Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gyerek mellett kupis ház? Ti...

Gyerek mellett kupis ház? Ti is sok rendetlen anyát láttok?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes anya lévén sok kisgyerekes ismerősöm van, akivel összejárunk, és többnél is látom,hogy olyan kupi rendetlenség van, hogy eszméletlen. Én már dolgozok is napi 8 órát, de sosins ekkora rendetlenség, mikor gyesen voltam se volt soha. Több gyeses anyukánál is látom, van akihez egyenesen szégyellek bemenni, mert nekem kellemetlen, hogy hova nézzek, nehogy félre értse, hogy azt lesem milyen kupi van, de olyan gáz mikor kb leülni nem lehet mert mindenhol szennyes ruha, gyerekjáték, könyv, szemét. A konyhán több napos maradékok, szemét, a pulton egy négyzetcenti üres hely se. És csak 1 gyerekkel van ő is gyesen, nehezem hiszem, hogy nem lehet elpakolni soha. Hogy lehet így élni? És nem, nem szuperanyaság az, hogy valaki elpakol maguk, maga után, igazából nem is kell non stop takarítani, csak szemetet a kukába tenni, koszos edényt a mosogatógépbe, szennyest a szennyeskosárba, és a többi. Ez miért olyan nehéz egyeseknek? Ha valakihez bementek és szabadkozik a kupi miatt mit kéne mondani? Mert én nem tudok sose rá mint mondani ha valaki mondja hogy jaj bocsi a kupiért meg ne nézz szét meg ilyeneket. Oké, nem baj, végülis nem az én házam nyilván.
2023. febr. 28. 10:57
 131/141 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk ma paradicsomleves van betűtésztával.

Másodiknak rizs, grill csirkemell egy kis gombás szósszal, sulival.

Az egész volt vagy 25-30 perc, addig a 2 gyerek játszott és megnézése egy mesét.

2023. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a sütési időt nem számoljátok, hiszen egy grillezett csirke azért nem 25 perc... Amúgy jók az ötletek.
2023. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 anonim ***** válasza:
29%

132! Csirkemell! Kontaktgrill kb 10-12 perc.

Egy egész csirke sem nagy cucc amúgy. Sütőben szépen megsüti magát csak hosszabb idő de sokat nem kell vele foglalkozni.

2023. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 anonim ***** válasza:
100%
Az egész csirke tényleg nem nagy cucc, azt aláírom. Csak be kell fűszerezni és mehet a sütőbe. Annyi, hogy mi azt órákig sütjük kis fokozaton, nyilván aközben bármit lehet csinálni.
2023. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/141 A kérdező kommentje:

#130 Igen, mindenkinek van ilyen, de akkor is megcsinálom,mert muszáj :D

Vannak dolgok, amiket nem szeret az ember, de muszáj.

2023. márc. 1. 19:14
 136/141 anonim ***** válasza:
100%

Na látod én takarítani n3m vagyok hajlandó mert utálom,vajon barinőd kibeszél amiért nem főzöl három fogást?🤔

Mielőtt leírnád hogy ő főzni sem főz,ezt ironikusan írom le csak hogy érzékeltessem milyen tapló dolog valakit a háta mögött kibeszélni úgy hogy te sem vagy tökéletes🙄

2023. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is szóltak már be többször, volt olyan, hogy munkahelyen is ha rendeltem sokat, megkérdezte férfi kollegám, hogy nem szoktam főzni? Mert van hogy magamnak rendelek, mert én kb semmit se eszek, vega vagyok stb, szóval sokszor van, hogy a férjemnek gyereknek csinálok valamit magamnak meg már nincs kedvem, inkább rendelek. 2 különböző ember is tette már szóvá az elmúlt évben. De különösebben nem lettem emiatt traumatizált, nem izgat.


Amúgy halkan jegyzem meg, nem, nem főz a barátnőm, napi menü jár nekik 2 adag a helyi étteremből vagy vesznek kész kajákat. Szóval ebbe is beletrafáltál, mert ezzel sem telik az ideje, nincs rá ideje. De ezt jobban meg is értem, rendeljenek.

2023. márc. 1. 20:04
 138/141 anonim ***** válasza:
32%
Most őszintén aki lepontozott. Ti egy nyamvadt szelet csirkemelett 1 óráig szoktatok sütni vagy mi 😃 komolyan ezt is képesek vagytok lepontozni, szánalmas
2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 anonim ***** válasza:
78%
Akkor is semmi közöd ahhoz milyen kupis a háza... unatkozó sznob vagy.
2023. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/141 anonim ***** válasza:
81%
Krva sok idod van ilyeneken agyalni. Magaddal foglalkozz.
2023. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!