Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isz.400-ig miért nem létezett...

Isz.400-ig miért nem létezett a Szentháromság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:34
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
 751/1387 anonim ***** válasza:
52%

Most már nem érted ,hanem az oldalért és az emberekért akik olvassák értsék meg a következő bejegyzésekből,hogy mi az igazság.A 732,734,736,739,745,749.

Jó,hogy visszakérdezel mert igy terjed az igazság ugy a bibliárol,mint rólad és rólam.

2017. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 752/1387 anonim ***** válasza:
75%
Oké, szóval tényleg nem tudsz mit válaszolni...
2017. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 753/1387 anonim ***** válasza:
52%

Én az oldalnak válaszoltam a fenti fejegyzésekkel,te pedig cáfolat nélkül koppantál.

Szegyelheted ennyi hazugságod után bar egy terelő válasz sincs.

Nem is csodálom mert a hazugságodat nem lehet bibliából igazolni.

2017. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 754/1387 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tényleg nem vagy semmi... Éppen én hoztam egy konkrét igét a Bibliából, és te nem cáfoltad az értelmezésem, meg sem próbáltad bizonyítani a sajátod. Azért ahhoz már pofa kell hogy még a saját hiányosságaidat is megpróbálod a másikra fogni...
2017. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 755/1387 anonim ***** válasza:
52%

Nem gondoltam,hogy egy kereszténynek valló személy,mint te,utcai trogerként viselkedik.Meggyőződtem már véglegesen,hogy sugárzik belőled a háromság tantétele.Nevezetesen a hazugság melegágya.

Szerettem volna hinni a háromságban de a komolytalan provokáló,cinikus,gyűlöletkeltő,hamis keresztényi viselkedésed időben felvilágosított,hogy ahol te tanulod a keresztényi életet csak megrontana.

2017. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 756/1387 anonim ***** válasza:
61%

Most ismételjem magam? Ehhez tényleg pofa kell...

Egy világos és egy logikus következtetést hoztam egyetlen konkrét Bibliai igéről, oldalakkal ezelőtt.

Te pedig oldalak óta csak vádaskodsz, gyalázol mindenkit, kínosan tereled a témát, a feltett kérdésemre pedig meg sem próbálasz válaszolni. Egyszóval minősíthetelen a viselkedésed, és a végén még engem trógerezel meg hazugozol a háromság miatt (miközben külön ki is emeltem hogy annak köze sincs ehhez az egészhez)?

Olvasd vissza a saját írásaid, és gondolkozz el egy kicsit! Nem sül le a képedről a bőr? Egyetlen mondatot nem írtál napok óta, ami vállalható lenne egy keresztény szájából!

2017. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 757/1387 anonim ***** válasza:
75%
Ritka nagy agymosott fanatikus lehetsz te 16 százalékos, az már biztos! Félelmetes belegondolni, hogy magadfajták járkálnak házról-házra mindenkihez... Nyugtass meg, hogy csak trollkodsz, szerintem ez a legjobb, amit még tehetsz a magad és a vallásod érdekében.
2017. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 758/1387 anonim ***** válasza:
52%

756,757.

Még egyszer felelek a Máté.28:18,19-re amint már feleltem a 732,734,736,739,749,745-ben.


Máté.28:18.ÉS HOZZÁJUK MENVÉN JÉZUS MONDVÁN,NEKEM ARATOTT MINDEN HATALOM MENYEN ÉS FÖLDÖN.

Ez azt jelenti az Atya ezt a hatalmat Jézusnak adta.

De mevel ti állítják,hhogy Jézus Isten, itt semmi nem bizonyija.Mert Jézu nem folytatja tovább,hogy MERT ÉN ISTEN VAGYOK.

Továbbá az Atya sem mondja a Fiúnak,hogy te Isten vagy Sehol a Bibliában.

Jézusnak ez a hatalma 1000 évig tart amikor is "vissza adja a hatalmát,hogy Isten legyen minden mindenben"

A Máté.28:18 sehol nem igazolja,hogy Jézus Isteni hatalmat kapott.De,hogy hatalmat kapott azt igen.

Igy ebben a biblia versben nem lehet hivatkozni Jézus Istenségáre csak a hatalmára az is 1000 évig tart,majd minden visszakerül a régi medrébe.


Ami pedig a ti és az én vitámat illeti azt a taktikát használjátok ,aki nem dönt melletetek azt kiboritsátok,majd ujjal rámutassatok,ahogy én is rátok mert az én állásom nem a tiétek,de lehetett volna ha Jézu viselkedését láttam volna bennetek.

Én már harmadikszor irom ebben a maratoni vitában katolikus voltam.

Megvizsgálva több iránybol a bibliát Unitárius -ként folytattam,majd meismertem a Tanúkat és mivel unitáriusok mellettük keztem tartani de a háromság is érdekelt.

Most,hogy vitába kerültünk és meléje két fiokrol egy személy gyalázkodik keresve már azt hogy a negyedikszer kboritson,lassan a Tanuk mellett döntöttem mert alázatosabbak és érthetőbb a bibliára vonatkozó magyarázatuk és amint négy holnapja irtam a tanuknál fogok megkeresztelkedni,az öszinteség miatt.

Itt az előbiekben irták nevegyen fel a harcot veletek mert a vádaskodástol nem fogsz szabadulni,de legalább én megmondtam a bibliaszerint az igazat.

Remélem sikerül az oldalon elkerüljelek de ez töletek is függ mert nem tudom mellőzni az igazságot de gyülölöm az igazságtalansáot.

2017. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 759/1387 anonim ***** válasza:

#758

Állításoddal ellentétben most először próbáltál a felvetett igére felelni. Mindenesetre köszönöm, hogy legalább megpróbáltad.

Egy lényeges aspektust viszont kihagytál. Jézus az ige szerint nem egyszerűen hatalmat kapott, hanem minden hatalmat. Épp ezt a minden szót hangsúlyotam én is. Mert logikusan, mindegy hogy az én hatalmammal születik valaki, vagy én ruházom fel őt ezzel, onnantól hogy megtettem, gyakorlatilag semmivel sem lesz többé egyikőnk sem kisebb a másiknál.

2017. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 760/1387 anonim ***** válasza:
75%

"Ez azt jelenti az Atya ezt a hatalmat Jézusnak adta. De mevel ti állítják,hhogy Jézus Isten, itt semmi nem bizonyija.Mert Jézu nem folytatja tovább,hogy MERT ÉN ISTEN VAGYOK."


Ha megkapott minden hatalmat, az azt jelenti, hogy mindenható. Mindenható márpedig csak Isten lehet. Ahogy a földön is csak egy király mondhatja el magáról, hogy minden hatalom az övé az országban, bárki aki a király után jön, kizárt hogy ilyet mondjon.


"Továbbá az Atya sem mondja a Fiúnak,hogy te Isten vagy Sehol

a Bibliában."


Na és? Az apostolok mondják róla, hogy Isten. Nekik nem hiszel?


"A Máté.28:18 sehol nem igazolja,hogy Jézus Isteni hatalmat kapott."


Akkor miért mondják róla, hogy Isten? Pl.:


ApCsel 20,28

"Vigyázzatok magatokra és az egész nyájra. Azért rendelt benneteket a Szentlélek az élére elöljáróul, hogy igazgassátok az Isten egyházát, amelyet a tulajdon vére árán szerzett meg magának."


Tit 2,13

"Várjuk reményünk boldog beteljesülését: a nagy Istennek és Üdvözítőnknek, Jézus Krisztusnak dicsőséges eljövetelét"


Tit 1,3-4

"s amikor elérkezett a meghatározott idő, kinyilatkoztatta tanítását az evangélium hirdetése útján, amelyre üdvözítő Istenünk rendelkezéséből megbízást kaptam - Titusznak, a közös hitben szeretett fiának. Kegyelem és békesség Istentől, az Atyától és Krisztus Jézustól , a mi Üdvözítőnktől!"


Tit 2,11

"Megjelent ugyanis megváltó Istenünk kegyelme minden ember számára,"


"az is 1000 évig tart,majd minden visszakerül a régi medrébe."


Ezt már számtalanszor kitárgyaltuk. Ezer év után is ugyanúgy Isten marad és uralkodik. Világosan meg van írva róla, hogy örökké fog uralkodni (Lk 1,33). Ti rosszul értelmeztek. Azt hiszitek, hogy amíg az Atyáé a királyság, addig a Fiú nem uralkodik, s amíg a Fiúé a királyság, addig az Atya van megfosztva minden alatvalójától. Ez bizony eget verő oltári marhaság!

2017. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!