Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
72%
Nem a fajtádat kell utálnod, hanem azokat az embereket, akik lopnak stb. Nem a "fajtád" lop, csal stb., erre ott vagy bizonyítéknak te. Ismerek én is sok rendes cigányt, aki elhatárolja magát "a cigányok"-tól. Nem könnyű a beilleszkedett, civilizált cigányoknak, mert egyrészt a rasszisták őket is utálják, másrészt a lumpen életformát folytató cigányok is megvetik őket.
2009. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Ne hidd! Most írtam le, hogy rengeteg de rengeteg lop, csal, hazudik 10-böl 8 és ezt most komolyan mondom csak látom. Ez szerintem nem véletlen senki ne mondja nekem. Ha milliomos megvan mindene akkor is elmegy színesfémet lopni. És nem egy ilyent ismerek.
2009. aug. 30. 21:59
 3/82 anonim ***** válasza:
10%

Az tuti, hogy ilyet egy cigány nem ír le!!! KAMU!!!

Undorító, hogy minden cigányt le akarsz járatni, holott nem mindegyik cigány lop, csal, hazudik!

2009. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
49%
ez nem "faj" függő. Minden nemzetiségben vannak bunkó emberek. Én pl. itt Írországban hallottam, ahogy egy lengyel azt mondja: Szép ez az ország, csak a rohadt bevándorlók tönkreteszik" =]
2009. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
43%
Koma ne kamuzz, mert cigány nem ír ilyen értelmesen (120x túlszárnyalod Kolompárt).
2009. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
63%
"Undorító, hogy minden cigányt le akarsz járatni, holott nem mindegyik cigány lop, csal, hazudik!" -> csak úgy 75%.
2009. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
81%

Én is ismerek ilyen cigány embert aki utálja a saját fajtáját, de néhány száraz ág miatt nem kell az egész erdőt kivágni.

Szerintem nektek rendes embereknek össze kéne fognotok és irányító, befolyásoló helyzetbe kellene kerülnötök. Egyszer - reméljük - eljön ez a nap is.

2009. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek????? Csak látom mit csinálnak az orrom előtt!!!! Hát látom emberek. Kilopnák a szemeteket. Veletek nem beszélnek úgy mint egy cigánnyal. Igenis van cigány bűnözés és igen cigány vagyok! És felvállalom, hogy utálom a cigányság 80%-át
2009. aug. 30. 22:07
 9/82 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem vagy cigány, csak mondod, akkor jó mulatást!

Ha valóban cigány vagy, akkor ne utáld a fajtádat! A gyűlölködés nem vezet sehová. Inkább próbálj meg példát mutatni, hogy hogyan is lehet élni... A cigányok a cigányokra jobban hallgatnak, mint a magyarokra. Ha egy cigány mondja nekik, hogy "hé, koma, a lopás bűn, menj inkább dolgozni, látod, én is így teszek", akkor már inkább elgondolkodik rajta...

Nem kiirtani kellene őket, hanem rádöbbenteni, hogy tarthatatlan, ahogy jelenleg a többségük él. Vagy beilleszkednek, és a magyarok szabályai szerint élnek, vagy továbbra is utálni és gyilkolni fogják őket... Szerintem még a legmegátalkodottabb magyar rasszista sem tud utálni egy becsületesen dolgozó, törvény ellen nem vétő, gyerekeit iskolába járató, stb. cigányt.

Úgyhogy ne undorodj tőlük, hanem használd ki a helyzeted, és mutass nekik jó példát!

2009. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
Jó, látom mit sem tudtok ti mi folyik az utcán... mikor fényes nappal meglincselnek ha elmész előttük...
2009. aug. 30. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!