Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem háborít fel? Mi a...

Csak engem háborít fel? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Mostanában, már minden emo-t leb*ziznak. Úgy hogy nem is ismerik. Tök normális embereket is csak azért, mert másképp néznek ki.Jó oké, hogy nem 100asak, de attól még nem b*zik! Nem mind drogozik. Oké, hogy cigiznek meg piálnak, de akor is ! Hozzáteszem nem vagyok emo. neked mi a véleményed róluk?
2011. febr. 26. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

"neked mi a véleményed róluk?"


- Hogy mind b*zi.

2011. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen, engem is felháborítanak a b*zi emósok. Nem azért azok, mert cigiznak meg piálnak, azt minden tini legalább kipróbálja. Az igénytelenség netovábbjai, az emberiség megcsúfolása mint régen pl a punkok (akik közt legalább voltak értelmesek is).
2011. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
87%
nekem az a véleményem, hogy ha valaki b*zinak öltözik, ne lepődjön meg, ha annak is nézik. miért hat az újdonság erejével emberekre, ha az a kép, amit magunkról sugallunk sikerül?
2011. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bumbi02 ***** válasza:
85%
persze nem lehet általánositani... viszont amikor fiúként úgy öltöznek mint a lányok, és kb annyit is forditanak a külsejükre (sokszor smink, meg nem tesizek mer kiizzadok és fujj...) akkor azért az ember nem tudja ezt hova tenni és a legrövidebb kifejezése az egésznek ez az ominozus 4 betüs szó. hogyha nem öltöznének ugy hogy azzal mindenképp fel kell hivni a másik figyelmét akkor talán nem is rágalmaznák őket. meg hogyha fiu létükre nem írnának olyanokat hogy pux, vixa, ció, meg ilyeneket...
2011. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem meg a sok b*zi emo háborít fel. Milyen már, amikor egy fiún 10 kiló festék van, ki van lakkozva körme, úgy viselkedik, mint egy lány?

Már voltam úgy, hogy egy ismerősöm mondta hogy kicsit menjünk oda Andrishoz, erre elindult valaki felé, akiről én egészen addig azt gondoltam, hogy lány és még meg is kérdeztem Andristól, hogy mi a rendes neve. Mikor mondta, hogy András kicsúszott a számon, hogy miért te fiú vagy? Gondolom mondanom se kell, hogy sikerült megsértenem. Mondjuk utána megkérdeztem néhány ismerősö, hogy szerintük fiú vagy lány és 1 kivételével(aki ismerte) mindenki lánynak nézte.

Azóta inkább kerülöm at emosokat és nem akarom megtudni, hogy fiúk vagy lányok, mert 95%-ukról nem lehet megmondani.

18/L

2011. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

ok nélkül nem öltözik senki bÚzinak

és legtöbbször az az ok hogy meleg az illető

2011. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
55%

oké addig hogy a punk-ok se 100-asak ( énis punk vagyok XD)

de az emosokat még mi is utáljuk,

mi legalább meg tudjuk magunkat védeni és nem vagdossuk magunkat

2011. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Half'n emo vagyok, de engem csak goth-oznak :D Az pedig tévhit, h vagdossuk magunkat. Bár én néha-néha karcolgatok egy kicsit, de azt azért, mert ideges vagyaok nagyon.
2011. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
*vagyok
2011. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bumbi02 ***** válasza:
74%

Az pedig tévhit, h vagdossuk magunkat. Bár én néha-néha karcolgatok egy kicsit, de azt azért, mert ideges vagyaok nagyon.


és ez a legjobb módja az idegességlevezetésének? karcolgatni magad? hogy másnap rákérdezzenek hogy mi az ott a kezeden, és akkor feszitesz vele hogy olyan ideges voltál hogy csak igy tudtad levezetni? hülyeség.. ideges vagy hallgass zenét, olvass, aludj, nem kell karcolgatni magadat hogy igy vegyenek észre.

2011. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!