Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/214 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdés úgy hangzott: Melyik válaszoddal nyertél vitát?? "

Válasz lsd. előző 6-7 válaszomban


"Valamint szerinted hány válaszod volt az adott kérdésre? "

Melyikre?


"Egyébként te kérted, hogy ismételjem meg a válaszomat szájbarágós formában. Megtettem. Persze, hogy nő a szöveg mérete."

Hol kértem?


"Akik meg szerelmes leveleket írogatnak neked, azok eleve kreósok voltak. Erről ennyit. "

Akkor te is belelátsz a levelezésembe:) Vagy a fotelből találsz ki hülyeségeket. Lehet választani:)


" Az utolsó mondatoddal, sajnos nem értek egyet!

Mi számtalanszor tudtuk bizonyítani az állításainkat. Ő egyszer sem. A két dolog nem azonos szinten van."

Savanyú a szőlő?:)))


"Olvasni tudsz? Ha igen akkor az utóbbi válaszaimban láthattad. "

Mi volt a kérdés?


"Mást sem csinálsz, mint azt hajtogatod: Én győztem, bár erre akkor lenne okod, ha képes lennél egyetlen értelmes válaszra."

Korábbi győzelmeimre céloztam

2017. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%
OK itt van helyesen a link!
2017. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Ha a memóriáddal baj lenne itt:


116-os válasz:


"Amúgy melyik az én hozzászólásom és melyik a te írásod? Leírnád újra a posztot úgy, hogy mindig odaírod az elejére, hogy mi írta? Ez így átláthatatlan "

2017. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Nem tudsz, úgy tűnik, vagy a szövegértéssel van baj:


129-es válasz, idézem:


"

ÉN:

"mert én igenis veszem a fáradtságot tisztességes válasz megírására"


TE:

"Nocsak! Akkor lássam!"


Én:

Olvasni tudsz? Ha igen akkor az utóbbi válaszaimban láthattad.

"

Ez volt a szövegkörnyezet, amiből kiemeltél egy részt.

Ily módon:

-------

"Olvasni tudsz? Ha igen akkor az utóbbi válaszaimban láthattad. " (idézed tőlem)

Mi volt a kérdés? (kérdezed Te)

-------


Nem volt kérdés. Csupán arra kívántam felhívni a figyelmedet, hogy én azt elmúlt időszak válaszaiban tényeket soroltam fel, és nem csak a levegőbe beszéltem.



De ha azt kérdezed, mi volt a kérdés: idézek egyet 1 119-es válaszomból, amire még nem válaszoltál:


"Végigolvastam az összes hozzászólást, több 43%-os válaszadó NINCS, azaz összesen ez a két válaszod volt.


Melyikkel is nyertél vitát??? "


Konkrétan a https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr.. kérés kapcsán adott válaszaid (9 és 10) esetében.


Tudod, azt írtad, Te minden vitát megnyertél! Itt ez honnan látszik?

2017. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/214 anonim ***** válasza:
0%

"OK itt van helyesen a link!"

Hol? Lehagytad


"Nem volt kérdés. Csupán arra kívántam felhívni a figyelmedet, hogy én azt elmúlt időszak válaszaiban tényeket soroltam fel, és nem csak a levegőbe beszéltem. "

Véleményed szerint. De vajon eldöntheti-e az egyik vitafél, hogy neki van-e igaza? Nem


"Melyikkel is nyertél vitát??? "

Már írtam. Mindig én nyertem. Ne egy egyhetes kérdést idézz, mert ott már nem írtam kifejtéseket. Korábbról kutass. Írtam már. Bár azt a vitát is nyertem, de nem volt nehéz dolgom, mert főleg a 73%-os szólt hozzá. Nekem pedig ő reggelire is kevés. De gondolom ezt már láttad

2017. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/214 anonim ***** válasza:
76%

Fejezd már be, mert már összevisszaságokat írsz:


" De vajon eldöntheti-e az egyik vitafél, hogy neki van-e igaza? Nem "

"Már írtam. Mindig én nyertem. "


Két mondatod, amit kb. 20 mp különbséggel írhattál le, üti egymást, nem is kicsit. XD

2017. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/214 anonim ***** válasza:
0%

"Két mondatod, amit kb. 20 mp különbséggel írhattál le, üti egymást, nem is kicsit. XD"

Nem, mert ezt nem én döntöttem el

2017. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/214 anonim ***** válasza:
4%

- Ez a vita...már mindenről szól csak nek a "Lényegről "

- Egymás karakter-gyilkolása...%-ék háború...vita nyerési verseny....stb.


- Minden személyeskedés és gyalázkodásnélkül írom a véleményem.....:


"Valláskritika" - Ha a hópihén kívül(..ami egyébként is hajánál fogva előrángatott érv...) semmi,természet tudományos

megfigyelést nem tudtok elő állítani,az Élet -

Keletkezésének -Materialista magyarázatára ?


- Az Új-Kor...és Legújabb-Kor...elmúlt 150-évére visssza tekintve ?


-Akkor nyugodtan ki lehet jelenteni ...hogy az Élet-nem jöhetett létre -Materialista magyarázat szerint...ez Matematikai bizonyosság...


- És innenstől kezdve az egész "Vallás kritika"...oka fogyott...tárgytalan minden Materialista...kétkedés...okafogyott...


-Ha ez nem így lenne...már rég Tényként-tanítanák az Evolúciót...az Egyetemeken..és nem Teóriaként....


- Az egész Materialista elmélet...alpjaiban...alptalan...és Teljesen -Komolytalan...csak eggyet tud bizonyítani....hogy egy szerinete "Nemlétező Isten -Nemlétezik " és ez azért van így...mert így gondolja-hiszi-valja....mindegy hogy a Természet tudomány mit bizonyít....az elmélet akkor is ezt hajtogatja-tovább és tovább.


-Ha a Bibliának nem hisztek...nem hisztek a Világ -Eseményeknek.....akkor legalább a Természet Tudomány feltárásainak hinnétek....hiszen pont a Tudomány lenne elvileg a "Mentsváratok".....Ennyi...

2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/214 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy valamit (még) nem tudtunk reprodukálni 100 év alatt valamit, amihez évmilliók kellettek (amiért 1000 bocs), az még nem azt jelenti, hogy kidobandó, és nektek van igazatok.


Nektek nem attól lesz igazatok, mert nekünk nincs.


Igazából a materialista kétkedés akkor lenne okafogyott, ha a kedves Istenetek megmutatkozna, és nem játaszana bújócskát. Akkor valóban minden kétkedést félretehetnénk, és 1 mp alatt eldőlhetne az a vita, ami már jó régóta zajlik. Amíg ez nem történik meg, addig lesznek kétkedők (amiért megint csak bocs).


Ugyanakkor szeretnék rámutatni, hogy a mondandódat azzal kezded, hogy nem bizonyítottuk, hogyan keletkezett az élet, utána meg ennek következményeként az evolúciót szeretnéd kidobatni.

Ismételten szeretném felhívni figyelmeteket, hogy az evolúció nem foglalkozik az élet keletkezésével, (a Wikipedia is így kezdi: Az abiogenezis az élet kialakulásának élettelen anyagokból történő, spontán folyamata. Nem tévesztendő össze az evolúcióval, ami fajok keletkezésével és fejlődésével foglalkozik.), ezért még ha az UFO-k is hozták létre az életet a Földön, az evolúcióval akkor is kell számolnunk.

2017. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Valamit félreértesz 43%-os!


135-ös hozzászólásodból idézném:


"

Már írtam. Mindig én nyertem. Ne egy egyhetes kérdést idézz, mert ott már nem írtam kifejtéseket. Korábbról kutass. Írtam már.

"


Egyrészről:


Olyan kérdést idézek, amilyet tetszik nekem, ez nem a te kívánságlistád. A "mindig"-ben az egy hetes kérdés éppúgy benne van van, mint az egy éves. Ott vannak a válaszaid, remélem nem tagadod le, hogy te írtad azokat. A válaszok pedig magukért beszélnek. Nyerésről szó sincs. Pont olyan parttalan szócséplés az is, mint az amit itt folytattál.


2,


"Korábbról kutass. Írtam már."


Kutasson a csoda. Ha van bizonyítékod, amivel alátámasztod a szavaidat, mutasd be, ha nincs, bölcsebb lett volna hallgatnod. Miből gondolod, hogy van időm és kedven a TE ÁLLÍTÁSOD alátámasztására átböngészni másfél év kérdéseire adott válaszokat, úgy, hogy egyáltalán nem látható előre, hogy méltóztattál-e egyáltalán írni valamit az adott kérdésben. NEKED ott a listád a "Megválaszoltjaid" címszó alatt, hogy mely kérdésekhez szóltál hozzá. Elég egyet kiválasztanod, és belinkelni. Ennyire azért még telik tőled?

Utána megbeszélhetjük, mikor, miben, hogyan nyertél.



És mivel úgy tűnik az nehezen értelmezhető, ha csak belinkelem a hivatkozott oldalt (130-as válaszom), most ide is írom a https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

kérdéshez kapcsolódó 9-es és 10-es válaszodról van szó!


Ennél pontosabban csak a 119-es válaszban tudtam leírni, ahol is be is idéztem a két válaszodat, és némi megjegyzéseket fűztem hozzá.



124-es válaszodból idézek:

" Nem vagyok elszállva. Titeket tudományos vagy bármely más vitában legyőzni nem nagy kunszt"


Éppen kérni akartam. Lássuk. Ott van mindjárt, a hivatkozott kérdésben néhány válaszom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr.. __oldal-4


45-46-47-48-as válaszok. Mutasd meg, hogy zúzod porrá az érvelésemet. A téma a teremtéstörténettel ellentétben a spontán élet kialakulásának lehetősége, így ehhez a kérdéshez is kapcsolódik szervesen. Biztosan meg tudod cáfolni az ott leírtakat!

2017. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!