Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is gyanús a helyesírásod. Márhogy túl jó.

Szoktam néha olvasni fórumokat, ahol cigók is írkálnak, hát egyből lehet látni a stílusukból, hogy melyik hozzászólás cigány.

(itt kimoderálnák egyből)


Egyébként szerintem minden normális cigány 100szorosan útálja a fajtáját, mivel miattuk kell neki is szenvedni az előítéletektől. Ránézésre ugye nem mindíg látszik ki milyen ember.

Én is így vagyok a magyarokkal külföldön. Kint éltem egy darabig Spanyolországban, de ha lehetett letagadtam, hogy magyar vagyok, olyan a híre kint a magyaroknak.

Lassan a románokat is többre becsülik már, a többi keleteurópait: csehet, lengyelt, szlovákot meg kifejezetten szeretik.

A magyarokat meg sehol sem szeretik és ezt részben a cigányainknak köszönhetjük.

Na meg a vezetőinknek, de ez már egy más kérdés...

2009. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
85%
Én egy magyar vagyok és a legjobb haverom cigány, és ő is utálja a cigányokat.Vannak a cigányok közt rendesek de sajnos a nagyrészük nem az.Faj alapján nem szabad ítélni,viszont a cigányok nagyrésze sajnos bűnöző de ez nem a bőrszínük miatt hanem a rossz társadalmi körülményeik miatt van, nem foglalkoznak a gyerekeikkel és sajnos hanyag körülmények között nőnek fel.És ne érezd magad kellemetlenül,te is egy ember vagy aki elítéli az erőszakot és békésen akar élni.Sosem a bőrszinünk számít hanem az elveink,tetteink!Remélem egyszer eljön az az idő amikor felszámolják végre a bűnözést,legyen az cigány-zsidó-magyar bűnözés és végre békében élhetnénk ebben az országban...
2009. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
helyesírásom? Hát elvileg megtanultam helyesen írni 3.-as koromban :). Jó igazatok van de akkor se mernék végig sétálni az utcán sötétedés után. És nem a Magyarok támadnának rám, hanem a cigányok és ez tény.
2009. aug. 30. 22:43
 14/82 anonim válasza:
94%

Teljesen egyet értek veled! Sokan nem képesek felfogni, hogy a legtöbb cigány (80-90%) milyen is, majd ha egyszer elkapják az utcán, kirabolják és jól megverik (tök mind1, hogy ő védi a cigányok érdekeit, vagy nem), majd akkor meglátják. És abban is igazad van, hogy utálod őket, hisz ŐK miattuk utálnak téged is sokan. Sajnos ma ez a helyzet Magyarországon. És azoknak a válaszolóknak írom, akik szerint példát kellene nekik mutatni, rávenni őket, hogy dolgozzanak stb., hogy ha ilyet írnak, abból látszik, hogy mennyire nincsenek képben. Nem otthonról kell okosnak lenni, ahol szépen kigondoljuk fejben, hogy-hogy is történnek a dolgok! Gyere le egy dél-alföldi faluba, és utána hidd el, gyökeresen megváltozik a véleményed. Ezen még mindig mosolygok, hogy példát kellene mutatni nekik...komolyan, aki ezt írta, biztos vagyok benne, hogy sosem találkozott még cigánnyal, vagy csak szimplán csukott szemmel jár...

A kérdezőnek üzenem: a helyedben én amint lehetőségem lenne/lesz rá, olyan messze utaznék ebből az országból, amilyenre csak tudok. Mert sajnos a normális cigányoknak van a legdurvább helyzetük, és nem is az ők hibájuk.

2009. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
23:11-es eddig te írtad a legészerübb dolgokat
2009. aug. 30. 23:45
 16/82 anonim ***** válasza:
84%

Én teljesen egyet értek veled, kérdező. Tudom, hogy most persze le leszek pontozva, de én csak annyit jegyeznék meg, hogy a Magyar Gárdába szerettek volna már belépni cigányok is, csak sajnos mindegyik büntetett előéletű volt, igy pedig nem lehettek tagok. Ha valóban őszintén igy érzel és gondolkodsz, szerintem nem lenne hülyeség belépned a Gárdába. Tudod, igazán örülnék neki ha több ilyen cigány fiatal lenne. A magyar embereknek fel kellene ébredniük, és elgondolkodniuk, hogy ha ez igy megy tovább, mi is lesz Magyarországgal.

Köszönöm, hogy meghallgattál, és kérlek, gondolkozz el rajta.

Szebb jövőt!

2009. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előttem szólóval,ha úgy érzed hogy szeretnél valamit segíteni,változtatni az ország sorsán,segíteni a bajbajutott embereken valamint a magyar jelképeket,történelmet fontosnak tartod,magyarnak érzed magad akkor szerintem sokra vihetnéd a gárdában,van sok rendes roma származású is köztük.Annyi a feltétel hogy bűntetlen előéletű legyél,szeresd,tiszteld a hazát és a magyar nemzeti jelképeket,történelmet,hagyományokat tiszteld és ápold.
2009. aug. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim válasza:
74%
nem gáz, utáld is őket..mert a cigányok 85%a lop csal hazudik !!! Ha te nem vagy ilyen akkor még jó hogy utálod őket, am a fehér ember is ugyan úgy lop csal hazudik..
2009. aug. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
89%
Elég sokat járkálok Ózdon ahol szintén csak ezt látom, nagyon elvétve akad egy-két rendes cigány is, de igen, a legtöbb ilyen... Aki védi a cigányokat az meg valószínűleg nem él köztük. Ennyi.
2009. aug. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
4%

Gáz.

Főleg az a gáz, hogy provokátori szinten műveled...

2009. aug. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!