Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
 211/214 A kérdező kommentje:

"Nevezen meg valamit, elég 1-et is az Anyagi VILÁGUNKBAN-

ami Bizonyíthatóan SPONTÁN-Önszervező módon jött létre vagy Keletkezett ??????"

Az élőlényeket felépítő összes típusú szerves molekula. (Miller-Urey kísérletsorozata)


Akkor most te jössz! Nevezz meg csak egy dolgot amikor valaki teremtést, teremtődést figyelt meg vagy modellezett!

2017. aug. 15. 23:34
 212/214 anonim ***** válasza:
50%

-Nem én jövök Barátom-mert még nem Válaszoltatok?

-Talán elősször illene egy komoly kérdésre,komoly Választ is adni-és nem vissza "Nyalni a Fagyit"-"Hogy most Te jössz???

-Egybéként Ünnepéjesen -Megígérhetem mindenkinek-hogyha-TI- válaszoltatok Hiteltérdemlően a feltett Kérdésre-akkor én is megfogok ilyet nevezni-ígérem!


-De addig is ezek a Reakciók-csak azt Bizonyítják-Mindenki ekőtt akik -Figyelik ezt a "Beszélgetést"-mert sokan figyelik- hogy mennyire Szűklátókörű a Materializmusnak elnevezett-Korszellem.....ilyenkor a Napnál is fényesebben a felszínre jön hogy:


" A Király Meztelen " !

2017. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/214 A kérdező kommentje:

Éppenséggel de, ott a válasz a kérdésedre. Ezért is mondom, hogy te jössz, mert az okoskodás az nagyon megy, de valójában semmit nem mutattál fel eddig.

Szóval, tudsz mutatni bármit is, vagy ténynek vehetem hogy semmivel nem tudod alátámasztani a szavaid?

2017. aug. 16. 17:15
 214/214 anonim ***** válasza:
23%

-Igen ott a "Válasz" a jól ismert Miller kísérlet-

az Élet keletkezésénk lemodelezésére....

-De erre direkt nem is reagáltam-mert a feltett kérdésre

egyáltalán nem ad választ!


-Mert ez a kísérlet ha sikeresnek mondható is,csak azt bizonyítja , hogy körülbelül milyen viszonyok közt mehetett végbe az Élet-Szikrája-de erre sem ad teljes körű képet!


-Miért mondom ezt ?


- Mert a Kísérletet nem Spontán -Folyamatok vitték végig- hanem egy Felsőbrendű-Emberi-Inteligencia-Vagyis a Vegyész !

-Tehát ez is egy Teremtés -PRODUKTUMA-volt...és nem Spontán -Folyamaté.

-Ezt csak a Materialisták mondják hozzá-hogy"EZEK VOLTAK AKKOR A SPONTÁN FOLYAMATOK"!


-Ezért mondom hogy nincs hitelt érdemlő le modelezés-mert ezt nem is lehet le modelezni-csak tudatos beavatkozást lehet produkálni-spontánt nem-és akkor máris a Teremtésről beszélünk már.


-És a Természetben sem lehet- sem Holt sem Élőlényt megnevezni ami láthatóan-Spontán jönne létre ?!


-Látja barátom...nem is annyira "Okoskodás"-ez-csak egyszerű logikai leveztése a dolgoknak ami -nyilvánvaló megfigyeléseken alpul-ami egyszerű TÉNYMEGÁLLAPÍTÁS .

2017. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!