Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim válasza:
100%
Na ez mar nem tudom mi... Nem kell mindegyik cigányt lebecsülni Ennyire! Magyar vagyok,csak anyám orosz teljesen,és 16 múltam. Figyeljetek, a barátnőm 15 és roma. És ugy h regebben utáltam a roma származásúakat a rossz tapasztalatok miatt, ezen a lányon meglepődtem, mert 4-es 5-ös tanuló, igy ezt sem értem h mi az h túl jó a helyesírása? Ezt de birom, azért ne mindet egy kalap alá légyszi.. És nem kamu vagyok. Apám az 100%-ig utálja a cigányokat, de elfogadta a barátnőm, mert ő nem olyan, mint a többi, és a családja sem. Képzeljétek. Senki sem lop, gyilkol, ordibál, stb, hanem normális hangnemben beszélnek, ja és jobbik pártiak ha már itt tartunk, és ők bevallják h romák, de a fajtájuk nagy részét már utálják a sok gaztett miatt melyet véghez vittek a rezesek. És a barátnőm rendészetiben tanul, és sose kötözködött senkivel, hanem inkább visszahúzódó sokszor, de még is szép. Igen szerintem az. És igen szerintem is csoda egy ilyen,és én is utáltam a romákat, de ez megmutatta nekem, hogy nem szabad lenéznem mindet, pont az ilyen normális emberek miatt. Szóval gondolkodjatok el, nekem is el kellett mikor megismertem.. És nem akar se gyereket meg semmit majd 24-25évesen és max 2-t. Nem segélyből akar megélni, hanem a saját pénzéből. De ettől függetlenül még mindig utálom az olyanokat, akik az utcán pl kötekednek, vagy lopnak, ölnek, stb. Szóval ha más kivétel nincs, a barátnőm az, egy óriási csoda!
2015. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 L.Pisti válasza:
Békében a másik ember bántása, megvetése nélkúl tudna élni itt mindenki. Ezt ugy mondom hogy félig Német vagyok. Itt a gondok ott kezdödnek hogy a cigányság 80%-a nem tiszteli ennek az országnak a törvényeit azét az országét amely ételt, földet, megélhetést biztosít számukra. Hasonlatképp; ha én vagy akárki elmegyek bármilyen országba akármilyen célból alap eggyértelmű hogy az ott hatályos törvényeket viselkedési normákat tisztelem és betartom. És foloslegesen nem hangoztatom pláne nem villogok a nemzeti hovatartozásommal. Ez a romáknál teljesen fordítva müködik. (Nem mindenkinél) Tulajdonképp ez már visszafordíthatatlan kb 600év alatt tulnyomó többségük még mindig nem tudott beilleszkedni ergo ez már veszett ügy. Hisz ha csak a fél alma férges, az egész elrohad.
2017. jún. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!