Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim válasza:
89%
Kicsit fájdalmas olvasni az utolsó kommentet ennyi helyesírási hibával. Az ilyen emberek nekem ne mondják meg, hogy kit írtsunk ki...
2010. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim válasza:

Hát igen....Talán egy cigány jobban ír mint az utolsó elötti

De ha eltekintek a helyesírásáról akkor nagyából egyetértek vele

2010. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim válasza:
100%
én tegnap láttam 1 cigányt "utálom a fajtámat" pólóba :D Amúgy tényleg szégyen és gyalázat amit ezek csinálnak, 8éves pujáró leköpi az öreg bácsit h köc*ög magyar. Állandóan csak kötekednek, lopnak stb
2010. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim válasza:
Én is ismerek 1-2 cigányt aki utálja h cigánynak született...
2010. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim válasza:
100%

Hát hogy őszinte legyek nem tudom ezt a bejegyzést mire vélni...

Provokáció vagy elkeseredett kérdés..


Az én eléggé a szélsőséges ember vagyok de azt énis elismerem hogy vannak rendes cigányok de én nem mondanám azt a 10/2őt inkább 100/1ból egyet... és sajnos én ezt elég jól tudom mert itt a városba a megyébe és eggyáltalán kelet-Magyarországon rengeteg van :S ..

Nekem is van cigány ismerősöm rendes tag de őis rühelli a cigányokat de csak azért mert örökbe fogadott!!

Az a baj a cigánysággal (azon kívül hogy van) hogy szokásokra és testvériségre épülő kissebség, ahol az a szokás hogy lopj rabolsz csalsz fenyegetsz és ha egyedül nem megy szósz a rokonoknak és csak heccból versz el embereket!! Nemtudom hogy máshol hogy megy de a környező 3 megyébe ez így van!


Nem azt mondom hogy irtsuk ki őket ( monjuk mikor 4 körüláll úgy hogy hozzáse szóltam és emberkednek akkor elgondolkoz hogy ezt kéne)de azt se hogy ez hejes így amit tesznek..


Az egyetlen törvényes megoldás az asszimiláció lenne, mert ők egy külön népnek tartják magukat (de se országuk se rendes nyelvük mert amit nem tudnak kifejezni az magyarból kölcsönzik)


Ja és az 1ik komiba említették hogy van 1 cigány a fősulin és hogy nem könnyen került be. Ehez csak annyit főzök hozzá hogy arra pluszz jár hogy cigány arra is h sok gyerekes (mert valószinú az ) arrais plussz jár hogy alacsony a kereset mert valószinű basznak a szülei dolgozni... szóval valahol 50-70 plussz pontot kap és ha még ezzelse tudna bejutni fősulira akkor már lese tudna éretségizni mert akkora hülye

2010. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim válasza:
100%
"ne utáld a fajtádat"..."nincsen cigánybűnözés"...miről beszéltek emberek?? A kérdezőnek teljesen igaza van és örülök hogy egyre több az ilyen cigány!
2010. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim válasza:
100%
Énis egyetértek azzal, aki úgy gondolja hogy létezik normális cigány, de én 16 évesen kb minden nap, azzal szembesülök hogy a bűnöző cigányok hogy rabolják ki a nálam fiatalabb szerencsétlen embereket. És ez Budapesten van és minden nap kb úgy megyek be a városba hogy zsebembe a kés és táoskámban a vipera :) mert máshogy nem lehet "túlélni". Az a baj h már nem egyszer támadtak meg és igen jól szolgált a vipera úgyhogy megoldásként szolgál az is ha fegyvert hordassz magadnál szóval ezt ajánlom mindenkinek :)
2010. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim válasza:
100%
szerintem egy cigányt az tesz cigánnyá ahogy él...
2010. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Először is minden elismerésem a tiéd, hogy egy kulturált, normális cigány fiatal vagy, aki be tudott illeszkedni a magyar társadalomba és elfogadja a normákat.

Meg tudlak érteni. Több olyan cigányt ismerek, aki dolgozik, becsületes, adót fizet stb. Ők is ugyanúgy megvetik azokat a cigányokat, akik segélyen élnek és bűnöznek.

A hitetlenkedőknek pedig üzenném, hogy miért ne írhatna helyesen egy cigány fiatal? A stílusán, fogalmazásán is látható, hogy nem csak 4 osztályt végzett az általánosból. Tehát tényleg egy olyan cigány fiatalról van szó, akit a szülei becsületre neveltek.


És lehet nyugodtan lepontozni, nem érdekel. Semmi nem múlik rajta. Csak a véleményemet szerettem volna leírni.


26L

2010. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim válasza:
100%

én félig vagyok cigány.de ettől függetlenül nem lopok,hazudok stb.de most ne ez legyen a dolog.ha elhatárolod magad azoktól akikre jellemző az akiket leírsz akkor csak azokkal legyen bajod.mert léteznek normálisak is.igaz nagyon ritka.de azokat becsülni kell.mert manapság nem mindennap látni olyanokat akik teljesen átlagosan élnek

jó persze rasszisták leszólhatják őket stb.nem kell rá figyleni mert mondani szokás hogy akinek nem inge,nem veszi magára :)és nem rasszizmusból mondom ezt.de az olyanokat énis nagyon utálom.

2011. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!