Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
79%

Nem olvastam el amit írtak eddig,de te olyan inteligens vagy és kultúrált és tényleg gáz már,hogy így viselkednek :)

Én utálom őket (bocsánat)

És szerintem nagy dolog tőled ezt így kifejezni.: )

Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni.

És,hogy a kérdésedre is válaszoljak:egyáltalán nem gáz.

Sőt...így is kell..most nem az számít,hogy fajta meg stb...nem.. itt a viselkedésről van szó : )

És amiket ők művelnek az nem emberi.Szimpi vagy és örülök,hogy van legalább 1 kivétel aki ilyen,mint te : D

2010. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
54%
Ez tuti fake, de igazad van..
2010. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim válasza:
100%

Leírok egy történetet...

Nagymamámmal utaztam, 7 éves lehettem, nagymamám olyan 65... Egy cigány anyuka 4 gyermekével,karján csemcsemővel szállt fel. Valaki odarakta a táskáját, más szólt hogy foglalt... sneki nem kíánlta helyel... Nagymamámnak kellett a 7 éves gyereket az ölébe venni! Borzalmas volt! Látom te is normális vagy, és az ilyenek csattan az ostor, aki meg igazi, buta roma, azok elfutnak, és sose kapják el őket. Elég rasszista családból származom, de téged, és hozzás hasonlókat nem vetem meg! Örülök hogy belátod!

2010. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ha cigány lennék, én is szégyellném a fajtámat.
2010. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
100%

én hiszek neked...mert ismerek hozzád hasonló cigányokat, akik igenis látják, mi folyik és tudnak értelmesen írni, beszélni, viselkedni, még az egyetemen is van cigány csoporttásram, aki jobban tanul, mint én... vannak ilyenek...10-ből 1...őszinte részvétem azért, amiért közéjük születtél, és rád is bélyeget ragasztanak


20/L

2010. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim válasza:
ezért kell neked azon kevesek között lenni, akik példát mutatnak a többieknek.
2010. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem gáz. Sőt, jól teszed.


Ja, és mondok nektek valamit: "...az én barátom magyar, csak cigánynak született." /FankaDeli/


A cigány alatt én a továbbiakban nem a genetikai cigányt, hanem a viselkedésileg cigányt értem. Ilyen (viselkedési) alapon az összes akasztanivaló! És nemcsak azért viselkednek így, mert ők ezt így szeretik, hanem azért, mert a kormány támogatja őket ebben, és nincsenek normálisan nevelve.


És ha még ez sokáig így megy, akkor hazánkban is beköszöntenek majd a drágajó olasz és finn módszerek előbb-utóbb: jön a dózer meg a sörétes...


Ébredjünk fel végre!!! Ezt a problémát nekünk kell megoldani. Hogy hogyan, az már más kérdés.


Ja, és az aki nem ismeri egyáltalán a drágákat, ne pampogjon itt semmit a cigányság beskatulyázásról meg a rasszizmusról. Ez nem azért van, mert a bőrük sötétbarna.


Olvassatok [link] -t, ott sokminden van, amiről a zsidóbérenc média mélyen kussol (vajon miért?)...

2010. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim válasza:
100%
Revolver?
2010. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim válasza:
hihető, hogy az vagy amit leírtál. én is ismerek igényesebbet, és igénytelent. és való igaz hogy magyarok is lopnak csalnak hazudnak, viszont a cigányok durvábban meg többen tolják. én épp ezért tisztelem az olyan cigány embert aki igényes és kicsit sem hasonlít az átlagra. inkább légy magadra büszke.. ritka kivétel lehetsz. ennyi
2010. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim válasza:
83%

100 cigányból 99 mind bünöző, koszos ,mocskos aljanép.Erőszakolnak amiért az összeset gázkamrába vitetném miután egyenként felszúrnám az ujjaiba meg ahova csak tudom a vastag tűket.PFej.Szégyen hogy a magyar embernek félve kell este mennie bárhova is.Látni a cigány bandákat és inkább kerülő úton menni.egy normális cigányt ismerek aki közszereplő és van befolyása és TISZTESSÉGES! Lakatos attila cigány vajda. Tessék megnézni:


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=player_em..

2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!