Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/162 anonim ***** válasza:
68%

"2. Még mindig csak annyit akarunk hogy a melegek egyenlő joggal rendelkezzenek. Nem akarunk embereket oroszlánok közé dobni."

Magyarul kiemelitek Rómából azt, ami nektek tetszik, de a többiről nem vesztek tudomást. Pedig Róma az egy csomag. Hitler pl. nagy természetvédő volt, ami sok vegánnak szimpi lehet, mégsem választják őt példaképüknek.


"Viszont mi meg nem akarunk egy olyan helyen élni, ami állitolag szekurális, és mégis megy az adonkbol az egyházra. Vagy egy olyan helyen ahol csak azért nem adunk meg egy jogogt valakinek, mert egy homofob kisebbségnek rossz kedve lesz."

Akkor veszel repjegyet és elmész olyan helyre, ahol nem fizetsz az egyháznak adót. Ha nem tudsz beilleszkedni, takarodsz. Vagy tagadd meg az adófizetést és nézd meg, mi történik. Amúgy szép is lenne, ha meg lehetne tagadni az adófizetést csak azért, mert mondjuk soha nem égett még le a házam, tehát minek pénzeljem a tűzoltóságot.


"A pedofilia kárositja a gyerek szexuális gondolkodását, a homoszexualitás viszont felnőttek közt zajlik. Nagy részt."

El ne felejtsd kiemelni, hogy nagy részt :DDD Beteg állat vagy...

2022. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/162 Drakula ***** válasza:
49%

A római példát azért emlitettem, hogy azt a baromságod cáfoljam hogy nem volt és nem is lehet meleg házasság.


"Akkor veszel repjegyet és elmész olyan helyre, ahol nem fizetsz az egyháznak adót. Ha nem tudsz beilleszkedni, takarodsz. Vagy tagadd meg az adófizetést és nézd meg, mi történik. Amúgy szép is lenne, ha meg lehetne tagadni az adófizetést csak azért, mert mondjuk soha nem égett még le a házam, tehát minek pénzeljem a tűzoltóságot."


Jaj...Szóval ha nem tetszi valami törödjek bele ah óelyet hogy változtatni probálok rajta. Ha mindenki igy gondolkodna, nem lett volna demokrácia. Sőt, kerék se lett volna. De még kőbalta se.


És ne hasonlitsad már a tűzóltokat az egyházhóz. A tűz oltoság mindenkinek érdeke, az egyház viszont csak a vallásosok érdeke. Illetve szetintem nekik se. Hiszen imádkozni vagy szent szöveget olvasni mecset, templom, zsinagoga nélkül is lehet.


"El ne felejtsd kiemelni, hogy nagy részt :DDD Beteg állat vagy..."


Miért vagyok beteg állat?


Egyébként meg azért emeltem ki, mert tény hogy nagyrészt felnőttek csinálják de ettől még köztűk is vannak pedok PL. Papi pedofilok. (Tudod akiket fizetünk az adonkbol) Ahogyan heterok közt is vannak.

Én nem általánositok, ezért ügyelek az írásom részletire.


Egyébként meg nem azt mondom hogy érts egyet a meleg házassággal, hanem azt hogy hadjad őket. Nem lesz több meleg a házasság engedélyezésétől. És a kereszténység se fog elpusztulni.

2022. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!