Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim válasza:

Nem baj hogy nem tetszenek az ilyenek.

Én is ismerek egy-két cigányt és nagyon jófejek.

Ha minden jól megy egy Cigány sráccal megyek majd párost kajakban egy versenyen.


a Legfontosabb a saját"fajtád" közt ezt ne nagyon hangoztasd mert nem szeretném hogy szétkapják a búrád.


Nem azért mert cigány vagyok nagy magyar vagyok de az olyanokkal akik nem ártanak másoknak avval nincs bajom

2010. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim válasza:
71%

hát én aztmonodm h minden cigányba benne van az a késztetés h lopjon,csaljon,hazudjon meg gyilkoljon. kicsit se furcsa h m.o-n a bűncselekmények felét cigányok követik el?! és erre azt mondják h nincs CIGÁNY BŰNÖZÉS de VAN. hihetetlen módon tudom utálni az élősködő semmire való cigányokat és szerintem nincs kivétel. csak egy pár mondatot másolok be és nézzük..


-Vidáman ugrálnak házuk romjai felett a felsőzsolcai cigányok - tudják, kapnak másikat.


-"Rend van": összeverték a többszörös visszaeső cigók az erdőőrt


-Meggyilkolták, mert a cigányokra merészelt szólni


-Gyilkolni akarok – mondta a börtönben levő ork


-Megint combszúrással gyilkoltak a cigányok


-"Rend" van: feltörik és elfoglalják a házakat a cigányok


-Életveszélyes állapotban a cigányterror legújabb idős áldozata. (Kis híján agyonverte áldozatát egy rabló az éjszaka a Baranya megyei Véménden. A férfi egy egyedül élő 80 éves asszonyra tört rá otthonában és brutálisan megverte 5 ezer forintért.)


-Ezért kell nyaraltatni a cigányt: kifosztották a társaikat Zánkán a fiatal bűnözők


-Szamurájkarddal vágták ketté a kutyát a cigányok


na és még tudnék másolni hasonló mondatokat. és mi ezeket a semmire való "embereket" támogatjuk..mi van itt kérem? undorítóak egytől egyig. és a cigányok háborognak a magyar gárda ellen ? mert van egy olyan erő aki igen is kimer állni ellenük és nem félnek egy ilyen semmire való fajtól. mocskos féreg az összes cigány !!!!!!!!!!!

2010. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne szidjuk a cigányokat gyűjtőnéven... igenis vannak olyanok akik normálisan meg tudnak élni, becsületesen megdolgoznak a pénzükért

Bár ez annyira ritka számba megy hogy senkit nem érdekel. Én találkoztam már ilyennel és nagyra becsülöm. Azok, akik meg lopnak csalnak, le kéne vágni és bedarálni a Dunába. Mi az, hogy megélhetési cigánybűnözés? Ha valaki nagyon akar munkát, szerez... az más kérdés, milyet.


ennyi a véleményem, lehet érte szidni, de én kiállok mellette

2010. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=player_em..

ezt is cigány mondta...sztem simán lehet, hogy Ő is az, és legalább értelmes is!!!

2010. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim válasza:
jó kérdés muki!
2010. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
szerintem kamu a kérdező, nem cigány....
2010. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
56%
szerintem meg bozolaci irta a kérdést...
2010. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim válasza:
87%

Sziasztok!

1x is figyelmetekbe ajánlanék egy videot: http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=player_em..


2x NINCS olyan h rendes cigány! Nincs olyan h csak 70% vagy 80% az összes cigány lop csal hazudik...


Míg azt látom az 1-es villamosról h cigány GYEREK alig volt több 13 évesnél és az öregasszony táskájában matat és mire a villamos elment mellettük addigra már kivette a tárcáját!


Még 1 pl!

Míg ÉN este haza felé a MUNKÁBÓL mert ugye a emberek 50% nem dolgozik mondjuk nem csak a cigányok .....

DE vissza térve megyek haza felé és bekostolnak a buszon h "teso mennyi az idö" vagy egyéb habi dumával mikor vannak 10-en akkor és van rendes cigány????????

vagy az iskolákban ugyan ezek mikor mennek a lehuzások akkor is van rendes cigány????


Kérdezem én az a rasszizmus HA ezek miatt utálom a cigányokat h: meglopnak ,kostolgatnak, kifosztják a nagyanyámat betörnek lopnak csalnak hazudnak ???

akkor ÉN rasszista vagyok.....

Köszönöm h végigolvastátok a véleményem....

2010. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim válasza:

Nem gáz, főleg hogyha látják rajtad hogy érdekel az élet és magasabb végzettséged is lehet.

Ne add fel. Ha ők nem változtatnak magukon, akkor tedd meg te;)

2010. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim válasza:
100%
A cigányok repreneztációja Magyarországon a felsőoktatásban kevesebb mint 1%. Na már most eléggé elképzelhetetlen, hogy egy cigány ilyen értelmesen megszerkesztett, összefüggő, és helyesírási hibáktól mentes szöveget le tudjon írni érettségivel vagy 8 osztállyal, legtöbbjüknek az utóbbi sincs. A másik, hogy egy cigány sose kezdené el ilyen helyen ócsárolni a saját fajtáját. 99% hogy kamu a topic. És ne aggódj, szinte minden olyan Magyar ember utálja a cigányokat akik nem az elit negyedekben laknak, és már kerültek összetűzésbe a retkekkel, ahol többnyire háromszoros emberfölénybe jöttek a cigányok rabolni fenyegetni verekedni.
2010. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!