Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
27%
14:34 jól írtad!!igazad van! ez úgy látszik nem csak b...,hanem őrült is. na szóval mi az,hogy mit keresek itt? mit gondoltál,hogy bárkit is rátudsz venni,hogy védje a k..... melegeket?hát tévedsz,fogd föl,hogy undorító dolog!!!!!!!!!
2009. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 A kérdező kommentje:

Hát mégse fogom fel, és tudod akár csak azért se mert ismerek személyesen melegeket és mégsem találok semmi olyat bennük, ami esetleg nem normális lenne. Bár itt megint használtad ezt a fantasztikus normális szót, annyira örülök ....


Szíved joga, hogy ne hozzám gyere, pedig nagyon rád férne, hogy valaki helyre tegye az érzelmeidet. És azért álljunk meg egy kicsit, te mondod a hülyeségeidet, pontosabban mondod a személyes utálkozásból jövő "véleményedet", én pedig próbálom mondani azt, ami tudományosan elfogadott tény, de ahogy látom, tök feleslegesen. Hányszor ajánljam még, hogy nézz már utána a témának, mert hatalmas tévúton vagy? Na majd ha a te gyereked jelenti be neked egy szép napon, az szép lesz számodra, de tudod sok embernek csak akkor esik le, mi is ez tulképpen. Sztem evidens, hogy vannak benned nagyon elnyomott érzelmek, ez a minimum, de egyébként meg egy meleg haver hiányzik az életedből.

2009. okt. 9. 20:50
 53/115 A kérdező kommentje:
Amúgy összefoglalva nem azt várom, hogy 100%-ig egyetértsen velem mindenki, de azért a józan észből szívesen látnék egy kicsit, na meg amit mindig hiányolok, hol vannak a józan érvek? Én amelyeket felhoztam, azok sorban megcáfolásra kerültek. Tehát ??
2009. okt. 9. 21:12
 54/115 anonim ***** válasza:
93%
ha thetek egy ajánlást; nézzétek meg philadephia c. nagyszerű filmet! rengeteget lehet belőle tanulni empátiáról és lojalitásról és legfőképp arról, hogy az emberekben egy olyan rettentően hamis kép él a melegekről, hogy perverzek, állnadóan csak a szexen jár az eszük és minden férfit meg akarnak dugni! ez nem így van!!!!!!!
2009. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
64%

19:10


Komolyan gondban vagyok! Már tényleg nem tudom hogy fogalmazzak, hogy végre megértsd a mondandómat. Pontokba szedem hátha úgy könnyebben megy.


1.) Hogy mit keresel itt? Ez engem is érdekelne! Én próbálok érveket felhozni vitatkozni, te meg mondod, hogy tök mindegy, szerinted nem normális, undorító, beteges stb. dolog! Tudod mit? Csináljuk azt, hogy Te leírod, hogy undorító és beteges, én meg, hogy nem, nem az! És ezt még megcsináljuk ötvenszer, és akkor vitatkoztunk. Azért nem tudom, hogy miért vagy itt, mert nem érdekel, hogy mit írok, csak hajtogatod a saját véleményed.


2.) Nem kell nekem rávenni senkit, hogy védje a melegeket! Védeni sem kell őket, maximum elfogadni! De mint mondtam nélkülem is elég sokan fogadják el a homoszexualitást, napról napra többen! Gondolom neked ez nem tetszik, hát szivacs! Napról napra egyre kevesebben vannak a hozzád hasonlók. Tudod, régebben a négerekkel volt ugyanaz, most a melegekkel! A világ változik, akár tetszik, akár nem!


Ja, és kérlek, ha válaszolsz, ne írd bele megint, hogy fogd már föl, hogy ez beteges, abnormális, undorító dolog! Már hússzor elolvastam, és ha leírod még hússzor, akkor sem fogom felfogni!

2009. okt. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
36%
Bármennyire is lehet "tudományosan elfogadott tény", meg hogy napról napra több a b*zidrukker, de engem sem győz meg senki, hogy b*uzinak lenni - az NORMÁLIS!!! Ha apád meleg lett volna NEM LENNÉL ITT (a világon)!
2009. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
62%
23:21: Amit erre válaszolnék, már hatvanszor leírtam ezelőtt. Ha érdekel olvasd vissza!
2009. okt. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 A kérdező kommentje:

Hát én annyi zöldséget és primitívségből eredő tévhitet olvasok itt, hogy tényleg feladom. De akkor nyugodtan írd le, hog ynem normális és undorító is, én tartom a véleményem, sztem veled nincs rendben valami.


Aki pedig meleg srác írt, na igen, ez így van, csak tudod ennek felfogásához is kellene egy minimum IQ, de mint látod, nagy átlagban ez hiányzik.


És igazad van, saját tapasztalatom is, hogy egyre inkább elfogadják az egyre fiatalabb generációk, és ez egy nagyon örvendetes TÉNY, úgyhogy sztem idővel itt is helyre áll a rend, csak tudod ebben az országban még mindig nagyon nagy az elmaradás a fejeket illetően is bármelyik nyugati országhoz képest. Tudod megszokták sokan a csürhe-cselekvést gondolkodás nélkül, aztán el kell ismerni, nagyon nehéz most meg valahogy mégis csak gondolkodni. De azért meg kéne próbálni ...


Meleg srácokat bíztatom azért azzal, amit leírtam, valóban egyre több teljesen nyitott gondolkodású fiatal van, akiknek ez nem probléma, úgyhogy fel a fejjel, reméljük javul a helyzet. Na most hülyék ill. lelkis sérültek meg mindenhol vannak és lesznek, ezzel nem tudunk mit kezdeni sajnos. Bár az nekem szakmailag is egy rejtély, hogy bármelyik nyugatabbi országban ez miért nem jelent problémát és teljesen természetesen egy heteroszex. srác is elvan a meleg haverjával, nincs ebből probléma, itt nálunk pedig sokaknál még mindig divat hülyének lenni és utálkozni, fújjogni stb. Hát ez is a magyar reality.

2009. okt. 11. 11:11
 59/115 anonim ***** válasza:
36%
Valóban ideje VELED ezt a témát lezárni. Egy ilyen - mint írtad az előbb - hülye lelkisérült és diszlexiás b*uzival nincs értelme semminek. BETEG VAGY - ORVOSOLD!
2009. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
35%
Majd elbeszélget magával a tükör előtt. Azt játsza, hogy pszichológusnál van. Amúgy ha nyugatot akarsz, menj nyugatra.
2009. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!