Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan vallás amelyiknek a...

Van olyan vallás amelyiknek a teremtéstörténete nem mond ellent a tudományos felfedezéseknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:07
 191/214 anonim ***** válasza:
100%

"Bravó!-Gratulálok!

-Ez aztán a haladó gondolkodás !"


Ó, bocsáss meg, mèg èn kèrek elnèzèst, amièrt a tudomány terèn műszerek mèrèseire hagyatkozunk.

2017. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/214 anonim ***** válasza:
50%

"Leírtam. Fraktálgeometria, fizika, biológia stb. Ha mègsem nèzel utána, akkor nem tudok segíteni. Sőt. Bármit írhatunk, az neked terelès lesz akkor is, ès ez nem a mi hibánk."


-Tisztelt-"Fraktálgeometria-Tudós" -ha Ön-e téma magas

szintű művelője-miért nem veszi a fáradságot-hogy érveljen is belőle ?

-Az Szépkevés hogy farzsebből-bedob ide egy ilyen-Gumicsontot-2 mondatba letudva és kész-ez annyi mintha azt mondta volna a kérdésemre hogy:

" Mert Mákostészta !"

-Egyébként utána olvastam mert alapos ember vagyok,és semmi mellet nem megyek el-ha képbe kerül valami egy kérdésbsen...

-De mivel én csak egy- Tudatlan-Ostoba-Szűklátókörű-Keresztény ember vagyok-ezért mindenképpen szügségem van olyan-Korszakalkotó-Géniuszok-felvilágosítására mint Ön.

-Tehát legyenszíves vegye a fáradságot-ha tényleg komolyan képviseli ezt a Témát-és fejtse már ki-hogy a"Fraktál-Geometria"hogyan és miért zárja ki Isten létezését,és hogy bizonyítja azt hogy az Élet-Spontán alakult ki-évmilliárd évek alatt-Magától ?????


-Várom Mags-Szellemiszintű érvelését......

2017. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/214 anonim ***** válasza:
50%

"A tudomány nem bálványozott. Nincsenek templomaink, nem imádkozunk stb.

A tudománynak van magyarázata a piramisok èpítèsère, csak nem tetszett odafigyelni. Konkrètan a piramis èpítők faluját találták meg, tudunk az èletmódjukrók, hogy mesteremberek voltak stb."


-Persze nincsennek Templomaik szó szerint, és nem Bálványozzák a Tudományt....


-Csak éppen-Mindenható-Véleményhatalomként tekintenek és hivatkoznak rá-úgy mintha egy Isten mondaná ezt-és a közvéleményt is ennek a Véleményhatalomnak vetik alá kíméletlenül-a Média által.

-És Intelektuális kényszernek vetik alá a világot hogy mindenki köteles ehez idomulni-mert aki nem ezt fogadja el-az Hiteltelen.

-Íme a Modern-Kori-Inkvizíció.....


-És Persze mint mindenre-az Élet Eredetére úgy mint a Piramisok építésére is- van "Magyarázat"-szépszámmal-Materilasta -Mesék-olyanok persze ami a Materialista fülüket nem sértik......

2017. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/214 anonim ***** válasza:
100%

Èn leírtam, miket nèzz át, 4 óra múlva meg visszaírsz, hogy "utána nèztèl", hol a bizonyítèk.

Èn olvastam a Biliát, nem 4 órát, kèrlek vedd a fáradtságot, ès ne csak 4 órát foglalkozz ezekkel, hanem èveket. Akkor majd megèrted, hogy mièrt nem egy fórum egy válaszába fogom besűríteni, hogy az önszervező anyagnak mièrt is nincs szüksège egy istenre, aki a háttèrből mozgatja a szálakat.

2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/214 anonim ***** válasza:
50%

" Önszervező Anyag " ???

-Hát ez Marha Jó !


-Azt kívánom neked hogy a közeljövőben-mentsen meg Téged-

az "Önszervező Anyag " -ha meg tud...???


-Minden jót !

2017. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/214 anonim ***** válasza:
50%

-Szóval megint érdekes a "Dolog"-minket Keresztényeket

a Felvilágosult Materialisták mindig azzal támadnak hogy:

"Bizonyítsd be hogy van Isten-és akkor elhiszem !"

-Állandóan a Bizonyítás kényszrét zsarolják belőlünk-ami még nem is lenne baj mert ez erősíti az Ember meggyőződését.

-De ha mi passzoljuk vissza a labdát-hogy márpedig akkor "Ti Bizonyítsátok be, hogy nem létezik"-akkor jönnek ám a Nagyvonalú-szabadkozások.....kikerülő-áthárító profi technikák.


-Jön a felelősség visszahárítás-"Nézz utána ennek-meg annak-olvass erről évekt-meg stb...Ja!

-Holott mi sem mondjuk nekik azt-hogy majd akkor Érvelek Isten létezése mellett-ha Te is-Gyakorló Keresztény leszel !

-Mert én már 50-éve az vagyok-majd ha Te is imádkozol Istenhez 50-évig akkor majd rá jössz hogy mégiscsak létezik ?!

-Ez teljesen Abszurd!

-Megint a kettősmérce netovábbja....


-Jajj na szóval-hagyjatok már békén ezzel a PSZEUDÓ álszent nevetséges -bujkáló filozófiával !

-Nem szégyelitek magatokat ?


-Osztjátok az Észt- a Világnak-játszátok az Istent az emberek előtt,mint akik már A "mindent IS " tudják!?

-Amikor meg találkoztok valakivel ,aki tudja hogy mire kell-rá kérdezni-és mire kell odafigyelni akkor meg-eljátszátok itt a "Hattyúk Dalát"?!


-Nem vagytok képesek egy Konzekvens-kimerítő-érvelést leveztni az Általatok-Megkérdőjelhetetlennek tartott Elméleteitekről ?

-Vagy talán mégsem vagytok annyira szikla szilárdan biztosak benne ?


-Az a tudás amit állít valaki-de nem meri-vagy nem tudja megmutatni ,érthetővé tenni-Prezentálni a nyilvánosságnak,azt akár úgy is lehet venni hogy nem is létezik....


-De talán lehet ,hogy jobban is tetted hogy nem mentél bele ebbe a "Fraktálgometria-Őrületbe"- mert tuti bukás lett volna a vége....


-Ez ugyan az hogy állítom hogy -kiválló művészi szintű

Zongora Virtuózokat tudok játszani -csak éppen amikor megkérnek rá akik mondjuk nem tudnak zongorázni-hogy mutassak be a tudásomból valamit?

-Akkor megsértődve vissza utasítom azzal a szöveggel hogy: "Tanuljatok Ti is 30-évet a zongorán...és ha már ugyanazon a szinten játszod a Virtuózokat-mint ÉN-akkor játszd el magadnak-és halgasd meg"

-Sőtt még azt is hozzá teszem-hogy hülyék vagytok mert nem tudtok zongorázni!

- Egyébként meg lehet hogy nem is tudok-mert soha nem hallota senki.....


-Ilyen az a Tudás-amit nem mernek-akarnak ütköztetni,más ellenvéleménnyel.


- Az "ÁSZ-Materialista"-Einstein-elhíresült mondása ez-

ami most pont rád illik-kedves "Fraktálgeometria-Szakértő"


" Amit nem tudsz egyszerűen elmagyarázni, azt nem is érted egészen. "


-Bingó!

2017. aug. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/214 anonim ***** válasza:

"Azt kívánom neked hogy a közeljövőben-mentsen meg Téged-

az "Önszervező Anyag " -ha meg tud...??? "


Mitől is?

2017. aug. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/214 anonim ***** válasza:

"Ti Bizonyítsátok be, hogy nem létezik"-akkor jönnek ám a Nagyvonalú-szabadkozások.....kikerülő-át

hárító profi technikák. "


Bizonyítsd be nekem, hogy nincs igazi èlő rózsaszín egyszarvú. Nem nekem kell bizonyítani, hogy van, úgyhogy hajrá.

2017. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/214 anonim ***** válasza:

"Nem szégyelitek magatokat ? "


Nem. Mièrt kène. Normális emberek vagyunk.


"Amikor meg találkoztok valakivel ,aki tudja hogy mire kell-rá kérdezni-és mire kell odafigyelni akkor meg-eljátszátok itt a "Hattyúk Dalát"?! "


Èn is leírtam, mire kell odafigyelni. Ha rá se nèzel, az nem az èn bajom. Ès már csak azèrt sem írom le, mert már ismerem annyira a keresztènyeket, hogy tudjam, csak azt keresnèd, hogy hogyan lehet belekötni. Úgyhogy higgyèl csak tovább, èn akkor se fogok. :)

2017. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/214 anonim ***** válasza:
50%

- Ezekből a válaszokból is világosan látható-hogy a

" Viágnézeteteknek" semmi Valós-Igazi Alapja sincs....

-Köszönöm hogy ezt Ti magatok bizonyítottátok be....

-Igazán-Hitrősítő volt !

2017. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!