Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim válasza:
Nincs normális cigány mind lop mind csal
2011. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:

Meg kell őket Ciklon-Bzni :D

El kell gázosítani őket.

2011. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
90%

Te tuti hogy kamuzol!

1: cigány nem beszél így a fajtájáról

2: ha te tisztességes vagy akkor nem lehetsz cigány!

MERT MINDEN CIGÁNY LOP CSAL HAZUDIK ÉLŐSKÖDIK AZ ORSZÁGUNKON!!!

2011. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
58%
gyűlöld őket nyugodtan,hisz rászolgáltak.
2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim válasza:

Számomra érthetetlen és felfoghatatlan hogy azt gondoljátok, hogy csak és kizárólag ti Magyarok tudtok helyesen írni.

Sajnos el kell hogy szomorítsalak titeket, ugyanis rengeteg cigány művelt, és tanultabb mint itt bármelyikőtök!

Erre azt hiszem én, és a kedves kérdező kellőképpen jó példák vagyunk.


Ui: Egy helyesen írni tudó CIGÁNY!

2012. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:

Empátiából megértés,megértésből béke lesz.

Vagy a szokásokat kéne megváltoztatni vagyis a fa gyökereit és felesleges kivágni az egész fát mert rossz helyen van ha már megváltozott.

Ha már értitek azt szeretném ezzel mondani hogy elég ha megváltoztatjuk a cigányok mentalitását(gondolkodási módját) aztán a többi meg megy magától.


Tisztelem a cigány kérdező felé :)


"Nincsen lehetetlen,Csak tehetetlen ember,,

2012. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim válasza:

"Te tuti hogy kamuzol!

1: cigány nem beszél így a fajtájáról

2: ha te tisztességes vagy akkor nem lehetsz cigány!

MERT MINDEN CIGÁNY LOP CSAL HAZUDIK ÉLŐSKÖDIK AZ ORSZÁGUNKON!!!"


Valaki nem attol cigány mert nem tisztességes... Amugymeg hidd el nem minden cigány ilyen dde a 95% ilyen... csak gyereket szülnek aztán kapják a családi pótlékot a naplopó szärháziak -.-

2012. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim válasza:
24%
testverem, az en velemenyem is ugyan ez, en is cigany vagyok, de anyi kulombsegel hogyha azert lop, csal hogy etesse a csaladjat meg ertem (az en csaladom sose lopott ne ertsetek ferre) de azt en is utalom ha ugy viselkednek mint az orultek, meg mar tulzas hogy embereket vernek meg, ez igaz. de nem csak a ciganyoknal van, van ez magyaroknal ukrannoknal es sorolhatnam tovabb. mindenhol van ijen
2014. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:

Lényegében mindenhol...

Az ember önmaga ellensége...

Az ember egy igen primitív és önromboló faj

2014. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim válasza:
Cigány vagyon én is. Normális cigány. Én romának érzem magam, nem pedig cigánynak. Én nem bánom, hogy cigány vagyok! Sőt! Büszke is vagyok erre! Nálam is párszor kiveri a biztosítékot, a cigányok viselkedése, de egy idő után nem érdekel. Szerintem ugyanúgy meg van a rossz magyarban, mint a cigányban. Csak a cigányt jobban kihangsúlyozzák. Nem kell gyűlölni őket. Ők ezt a z utat választották. Én ezt, de azt. Szóval minden ember más. 14 éves vagyok, ez a véleményem, büszke vagyok arra, hogy cigány vagyok. Mert szerintem ez agyban dől el. Inkább vagyok cigány, mint némelyik, retkes, magamutogató magyar. Ezt, nem bántásképpen. Én egyébként a magyarokkal jobban tudok kommunikálni, mint a cigányokat. De mondjuk vannak emberek, akik a mai napig nem engedtek közel magukhoz, azzal az indokkal, hogy mert cigány vagyok. Könyörgöm! Nem tehetek arról, hogy roma vagyok! :) Remélem senki nem veszi magára. Bocsánat, az ocsmány fogalmazásom miatt, nekem ez a véleményem, ezzel kapcsolatban. :) :) :)
2014. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!