Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbia a társadalom...

A homofóbia a társadalom számára hasznos dolog?

Figyelt kérdés
Végülis a hagyományos keresztény értékrendbe nem fér bele az LMBTQ és sokan nem szeretnék hogy ez megváltozzon. A konzervatív értelmiségiek cikkeket írnak vagy intelmeket fogalmaznak meg, a papok imádkoznak, a huligánok meg durván kifejezik nemtetszésüket, de a cél úgyis közös, hogy az ilyen jellegű provokatív, magamutogató megnyilvánulásokat, mint a Pride perifériára szorítsák.

2022. aug. 24. 12:15
 151/162 anonim ***** válasza:
73%

150: a rómaiaknál sem volt állami szintre emelve a melegházasság soha. Sem a görögöknél. Az, hogy néhány kiművelt, szabadszellemű okos a maga kis köreiben kivételt tett még nem egyenlő azzal, hogy társadalmi szinten is elfogadták (hiszen akkor bevezették volna).

A melegházasság csak a 21-ik századi woke elmebetegek agyszüleménye.

2022. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/162 Drakula ***** válasza:
0%

"Az, hogy néhány kiművelt, szabadszellemű okos a maga kis köreiben kivételt tett még nem egyenlő azzal, hogy társadalmi szinten is elfogadták (hiszen akkor bevezették volna)."

1. Ha meg voltak, akkor meg minek vezették volna be?

2. A társadalom elfogadta, nem csesztette őket.

"A melegházasság csak a 21-ik századi woke elmebetegek agyszüleménye."

3. Most hoztam egy cikket ami bizonyitotta hogy nem.

2022. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/162 anonim ***** válasza:
66%

152:

"1. Ha meg voltak, akkor meg minek vezették volna be?"

Ez a mai melegekre is áll, nyugodtan rendezhetsz ceremóniát, gusztustalankodhatsz a pároddal menyasszonyi ruhában, senki nem fog odamenni szétkergetni titeket.


"2. A társadalom elfogadta, nem csesztette őket."

Azt, hogy erről másnak eltérő a véleménye meg neked kötelességed elfogadni, hiszen egy szabad országot akarsz. Vagy mégsem?


"3. Most hoztam egy cikket ami bizonyitotta hogy nem."

Én meg reagáltam rá, hogy mindössze azt bizonyítja, hogy előfordult melegek közt házassági ceremónia, de semmi olyat, hogy állami szintre lett volna emelve. Ez így érthető végre?

2022. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/162 Drakula ***** válasza:
53%

"Azt, hogy erről másnak eltérő a véleménye meg neked kötelességed elfogadni, hiszen egy szabad országot akarsz. Vagy mégsem?"

Persze hogy elfogadom a véleményed. Azt nem fogadom el, hogy a véleményed alapján tiltasz meg másnak valamit, ami neked nem árt.


"Én meg reagáltam rá, hogy mindössze azt bizonyítja, hogy előfordult melegek közt házassági ceremónia, de semmi olyat, hogy állami szintre lett volna emelve. Ez így érthető végre?" Mi értesz azon hogy állami szintre?

2022. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/162 anonim ***** válasza:
100%

154:

"Persze hogy elfogadom a véleményed. Azt nem fogadom el, hogy a véleményed alapján tiltasz meg másnak valamit, ami neked nem árt."

Az nem te fogod eldönteni, hogy nekem mi árt és mi nem. A melegházasság pedig nagyon is árt, mert nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol ez lehetséges.


"Mi értesz azon hogy állami szintre?"

Azt, hogy a melegházasság jogi szinten soha nem létezett a 21-ik század előtt.


Arra nem reagáltál, hogy ha a ceremóniára van lehetőség, akkor miért nem elég az a melegeknek, mivelhogy ennél sem volt több opciójuk az ókori Rómában (sőt, ha nem voltál nemes, akkor erre sem).

2022. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/162 anonim ***** válasza:
0%

"A melegházasság pedig nagyon is árt, mert nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol ez lehetséges."


Továbbra sem árt. Ha ezt szeretnéd, senki nem tart vissza attól, hogy elköltözz.


"Azt, hogy a melegházasság jogi szinten soha nem létezett a 21-ik század előtt."


Rabszolgatartás is volt korábban, aztán most nincs. Van ezzel baj?

2022. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/162 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbra sem árt. Ha ezt szeretnéd, senki nem tart vissza attól, hogy elköltözz."

Az ajtó neked is nyitva áll, bármikor elhúzhatsz melegebb éghajlatra. Engem te ne küldözgess kis pimasz senki, nem a 97% fog alkalmazkodni a te 3%-odhoz. Ha nem tetszik a rendszer, vehetsz jegyet Kanadába. Megtették már előtted, senki nem fog hiányolni.


"Rabszolgatartás is volt korábban, aztán most nincs. Van ezzel baj?"

Nincs baj vele. Ahogy azzal sincs, ha melegházasság sem lesz soha.

2022. szept. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/162 Drakula ***** válasza:
27%

"Az nem te fogod eldönteni, hogy nekem mi árt és mi nem. A melegházasság pedig nagyon is árt, mert nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol ez lehetséges."

Ja hogy bedurcizol. Ok az tényleg lesz. Viszont mi meg nem akarunk egy olyan helyen élni, ami állitolag szekurális, és mégis megy az adonkbol az egyházra. Vagy egy olyan helyen ahol csak azért nem adunk meg egy jogogt valakinek, mert egy homofob kisebbségnek rossz kedve lesz.


"Arra nem reagáltál, hogy ha a ceremóniára van lehetőség, akkor miért nem elég az a melegeknek, mivelhogy ennél sem volt több opciójuk az ókori Rómában (sőt, ha nem voltál nemes, akkor erre sem)."

Azt hittem költői kérdés, is tudod hogy miért. Azért hogy a törvény elismerje a melegeket. Egyenlő jogok. Szerinted mi másért?


"nem a 97% fog alkalmazkodni a te 3%-odhoz."

Azd hiszed hogy 97 %-nyi embert ugy zavarna a meleg házasság mint téged?

2022. szept. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/162 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az lehet ártalmas, ami erőszakos. A pedofília történhet erőszak nélkül is, attól még soha, de soha nem lesz egészséges, bárhogy magyarázkodnak a liberálisok.

Rómában meg embereket feszítettek keresztre és dobtak oroszlánok elé. Nem kell mindenben kritikátlanul majmolni őket, sem az amerikaiakat.

2022. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/162 Drakula ***** válasza:

"Nem csak az lehet ártalmas, ami erőszakos. A pedofília történhet erőszak nélkül is, attól még soha, de soha nem lesz egészséges, bárhogy magyarázkodnak a liberálisok.


Rómában meg embereket feszítettek keresztre és dobtak oroszlánok elé. Nem kell mindenben kritikátlanul majmolni őket, sem az amerikaiakat."


1. A pedofilia kárositja a gyerek szexuális gondolkodását, a homoszexualitás viszont felnőttek közt zajlik. Nagy részt.

2. Még mindig csak annyit akarunk hogy a melegek egyenlő joggal rendelkezzenek. Nem akarunk embereket oroszlánok közé dobni.

2022. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!