Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/214 anonim ***** válasza:
0%

"EMBER, legalább olvasni tanulj meg! AZ van odaírva fölülre: VALLÁSKRITIKA! "

Na ja. Mikor a hívők megvitatják a teológiai különbözőségeiket. Nem azt jelenti a valláskritika, hogy frusztrált Isten-gyűlölők idejöjjenek hülyeségeket beszélni.


"Azaz ide azért jönnek a fórumozók, hogy a vallásról beszélgessenek és a negatív véleményüknek is hangot adhassanak. "

ez nálatok az anyázás, és a buta összefüggések publikálása:)


"De elvárni, hogy egy VALLÁSKRITIKA rovatba csak fejbólintójánosok jöjjenek, akik tömjéntől szaglanak, és mindenben egyetértenek a Biblia minden szavával, enyhén szólva is naivság. "

Ti ezt csináljátok. Dawkins és a többi holdkóros szócsövei vagytok. Mi legalább meggyőződünk a magunk igazáról.

"Tömjéntől szaglanak": fogalmatok sincs semmiről:)


"Ott a Vallás rovat, inkább arra felé érdemes nézelődnöd, oda valószínűleg azért járnak az emberek, hogy vallási kérdésekben segítséget kapjanak."

Kérdés ugyanaz. Akkor minek izgulsz/trollkodsz a vallási rovatban is a hasonszőrű társaiddal?

2017. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/214 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ajánljuk figyelmedbe:

[link]


Nem. Ha 1000x elmondod, hogy nem fogadod el, akkor is így van.

2017. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/214 anonim ***** válasza:
94%

Na nézzük:

hülyeségeket beszéltek, anyáztok, pfúj csúnya ateisták, holdkórosok, fogalmatok sincs semmiről, trollok



Kötzöködés: 10/10

Érvelés: 10/0.


Konklúzió: kötözködni jársz ide.

2017. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/214 anonim ***** válasza:
0%

77%-os, szeretnéd nagyon, ha veled is szóba állnék, mi? Hát jó, legyen. Mit szólnál egy kis kiránduláshoz?


Na viszlát, további jó okoskodást

2017. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/214 anonim ***** válasza:
91%
Ááá, nem köszi, most voltam nyaralni. Jól érzem magam itt a GYK-n. És te?
2017. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/214 Darkmoon80 ***** válasza:
94%

"Kérdés ugyanaz. Akkor minek izgulsz/trollkodsz a vallási rovatban is a hasonszőrű társaiddal?

"


Valamit nagyon elnéztél, nagyon ritkán írtam ott véleményt (több mint 70 kérdés Valláskritika és összesen 7 kérdés Vallás rovatban.

Ez utóbbiban a következő kérdésekre reagáltam:


1,

Miért engedte Isten, hogy a veronai buszbaleset bekövetkezzen?


2,

Ateisták! Ti miért nem hisztek istenben?


3,

Miért nem hisztek Krisztusban?

Elsősorban azokat szólítom akik nem vallásosak, atisták vagy akik lhagyták a kereszténységet.


4,

Ateisták! Mi bajotok a vallással?


5,

Akik a Nirvánában vagy a Menyországban hisznek, mit gondoltok mi vár ott? (többi lent)


6,

Ki szerint létezik Isten?

Én személy szerint ateista vagyok de kíváncsi vagyok a véleményeitekre érveljetek kérlek

Menjünk bele egy kis logikai csevelybe ;)


7,

Megbízhatunk-e a Bibliában?

A Bibliát isteni sugallattal olyan emberek írták, akik közül többen ismerték Istent. Később olyan emberek fordították le és írták át, akik nem igazán ismerték Istent. Azóta a Bibliát mindig módosítgatták (jelenleg is) a saját nézetük szerint. Az eredeti kéziratok közben megsemmisültek.


---------------


Amint látod, valamennyi kérdés olyan, hogy nem csak vallásos emberek válaszait várta rá a kérdező, sőt többségükben éppen megszólítja az ateistákat, így egyáltalán nem értem, miért gondolod, hogy trollkodok?


Ráadásul a válaszaimban érvelni próbálok, tényeket sorakoztatok fel, és nem csak egy réges-régi mesekönyv szavait szajkózom, vagy alaptalan állításokat írok le újra és újra.

2017. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/214 anonim ***** válasza:
50%

"Ráadásul a válaszaimban érvelni próbálok, tényeket sorakoztatok fel, és nem csak egy réges-régi mesekönyv szavait szajkózom, vagy alaptalan állításokat írok le újra és újra."

Igazi troll érv:)

2017. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


Ide vágó válaszok vannak ott is.


Esetleg válaszolhatsz ott is, de érvelhetsz TÉNYEKKEL itt is. Hozz példákat, tudod az olyan, ami le van írva, és linkeld be ide a válaszodba. Egyébként meg ha nem tudsz, mondhatsz bármit, semmit sem ér.

2017. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Én fel tudok mutatni ÉRVELÉSRE (és nem trollkodásra, mint amit te csinálsz ) példát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


45, 46, 47, 48-as válaszok.


Te jössz!


Mutasd a lapjaidat. TE hol érveltél hasonlóan?

2017. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/214 anonim ***** válasza:
24%

"Esetleg válaszolhatsz ott is, de érvelhetsz TÉNYEKKEL itt is. Hozz példákat, tudod az olyan, ami le van írva, és linkeld be ide a válaszodba. Egyébként meg ha nem tudsz, mondhatsz bármit, semmit sem ér."

Gutaütést ne kapj a melegtől:))


" Én fel tudok mutatni ÉRVELÉSRE (és nem trollkodásra, mint amit te csinálsz ) példát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..

45, 46, 47, 48-as válaszok.

Te jössz!

Mutasd a lapjaidat. TE hol érveltél hasonlóan?"


pl a link, amit mutattál, ész az összes többi:) Olvasgass vissza. Bár az tény, hogy a ti érvelésetek nem igazán számít vitaérvnek, tehát nyilván hasonlót nem tudok mutatni a tiétekéhez, mivel az enyém mmindig megalapozott, egyenes és korrekt vitaérv volt. Ja és adekvát. így nem tudom magam hozzátok hasonlítani, mert messze magasabb szintű egy hívő gondolkodó, mint egy mechanikus materialista. Merevebbek vagytok, tudomásotok nincs rengeteg dologról

2017. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!