Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány létemre már már...

Gáz ha cigány létemre már már gyűlölöm a cigányokat?

Figyelt kérdés
Cigány vagyok ne szépítsük, hogy roma vagy nem roma, ez teljesen felesleges tisztelet kör. Magyarországon születtem és itt is élek 19 éve megszakítások nélkül, a napokban döbbentem rá, hogy utálom a fajtám. Lopnak, csalnak, hazudnak, ártatlanokat vernek, alpárian viselkednek... Mert ez így van akárki akármit mond. Az elején még próbáltam védeni őket, hogy nem az nem úgy van de egyre jobban látom, hogy de bizony úgy van egy alpári egy szégyen banda. Ne értsétek félre. Nem külső hatásra döbbentem rá senki nem suttogott a fülembe. Hanem látom kint az utcán nap mint nap. Undorító komolyan mondom. Volt idő mikor én szégyelltem magam miattuk de ennek már vége. Megvetem őket és undorral nézek rájuk. Ezt nem gyűlölködés céljából írtam és kérlek titeket ti is fontoljátok meg miket írtok. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2009. aug. 30. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim válasza:
Még azt hozzá tenném, hogy bármerre telepedtek le a cigányok a világon Anglia, Kanada stb. mindenhol csak a baj van velük és utálják őket az emberek. Mindenki rasszista lenne???
2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim válasza:
100%
Végre egy értelmes cigány, persze csak ha tényleg az vagy.
2010. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:

19:47

Tisztán látszik, hogy fehér írta... Ez kamu.

2010. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim válasza:
Jól látod a dolgokat, én személy szerint lelövetném minden, már bocs, de ez van.
2010. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim válasza:

Szia.


Teljesen igazad van. ÉS? Ez van. Foggad el. Akivel lehet barátkoz a cigánysághoz tartozo belső jó értékeket vid tovább aztán ennyi. Amugy meg a magyarok is cigányok már én meg öket utálom! :) Itt élek köztük és ennyi. Hogy ki pop egy egszerü példával elmondom: az a munkáltató amelyik nem jelent be havi 65 ezerrel lop meg engem és az államot.....Mindegy magyar vagy cigán vagy zsidó. teljesen lényegtelen a jellem a lelkület számit és az hogyan nevelkedett az ember. nem kell a rossz duma a genetikáról meg a vér nem vállik vizzé tré szöveg. Lényeg milyen példák voltak az ember életében kiskorától.... Ne utálkozz magaddal foglalkoz és légy boldog!


Ciao

2010. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim válasza:
vannak értelmes cigányok is. fősulira van egy csoporttársam, aki cigány. nem ő a suli esze, de megállja a helyét fősulin, és nem könnyen került oda szerintem.
2010. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim válasza:
Nekem pl nem a fajjal van a bajom, hanem azokkal a személyekkel, akik az utcákat járják, lopni való dolgok és megverhető emberek után kutatva... ezeket személy szerint shotival fejbe küldeném, de erre nincs lehetőség... csak velük van bajom, hisz nekem is van jó pár cigány haverom és tök normálisak
2010. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim válasza:
100%
Akárki akármit mond szerintem is igaza van! Én is cigány vagyok de nem az a fajta aki bűncselekményeket követ el és én is megvetéssel nézek az ilyenekre. Én nem a többi romát utálom mert nem faj szerint tekintek az emberekre hanem a cigányokon belül azokat akik lopnak, csalnak.
2010. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim válasza:
Nem tudom, min vagytok fennakadva. Egyrészt azt mondjátok, hogy áh, nemár, ne utáld a fajtádat, az a pár ember, aki ilyen, ugyanmár! Másrészt meg, tuti nem vagy cigány, egy cigány nem ír ilyen helyesen... Basszus... Sekélyesek vagytok. És igen is vannak normális cigányok, nekem több osztálytársam volt cigány, csak jobb sorból való. És nem vallották be, hogy azok, mert mindig szidták a cigányokat, higgyétek el, egy normális félcigány ember jobban utálja a cigányokat, mint egy átlagember. Én ezt nem egyszer tapasztaltam. Csak az igazság az, hogy pont ezzel van a baj... ezzel az 1%-kal, akik normálisak...
2010. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim válasza:
93%

Elolvastam szinte az összes komentet.Nemtudom hogy a kérdező valóban cigány vagy nem.De ez most nem is számít.

Őrömel olvastam hogy találkoztatok má rendes cigányal,nem 1el,nem 2vel.....én sajnálatos módon 1el se.:(


Nade most lásunk értelmesen:Ha van még legalább 10% rendes normális cigány úgyis elfog tüni mert őkse hülyék akármenyire is azt hiszük.

Megfog nyílni a szemük:héé.minek dolgozak én keményen?a szomszéd nemdolgozik mégis ugyan úgy él mint én!ésmégcsak ki sem fárad a munkába.hát akkor dolgozon a f...

Úgy fogok élni mint ők!!!!!!


Szerintetek nem egyszerűbb így?dehogynem!!lehet hogy azok a rendes cigányok még ellen tudnak majd állni.de BIZTOSRA veszem hogy ez nemfog sokáig tartani a gyermeke,tesvére,rokona akárki megfog törni és ezt az életmódot választja


Nem az lesz hogy a normális cigánytól fog tanulni a cigány.

hanem a nemnormális cigánytól a normális

És milesz ennek a vége??100% köcsög,lopó,hazudó,rhoadék cigány.

Énszerintem a helyes beavatkozás a KIIRTÁS!!minél előbb anál jobb!!!!!!

Hajrá Magyarország!Hajrá Magyarok!

2010. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!