Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
35%

Én is ismerek egy olyan cigányt aki gyűlöli a fajtáját. Ő teljesen más mint a cigányok többsége, és ezért a többi cigány rendesen utálja is. Megfenyegették hogy meg fog halni, mert hogy ő a cigányok árulója.


Egyébként nem gondolom hogy a cigányoknak a gárdában a helyük. A gárda egész egyszerűen a magyarokért van. A cigány pedig nem magyar akárhogyan is nézzük. De attól hogy nem lép be a gárdába, még lehet rendes cigány. Cigányoknak inkább becsületes cigány szervezetekbe kellene belépni, hogy saját fajtájukat tudják képviselni. (Ne úgy mint Kolompár vagy Mohácsi.)

2009. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
73%

mi az, hogy "provokátori szinten műveli"?! egy névtelen oldalon mit lehet provokálni, kéremszépen? Valószinűleg mindenki tisztában van vele, hogy akár egy 20 éves szlovák lány is lehet aki a kérdést kiirta, csak úgy megjegyzem.


Szebb jövőt!

2009. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
97%

akik azt írják h fasiszta, náci, gyűlölködő, magyarok is bűnöznek cigányok is stb, az nem élt még az ország keleti felén (borsod, szabolcs, nógrád, hajdú, békés stb)

mikor egyedül mész fényes nappal és 6 cigány kan csak azért belédköt mert rájuk néztél, vagy nem adtál nekik cigit, jól összevernek, s elveszik mindenedet, este meg sétálni "cigánylakta környéken" egyenlő az intenzívvel

2009. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt padtársam volt cigány, de ő is elítélte a többi cigányt, mert ő tisztességes és magyarnak tartotta magát.Szerintem ez azért jó dolog ha valaki felismeri az igazságot.
2009. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim válasza:
100%

Én cigány vagyok és bizony szintén nem közösködöm más cigányokkal. Haveri társaságom túlynomó része NEM cigány, pontosan abból a megfontolásból, mint minden más normális embernek: nem keresem a balhét, szeretek értelmes, tartalmas beszélgetéseket folytatni összetettebb témákról, és nem szeretem a testszagot.

Nem minden plázacica buta, nem minden magyar rendszámú sportkocsi kigyúrt tulajdonosa gengszter, és nem fog minden túlsúlyos dohányos 80 éves kora előtt meghalni. Nem mind, de a zöme igen.

Így érthető? xD

2009. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim válasza:
21%
Na figyelj kedves kislány én nem értem és nem is akarom meg érteni a kérdésed én is cigány vagyok de ezekért a fajta kérdésekért meg kijelentésekért nem tudok el menni egy szorakozó helyre meg ha be megyek a boltba jön utánam a b.őr pedig nem vagyok csóró csak azért mert sötét a bőrőm ilyen a világ vagyis MAGYARország miért én nem vagyok ember csak te vagyis csak a fehér ember az ember ? És ez is rosz hogy név nélkül könnyű ilyeneket irni én fel válalom én Varga Károly vagyok és egy debrecen melleti kis faluban élek már 7 éve és képzeld pont egy utcára laknak tőlünk a "cigányok" és semmi bajom nincs velük ők is szokta veszekedni mint minden ember de am enyyi én utálom az ilyet SZERINTEM MINDEN EMBER UGYANOLYAN EMBER ENNYI
2009. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
87%
Minden cigánynak ígykéne gondolkodni.
2010. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem "gáz", ahogy te fogalmaztál. Az az igazság, hogy a mai világban az emberek a többség alapján azonosítanak. Fajilag megkülönböztetnek, és amiért a cigányok 80%-a lop, csal, hazudik és ki tudja még miféle koszos ügyletekbe keveredik, az olyanokat is kiveti a társadalom, akik munkával akarják megkeresni a kenyerüket, a tisztességeseket is, mivelhogy azonosítják bűnöző társaikkal őket. Nem gáz ha utálod a cigányokat, de azokat a cigányokat utáld, akik bűnőznek és mocskos életet élnek. Ízlések és pofonok: vannak, akik próbálnak keresztül nézni rajtuk; vannak, akik megpróbálják befogadni őket a társadalomba (félelmetesen kevesen vannak így, és ez mindkét fél hibája!); és persze vannak olyan végletek is, akik utálják őket. Például meddig durvult az a helyzet, ahol kőfalat húztak fel a cigány-lopkodások megfékezésére? Hogy jutottunk idáig? A drasztikus emberek úgy gondolják, ki kéne irtani az ÖSSZES cigány származásút, félvért, negyedvérűt, mindenkit. Melyik a jó? Egyik sem! Meg kéne találni az arany középutat és nyugodt együttéléshez vezetne, ha a rendőrök végeznék a munkájukat, az emberek pedig félretennék a rasszista elképzeléseiket, nézeteiket. Megoldható ez? Persze, az lenne. De ehhez mindenkinek akarnia kellene.. - na ez az a része, ahol bukik a mutatvány. Egyik kutya másik eb, mondják erre, a cigányok a jogaikért harcolnak és hogy "romának" hívják őket (aminek nem sok értelme van), a többi lakos, akik legyenek magyar, sváb, szlovák, vagy bármilyen más származásúak pedig kiközösítik a cigányokat. Van rá okuk, igen. De ennyire? Ezen nem itt kéne agyalni. Erről olyanoknak kéne súlyosan elbeszélgetniük, akik tehetnek valamit a dologért. Akik ösztönözhetik az embereket, hogy gondolkozzanak el... Lana
2010. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim válasza:
100%
én mindenap köztük vagyok probáltam rendes lenni velük hát istennem mért ne emberek,, de csak azt kaptam vissza hogy a szemembe köpnek dobálnap lopnak félek villamosra szállni mert ahova járok sok van.(cigány)
2010. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim válasza:
Én is cigány vagyok, de a falunkban az összes romát kivétel nélkül utálom.
2010. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!