Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok a szentek és...

Katolikusok a szentek és Mária közbenjárása helyett miért nem inkább a saját halott ismerőseik, rokonaik közbenjárását kérik?

Figyelt kérdés
Ha a halottak hallják és értik a mi kéréseinket, akkor nem logikusabb olyan halott közbenjárását kérni, aki ismer engem személyesen?
aug. 11. 11:59
 21/96 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#18 tanukent irtad?

csak arra vilagitok ra hogy ti tanuk nem parancsolatokat kovettek mert mar nem vagytok torveny alatt


akkor mifele parancs kellene bjbliaban legyen?

aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen mindegy, mindkettő okkultizmus. Sehol nincs olyan rész a Bibliában, amely engedélyezné azt, hogy elköltözött (értsd: elhunyt) emberekhez szabad beszélni. Ez halottidézés, okkultizmus, Mária irányába pedig ráadásul bálványimádás.
aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
57%

#22

Jézus miért beszél például az egyértelműen elhunyt Mózessel?

Ő is okkultista volt? Istenkáromló beszéd, amit szólsz. Ráadásul Jézusnak meg is jelent.

aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
30%

#23

Mózes és Illés megjelent Jézusnak, Jézus ezért beszélt velük. Neked mikor jelent meg Mária?

aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
40%

#24

Nekem nem jelent meg Mária, bár én nem is próbáltam megidézni, mint a halottidéző Jézus Mózest.

aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
46%

#25

Jézus nem idézte meg Mózest.

aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
49%

#26

Dehogynem, megjelent neki és még beszélgettek is.

aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
46%

#27

Nem azért jelent meg, mert megidézte. Máriának sem azért jelent meg Gabriel, mert megidézte. Ádám, Ábrahám, Lót, Sámson szülei, Mózes, Gedeon, stb. egyikük sem idézett meg senkit.

aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lehet Szent Bernadett se idézte meg Máriát Lourdesban. Hanem azért jelent meg Mária, mert Isten úgy látta jónak.
aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
6%

#29

Mária nem tud megjelenni, mivel neki még nincs megdicsőült teste.

aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!