Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak engem háborít fel ez?

Csak engem háborít fel ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen falra tudok mászni a sok jehovától, nme általánosítok, de hogy hozzánk mindig hétvégén ebédidőben jönnek.


Semmi tisztelet bennük, ráadásul lese lehet őket vakarni, Szépen elmondom hogy engem sajnos ez nem érdekel, de azért köszönöm hogy eljött..akkor még ragozza meg hisztizik.


2010. júl. 16. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
Leszarom, sokmindent nem tudok aláírom. DE MAGAM AKAROK DÖNTENI. Tudod van a másik mondás.. aki hülye haljon meg.. Ha én szarul döntöttem mert hülye voltam..akkor haljak meg. De legalább szabad akaratomból cselekedtem. Te meg ezt nem fogod fel .
2010. júl. 29. 18:20
 72/76 anonim ***** válasza:

ma 16:31: mi van?! Ennyit az értelemről!


A kérdezőnek: ki beszél itt a szabad akarat hiányáról? Még mindig mellébeszélsz. Arról beszéltem, hogy a bölcs ember, mielőtt dönt valami felől, tájékozódik - méghozzá pontos forrásból. Ha ezt nem teszi meg, akkor jogosan szava nem lehet ellene.

2010. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

De még mindig nem fogod fel? Nem lehetsz ennyire szűk látókörű! Itt azzal van a gond, hogy rohadtul nem akar senki se tájékozódni, hanem a tanúk kérés nélkül jönnek, és igenis rápróbálják erőszakolni az emberre a hülyeségeiket. Ha majd valakit érdekel, felkeresi őket.


Egyébként húde okos vagy... Azért volt rossz példa, mertha átvitt értelemben vesszük, olyan, mintha a KRESZ-re is erőszakkal rángatnék el az embereket, mint ahogy a tanúk is így próbálják elfogadtatni a nézeteiket. Érted már? Nem? Gondoltam.

2010. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
És ki hatalmazta fel az Őrtornyot, hogy a "KRESZ"-t hitelesen tanítsa? :)
2010. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

"De még mindig nem fogod fel? Nem lehetsz ennyire szűk látókörű! Itt azzal van a gond, hogy rohadtul nem akar senki se tájékozódni, hanem a tanúk kérés nélkül jönnek, és igenis rápróbálják erőszakolni az emberre a hülyeségeiket. Ha majd valakit érdekel, felkeresi őket.


Egyébként húde okos vagy... Azért volt rossz példa, mertha átvitt értelemben vesszük, olyan, mintha a KRESZ-re is erőszakkal rángatnék el az embereket, mint ahogy a tanúk is így próbálják elfogadtatni a nézeteiket. Érted már? Nem? Gondoltam."


Egyrészt vannak sokan, akik igenis akarnak tájékozódni, másrészt mindenki, de tényleg mindenki dönt, vagy dönteni fog! Ezt nem fogjuk "kikényszeríteni", mi csak a hírvivők vagyunk. De mindenki dönt az életmódjával arról, hogy hova tartozik.

Nem próbálják senkire sem "erőszakolni" a hitüket! Ez rágalom! Ebben látom mester vagy, de ettől még nem lesz igazad.


A KRESZ abban viszont jó példa, hogy mindenkinek szüksége van közlekedési ismeretekre, még a gyalog-kakukknak is. Így mindenkinek közös felelőssége, hogy a rá vonatkozó szabályokat elsajátítsa, mert enélkül veszélynek tenne ki másokat.

Az igaz, hogy autót, vagy buszt nem mindenki akar vezetni, de akik ilyeneket nem vezetnek, még sok szabályt be kell, hogy tartsanak. Tehát jogosan nem bújhatnak ki annak felelőssége alól, hogy megfelelő ismereteket szerezzenek.


"... olyan, mintha a KRESZ-re is erőszakkal rángatnék el az embereket..."


Mivel vádolsz itt megint? Még egyszer: attól, hogy te mindenféle hazugságot beszélsz, még nem lesz igazad.

Jehova Tanúi senkit sem kényszerítenek! Ha egyetlen esetet sem tudsz felhozni az állításod mellett (márpedig nem!), akkor jobban tennéd, ha hallgatnál.

2010. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:
De aki akar tájékozódni, az elmegy a hülye gyűklsekre meg az ilyesmikre, utána néz neten, és megkeresi a legközelebbi jehovaklubbot. Ennyi. Ha akarnék énis elmennék, DE NEM AKAROK!!! Érted, mindenki tu dönteni magáról, és aki akar az szépen eltud odáig ballagni. ENNYI
2010. aug. 2. 21:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!