Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/214 anonim ***** válasza:
0%

"Melyikkel is nyertél vitát??? Melyikre vagy büszke? Belenéznél egyszer a tükörbe, mit látsz egy győztest, vagy egy vaktában csapkodó vesztest? "

Én egyáltalán nem csapkodok, de te annál inkább. Picit írj kevesebbet, mert kezd átláthatatlan lenni. Amolyan kommunikáció hibás az egész.


"MEGJ: sosem írtam más személyben, egyetlen accountom van, ez. 73%-os valaki más!"

Pedig akár a troll ikred is lehetne, ő is szokott "kiabálni". Ennyit sem tudsz, hogy írott formában nem kiabálunk?


"Végigolvastam az összes hozzászólást, több 43%-os válaszadó NINCS, azaz összesen ez a két válaszod volt. "

Ha valóban olvasnál, akkor nem ismételnél. Lsd. korábbi válaszom. Ezt írtam:

"A %-ok változnak a reg óta. Bölcsnek tartod magad, legalább ennyit tudhatnál. Pár napja még 44%-os voltam "

Kb. így siklasz el a kifejtős válaszaim mellett.


Te biztos nem a 73%-os vagy? Ő ír le mindent többször egymás utáni posztban. Majd letagadja a válaszaim. Te tuti a 73%-os vagy, ennyire egyenhülyék nem létezhetnek. Kizárt:)))

2017. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/214 anonim ***** válasza:
100%

„Ezeket már korábban számtalanszor levezettem, olvass vissza még. kb. 1-másfél évet nézz át, onnan szemezgess.”


Végül is mi vagyunk a mocskos ateisták, akik nem vagyunk képesek több száz kérdésre feltett több ezer válasz között meglelni egy-egy ANONIM feladott választ.


„Hát már írtam, az összes vitát simán nyertem”


KB. mint Kent Hovind barátunk, úgy nyertél te meg midnen vitát. Amikor már akkora hülyeséget állít valaki, hogy nem lehet rá mit mondani, az nem győzelem.

Nyertén volna akkor, ha valaha valakit is meggyőztél volna. De őszintén. Szerinted hány ember mondta azt itt, hogy tényleg, a 43%-osnak igaza van, máris megtértem. Kb. 0. Semmit nem nyertél, hiába vagy elszállva magadtól. Nem a te fenekedből süt a napfény.

2017. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

43%-os, írod:

"

"Csak ahhoz olyan partnerek kellenek, akik érvelnek és nem dogmatikus kinyilatkoztatásokat tesznek, amelyeket nem képesek KÉRÉSRE SEM alátámasztani"

Reklamálj a 73%-osnál. Ti sem töritek magatokat, én sem fogom.


Nos egy megint csak igen nagy melléfogás:


Idézem egy válaszomat:


"

Én fel tudok mutatni ÉRVELÉSRE (és nem trollkodásra, mint amit te csinálsz ) példát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


45, 46, 47, 48-as válaszok.


Te jössz!


Mutasd a lapjaidat. TE hol érveltél hasonlóan?

"


Ez szerinted olyan mellébeszélés, mint amit te folytatsz?

Ezek tények, ott vannak a válaszaim, amik érvelések. Lehet, hogy nem értesz egyet a tartalmukkal, ok, kritizáld meg, hozz ellenérveket. Ha tévedtem valahol, el fogom ismerni, DE én leírtam amit gondolok, és alátámasztottam.


Ne próbálj meg kibújni a válasz elől ilyen szöveggel:


"Ti sem töritek magatokat, én sem fogom. "


mert én igenis veszem a fáradtságot tisztességes válasz megírására.


Van benned is ennyi??? Vagy csak trollkodásra futja?

2017. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/214 anonim ***** válasza:
0%

"Tudom, de neked is illene tudni, hogy párhuzamosan a többi kérdésnél is átíródnak a %-ok, valamint a közelében sem volt más válaszadó százaléka a tiédnek. Szóval ha mégis több válaszod lenne az adott kérdésben akkor te használsz több hozzáférést. Ugye nem? "

Te tuti a 73%-os vagy. Fotelből kitaláltál egy hülyeséget, hogy mentsd magad:)

Én egy hozzáférést használok, már írtam:)


"Nem bonyolult ugye, meg időd is van, ha úgyis unatkozol!"

De ez nem szórakoztat. Erre téged használtalak volna, de alkalmatlan vagy:(


"Végül is mi vagyunk a mocskos ateisták, akik nem vagyunk képesek több száz kérdésre feltett több ezer válasz között meglelni egy-egy ANONIM feladott választ."

Hát akkor meg ne reklamálj:) Te akartad ezt:)


"KB. mint Kent Hovind barátunk, úgy nyertél te meg midnen vitát. Amikor már akkora hülyeséget állít valaki, hogy nem lehet rá mit mondani, az nem győzelem. "

Te tuti a 73%-os vagy, érvel így:)) Megsúgom, hogy Hovinddal nem igazán mertek kiállni. Pár vitát láttam, ott mindig simán nyert


"Nyertén volna akkor, ha valaha valakit is meggyőztél volna. De őszintén. Szerinted hány ember mondta azt itt, hogy tényleg, a 43%-osnak igaza van, máris megtértem."

Gondolom belelátsz a privát levelezéseimbe:)

Azért mert te meg a két troll haverod nem tért meg, nem jelent semmit. Csomóan írták, hogy igazam van, csomóan biztatnak privátban és csodálják a türelmemet is. Ha már így szóba hoztad:)


"Semmit nem nyertél, hiába vagy elszállva magadtól. Nem a te fenekedből süt a napfény."

Nem vagyok elszállva. Titeket tudományos vagy bármely más vitában legyőzni nem nagy kunszt

2017. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/214 anonim ***** válasza:
32%

"Idézem egy válaszomat:


"

Én fel tudok mutatni ÉRVELÉSRE (és nem trollkodásra, mint amit te csinálsz ) példát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


45, 46, 47, 48-as válaszok.


Te jössz!


Mutasd a lapjaidat. TE hol érveltél hasonlóan?

" "


Ennyi idő alatt nem vetted észre, hogy hibás a linked?:))) Te olyan szerencsétlen vagy:) Most linkelted be hibásan vagy ötödször:)))

Válaszom erre ugyanaz, mint az előző öt alkalommal:)) Kedves 73%-os!


"mert én igenis veszem a fáradtságot tisztességes válasz megírására"

Nocsak! Akkor lássam!


"Van benned is ennyi??? Vagy csak trollkodásra futja?"

Válaszom most is ugyanaz. Rengeteget válaszoltam az elmúlt másfél évben. Most szólok, hogy az elmúlt másfél évet nem öleli fel a legutóbbi 10 trollkérdés, amit átnéztél. Az max. 1 hét:)

2017. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Most tényleg ennyire értelmetlen vagy? Esetleg szándékos?


------------

"Végigolvastam az összes hozzászólást, több 43%-os válaszadó NINCS, azaz összesen ez a két válaszod volt. "

Ha valóban olvasnál, akkor nem ismételnél. Lsd. korábbi válaszom. Ezt írtam:

"A %-ok változnak a reg óta. Bölcsnek tartod magad, legalább ennyit tudhatnál. Pár napja még 44%-os voltam "

Kb. így siklasz el a kifejtős válaszaim mellett.

----------


Nem volt mi mellett elsiklani! Az adott kérdésben ez a két válaszod volt (a jelen állapotnak megfelelően 43%-os hasznossági mutatóval).


Amúgy mi van a te bölcsességeddel? Te minek tartod magad 44% vagy 43% kérdésében?



Csak visszatérve az alapokhoz, hogy ne sikkadjon el a sok szöveg között:


****.****.****.****

A kérdés úgy hangzott: Melyik válaszoddal nyertél vitát??

****.****.****.****



Valamint szerinted hány válaszod volt az adott kérdésre?



Egyébként te kérted, hogy ismételjem meg a válaszomat szájbarágós formában. Megtettem. Persze, hogy nő a szöveg mérete.

2017. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/214 anonim ***** válasza:
100%

"Végül is mi vagyunk a mocskos ateisták, akik nem vagyunk képesek több száz kérdésre feltett több ezer válasz között meglelni egy-egy ANONIM feladott választ."

Hát akkor meg ne reklamálj:) Te akartad ezt:) "


Ön beszél szarkazmusul? Ha nem, nem baj. :/


" Te tuti a 73%-os vagy, érvel így:)) Megsúgom, hogy Hovinddal nem igazán mertek kiállni. Pár vitát láttam, ott mindig simán nyert "


Mert Hovindnak is Besenyő Pista bácsi szindrómája van.

Amúgy NEM ÉN VAGYOK a 73%-os. XD



"Azért mert te meg a két troll haverod nem tért meg, nem jelent semmit. Csomóan írták, hogy igazam van, csomóan biztatnak privátban és csodálják a türelmemet is. Ha már így szóba hoztad:) "


Ki? Pl. a kreós haverod, aki azóta eltűnt, mióta lealáztam csillagászatból?

Akik meg szerelmes leveleket írogatnak neked, azok eleve kreósok voltak. Erről ennyit.


"Titeket tudományos vagy bármely más vitában legyőzni nem nagy kunszt"


Amennyire te legyőztél engem, annyira mi is legyőztünk téged.

2017. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatoddal, sajnos nem értek egyet!


Mi számtalanszor tudtuk bizonyítani az állításainkat. Ő egyszer sem. A két dolog nem azonos szinten van.

2017. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/214 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

"

ÉN:

"mert én igenis veszem a fáradtságot tisztességes válasz megírására"


TE:

"Nocsak! Akkor lássam!"



Olvasni tudsz? Ha igen akkor az utóbbi válaszaimban láthattad.


Te voltál az, aki mást sem csinál, mint hepciáskodik, kitér az egyenes válaszadás alól.

Mást sem csinálsz, mint azt hajtogatod: Én győztem, bár erre akkor lenne okod, ha képes lennél egyetlen értelmes válaszra.

2017. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/214 Darkmoon80 ***** válasza:
2017. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!