés helyett inkább idézd be, hogy hol tituláltam kevesebbnek a csonka családban nevelkedő gyerekeket. Ha te gerinces ember vagy, akkor nem vádaskodsz alaptalanul, hanem alátámasztod a vádadat. Hajrá!


#73

"1. Ez vallás esetében igaznem mindegyikében."

Nem én kezdtem a Bibliával dobálózni...

"Ilyen alapon minden olyan házasságot be kéne tiltani amiből nem lesz gyerek."

Miért is?

2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/162 Drakula ***** válasza:
78%

"Miért is?"

Mert "A házasság célja, hogy törvényes szexuális életet élhessen a pár, amely a gyermeknemzésre irányul."- szerinted.

2022. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/162 anonim ***** válasza:
0%

#76

De ez nem jelenti azt, hogy ha nem jön gyerek, akkor "be kell tiltani" őket :D

2022. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/162 anonim ***** válasza:
78%
#77 Akkor miért ellenzed az azonos nemű házasságot?
2022. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/162 Drakula ***** válasza:
80%
Akkor meg mi baj van a meleg házasság legalizálásával?!
2022. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/162 anonim ***** válasza:
0%

#78

Mert eleve lehetetlen a gyermekvállalást célnak kitűzni, így értelmetlenné válik a házasság. Továbbra is várom az idézetedet! :)

2022. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!