Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
 141/162 Drakula ***** válasza:
66%

140-es. Nem arra volt példa hogy hó, az ellen volt példa hogy természet ellenes.

De nem a természetesség miatt akarjuk hogy a melegek házasodhassanak, hanem azért mer ezzel nem ártanak az ég adta világon senkinek még maguknak se, hiába találja ki néhány nagy okos hogy szerintük szét mennek akkor már ne is jöjjeneke össze.


"Én nem nemi szerepekről beszélek, hanem biológiáról. A biológiai igenis természet, és megütjük magunkat, ha szembe megyünk vele."

Mondd már meg hogy milyen bajok lesznek adtól hogy egy papirra azt írják hogy "házastárs"? Meg nő a globális felmelegedés?

2022. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/162 anonim ***** válasza:
0%

#141

Nem a háastárs felirattól lesz baja, hanem a kapcsolattól. Szövegértés...

2022. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/162 Drakula ***** válasza:
65%
Kapcsolatuk az tudtommal a házasságuk nélkül is van., ennyi erővel ezt is lehetne törvénnyel tiltani. A házasság az elismeréshez kell.
2022. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/162 anonim ***** válasza:
22%
Homofóbia a természetben is van (a homoszexuális egyedeket kiközösítik, bántalmazzák), tehát hasznos.
2022. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:

"Kapcsolatuk az tudtommal a házasságuk nélkül is van"

Na, haladunk :D

"ennyi erővel ezt is lehetne törvénnyel tiltani"

És hogyan képzeled el ezt a törvényt?

"A házasság az elismeréshez kell."

Mi pedig hála Istennek nem ismerünk el semmit, ami szembe megy a természet rendjével. A házasság nem természetellenes kapcsolatokra van.

2022. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 Drakula ***** válasza:
77%

Nézd én a meleg házasságot akkor is feleslegesnek tartom, ha meleg lennék. De a tiltását is. Hisz semmi értelme tiltani csak azért mert ÉN nem fogadnám el. Rám semmilyen ki hatással nem lenne.


"Mi pedig hála Istennek nem ismerünk el semmit, ami szembe megy a természet rendjével. A házasság nem természetellenes kapcsolatokra van."

Oké ez non stop kémutatás a részetekről.

1. Ti a többnejű házasságot sem ismeritek el, pedig az is jelen van a természetben.

2. A homoszexualitás is jelen van a természetben, kártékony hatások nélkül.


Szóval nektek nem az a bajotok hogy szembe megy a természettel, hanem az hogy szembe megy a bibliával, vagy a világ képetekkel. De ez nem ok arra hogy tiltsátok nekik a házasságot. Hisz az marhára nem a ti dolgotok.

2022. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/162 anonim ***** válasza:
41%

"Mi pedig hála Istennek nem ismerünk el semmit, ami szembe megy a természet rendjével. A házasság nem természetellenes kapcsolatokra van."


Na szuper. Mikor indulsz tüntetni bármilyen házasság ellen? Csakmert a természetben semmilyen állat, se növény, se gomba nem házasodott még meg.

2022. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/162 anonim ***** válasza:

"Ti a többnejű házasságot sem ismeritek el, pedig az is jelen van a természetben."

Ki az a "ti"? Szerintem nincs tiltva a többnejűség a Bibliában.

"A homoszexualitás is jelen van a természetben, kártékony hatások nélkül."

Nem az tesz valamit természetellenessé, hogy nincs jelen a természetben. Ha nem lenne jelen a természetben, nem tudna ellene dolgozni. Az emberek pedig nagyon is természetellenes módon gondolkoznak a homoszexualitásról, és ez kifejezetten kártékony.

"Szóval nektek nem az a bajotok"

Szerintem én még mindig jobban tudom, hogy mivel miért van bajom, mint te. Szerinted?

"De ez nem ok arra hogy tiltsátok nekik a házasságot. Hisz az marhára nem a ti dolgotok."

Kérlek szépen, nevezd meg, hogy ki tiltotta meg nekik a házasságot!


#147

Eddig sem szívesen értelmezted, amiket írtam, de megismétlem az egyik mondatomat, hátha: a házasságot nem természetellenes kapcsolatokra van.

2022. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 anonim ***** válasza:
100%

A házasság attól házasság, hogy egy férfi és egy nő között van. Ez a definíciója. Akinek nen tetszenek a szabályok, annak nem kell házasodni. A sakk ezeréves szabályzatát sem fogják átírni PC-ből, csak mert egy kékhajú leszbikus néger feminista transznemű személy éppen attól érzi sértve a személyi szabadságát.

A liberálisok mondják mindig, hogy akinek nem tetszik, hogy a netflixen már minden a melegekről szól, annak nem muszáj néznie. Akkor akinek nem tetszik a házasság, annak nem muszáj házasodnia

2022. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/162 Drakula ***** válasza:

Amugy meg mi ez a szöveg hogy mindig is csak nők és férfiak közt volt házasság?

A rómaiaknál nem igy volt: [link]

2022. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!