Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyerek mellett kupis ház? Ti...

Gyerek mellett kupis ház? Ti is sok rendetlen anyát láttok?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes anya lévén sok kisgyerekes ismerősöm van, akivel összejárunk, és többnél is látom,hogy olyan kupi rendetlenség van, hogy eszméletlen. Én már dolgozok is napi 8 órát, de sosins ekkora rendetlenség, mikor gyesen voltam se volt soha. Több gyeses anyukánál is látom, van akihez egyenesen szégyellek bemenni, mert nekem kellemetlen, hogy hova nézzek, nehogy félre értse, hogy azt lesem milyen kupi van, de olyan gáz mikor kb leülni nem lehet mert mindenhol szennyes ruha, gyerekjáték, könyv, szemét. A konyhán több napos maradékok, szemét, a pulton egy négyzetcenti üres hely se. És csak 1 gyerekkel van ő is gyesen, nehezem hiszem, hogy nem lehet elpakolni soha. Hogy lehet így élni? És nem, nem szuperanyaság az, hogy valaki elpakol maguk, maga után, igazából nem is kell non stop takarítani, csak szemetet a kukába tenni, koszos edényt a mosogatógépbe, szennyest a szennyeskosárba, és a többi. Ez miért olyan nehéz egyeseknek? Ha valakihez bementek és szabadkozik a kupi miatt mit kéne mondani? Mert én nem tudok sose rá mint mondani ha valaki mondja hogy jaj bocsi a kupiért meg ne nézz szét meg ilyeneket. Oké, nem baj, végülis nem az én házam nyilván.
2023. febr. 28. 10:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 A kérdező kommentje:
74, ugyanerről beszélek én is pontosan kb
2023. febr. 28. 13:54
 82/141 A kérdező kommentje:
Lehet egy az ismerősünk mert szó szerint ezt látom én is :D
2023. febr. 28. 13:55
 83/141 A kérdező kommentje:
76 Igen, az én gyerekm 18 kilos ovisan jött ki belőlem, szerencsés vagyok :)
2023. febr. 28. 13:58
 84/141 anonim ***** válasza:
60%
Aki azt írja, hogy elmenne szívesen segíteni máshoz takarítani, az komolyan gondolja?😀 Oké, hogy otthon szintet kell tartani, civilizált emberek vagyunk, na de hogy én elmenjek máshoz takarítani csak úgy jódolgomból... Nincs az az Isten. 🤣 Ezt nem is értem.. Komolyan?!
2023. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/141 A kérdező kommentje:
Bocs hogy megoldottuk hogy csúsztatottban járjunk, a férjem jár 7-15ig, kel 5.30kor minden nap, én meg 8-16-ig, fél 5, 5nél előbb én sosem érek haza amúgy. Mi se dolgoztunk mindig így, jártam 4 évig 3*12 éjjel, 3 szabad, 3*12 nappal, 3 szabadban, akkor a férjem is 6-14, 14-22 járt, akkor se volt soha penészes edény a konyhában. Szóval örülök a jobbnál jobb kifogásoknak amúgy :)
2023. febr. 28. 14:02
 86/141 A kérdező kommentje:

Én is írtam, igen, én szeretek is takarítani, elmennék ha megkérne.

Munkahelyen is mindig én vagyok aki kipakolja a mosogatógépet, meg kidobálja a hűtőből amit más berohaszt stb

Nekem ezzel semmi bajom

2023. febr. 28. 14:03
 87/141 anonim válasza:
86%

Amikor kissebb volt jártam úgy, hogy míg pakoltam pl a konyhát szétkapta a nappalit, és ahogy pakoltam azt ment az előszobába.

Így ha kiakartam vele menni akkor valami úgy maradt. A konyha hát reggel azzal kezdek mert este már letojom, majd nekiállok főzni amit tudok közbe elmosom, de van egy pont amikor csak gyűlik.

Sokszor felrobbantanám a francba😂😂😂.

Egyszer míg mosogattam, hallom milyen boldogan játszik a kutyával, mikor kinéztem minden fehér volt, a fekete kutya is, megszerezte a hintőport😱

2023. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
64%
Ingyen? Hozzám is jöhetsz egyébként, ha van kedved. Most építkezünk, elkelne majd a segítség. 🤣
2023. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
84%
79-es, hogy veszed rá a család többi tagját, hogy változtassanak a szokásaikon? Valahogy a "megkérem rá és megcsinálja" modell nálunk nem müködik zökkenőmentesen, és ha jól értem, ez a gyereknevelés általános rákfenéje, hogy ezek a kis törpetornádók nem az istennek nem csinálját azt, amit a szülő szeretne. (Nem beszélve az "és legközelebb sem felejti el" kiegészítésről.) Nekem meg nincs szívem az álmos, iskolától nyűgös elsősömet azzal csesztetni, hogy hajtsa össze a pizsamáját.
2023. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim válasza:
86%
Sziasztok. Èn is szeretem a rendet, hogy mindennek helye legyen. 2 èves múlt a fiam, mindenbe is bevonom. Èlvezi, együtt nyomjuk. Namármost nekem is 4 legjobb barinőm van itthon: egy Roborock S7 max robotporszìvòm, ami fel is mos, egy szárìtògèp, mosogatògèp ès persze a mosògèp. Nyilván ezerszer könnyebb az èlet ezekkel a kütyükkel. Nem tartom magam UFO-nak, de a gyerek állandòan velem van főzèsnèl is mostanában a tanulòtoronyban, mèri a tèsztát, pakolgat. Főzni is muszáj. A takarìtásban az az alepelvem, hogy ahol rendszeresen van vele tőrődve pikpak megcsináljuk a napi teendőt. Tènyleg, ha mindig letörlöd a pultot, nem lesz dzsuvás. Ha a vìzköved hetente leszedem, gyerekjátèk. Ha a wc-t rendszeresen pucolom, nem lesz okádèk. Nem túlzok, ha azt mondom napi egy òra ès tarthatò az alap rend. Egy òrában nagyon sokminden belefèr, ahol csak áttörölsz, leötölsz, nem sikálsz, mert centis a mocsok. Ott, ahol már minden retkes marha sok idő kitakarìtani. Èn ezèrt minden nap rászánom az időt. Este elpakolunk a konyhában, elrakjuk a játèkokat, úgy fekszünk le, nem kupiban. Ha betegsèh vagy más beüt, az más. Nálunk ìgy vált be. A gyereknek is ezt adom tovább, fontos az, hovy ne retekben legyünk, hogy mindennek megvan a maga helye, a szemèt a szemetesbe valò, segìt is nekem kidobni a hagynahèjat, mindent. Èn kb olyan vagyom, mint Monica a Jòbarátokban. Zavar, ha máshol kosz van, anyu is ha ek van havazva a vállalkozás miatt simán nekiesek náluk összetakarìtani. Mert zavar :D
2023. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!