Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/214 anonim ***** válasza:
73%

Akkor engedj meg még egy gondolatot.

Ezt is ugyanúgy lepontoztad, mint az összes többit is. Igen: valószínű, hogy te pontoztad le, több helyről.


Akkor viszont te itt most játszmázol.

Elég baj, ez pszichológiai tünet.

De akkor miért nem mész pszichológushoz? Ő aztán TÉNYLEG úgy figyelne rád, ahogy te szeretnéd!

...és még az a lehetőség is előfordulhat, hogy meggyógyulsz.

Mindenkinek jobb lenne, de főleg neked. Mi azért elvagyunk valahogy így is, hogy te eldugítod a fórumot. Majd elmúlik ez is, és utána mehet normálisan az élet.


Neked viszont az egész életed így fog telni, ha nem csinálsz vele semmit. Ráadásul az ilyen sajnos romolni szokott az idővel.

2017. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/214 Darkmoon80 ***** válasza:
94%

Csak ismét felhívom a figyelmet rá, kémiai evolúció (élet keletkezésének lehetősége) némi adalék itt található (nem pofázás, bizonyítás!):


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

2017. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/214 Darkmoon80 ***** válasza:
95%
Ja, gratulálok a 43%-hoz. Ideje volt!
2017. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/214 Darkmoon80 ***** válasza:
95%
Megjegyzem, még mindig nem volt egyetlen értelmes bizonyíték sem a részedről állításaid alátámasztására. Igazán linkelhetnél néhány idevágó hozzászólást az eddigi munkásságodból!
2017. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/214 Darkmoon80 ***** válasza:
94%

Kiemelve a két cikket:


EZT kellene cáfolni tudományos tényekkel, ha valaki a lehetőségét tagadja az élő anyag spontán létrejöttének! :-)


Tudod: kőkemény...


[link]


[link]

2017. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/214 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt is ugyanúgy lepontoztad, mint az összes többit is. Igen: valószínű, hogy te pontoztad le, több helyről. "

Pedig nem jelentkeztem be több helyről. Szavamat adom, bár nem hiszem, hogy elfogadod. Én is elhittem, mikor írtad, hogy nem te pontozol le. Engem is lepontoznak. Többen olvassák a hozzászólásokat és vannak, akik velem értenek egyet


"De akkor miért nem mész pszichológushoz? Ő aztán TÉNYLEG úgy figyelne rád, ahogy te szeretnéd!"

Szerintem ezt hagyjuk, ez sehová nem vezet. Egyetértesz?


"Mindenkinek jobb lenne, de főleg neked. Mi azért elvagyunk valahogy így is, hogy te eldugítod a fórumot."

Nekem még mindig fura, hogy a vallási rovatokba miért illenek jobban az ateisták. Ha elmagyarázod, megköszönöm.


"Neked viszont az egész életed így fog telni, ha nem csinálsz vele semmit. Ráadásul az ilyen sajnos romolni szokott az idővel."

Nem akarlak bántani, de ez nagyon gyerekes, és semmi hatással nincs senkire, hidd el.

Remélem nem várod, hogy ugyanebben a stílusban én is elkezdek hasonlóakat írni. Valójában most megint szórakoztatsz.

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/214 Darkmoon80 ***** válasza:
95%

"Nekem még mindig fura, hogy a vallási rovatokba miért illenek jobban az ateisták. Ha elmagyarázod, megköszönöm."


EMBER, legalább olvasni tanulj meg! AZ van odaírva fölülre: VALLÁSKRITIKA!


Érted: kritika, mint kritika, azaz kritika.


Azaz ide azért jönnek a fórumozók, hogy a vallásról beszélgessenek és a negatív véleményüknek is hangot adhassanak. Egy kritikai rovatban lesznek akik kritizálnak, meg persze olyanok is akik a kritikákat kritizálják. Ez jó és helyénvaló. De elvárni, hogy egy VALLÁSKRITIKA rovatba csak fejbólintójánosok jöjjenek, akik tömjéntől szaglanak, és mindenben egyetértenek a Biblia minden szavával, enyhén szólva is naivság.


Meg persze az is ott van, ha nem tetszik a kérdés, vagy a válaszok, nem muszáj olvasgatnod. Ott a Vallás rovat, inkább arra felé érdemes nézelődnöd, oda valószínűleg azért járnak az emberek, hogy vallási kérdésekben segítséget kapjanak.

2017. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/214 anonim ***** válasza:

A Dogonokról hallottál már?

[link]

2017. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/214 anonim ***** válasza:

Igen, hallottam.

Felmerült olyan lehetőség, hogy amit tudnak, a kutatóktól tudják, akik felkeresték őket. Így meg már nem is annyira csodálatos.

2017. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/214 anonim ***** válasza:
@99 Mindig felmerülnek dolgok, de attól még ez is egy lehetőség.
2017. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!