Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
100%
23:55 vagyok azt akartam írni; ez NEM csak neked szól.
2009. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 A kérdező kommentje:

Én csak két dolgot szeretnék:

-ahogy én beszélgettem melegekkel, nos az értelmesebb DÖNTŐ TÖBBSÉG ugyan úgy utálja a felvonulást, higgyétek el, azaz ki nem menne oda cirkuszolni

-a másik egy nagyon érdekes kérdés, mondta valaki, hogy nem szeretne az utcán ölelkező melegeket látni ....

Hát azért ez felvet pár problémát, hiszen a hetero emberek is ölelkeznek, csókolóznak és stb, akkor a hetero emberek toleranciájába nem kellene bele férnie annak, hogy természetesnek tekintség azt is, ha két meleg ölelkezik az utcán vagy nyom le egymásnak egy csókot? Furcsa sokaknak, de mondjuk én legelőször Barcelonában a metron láttam csókolózó melegeket, és persze rajtam kívül senkinek nem tűnt fel. Aztán már második alkalommal nekem se. Én azért azt mondom, mivel ez is a valóság része, nincs abban semmi, ha akár gyerekek is találkoznak ezzel a jeléenséggel, hiszen én rossz megoldásnak tartom, ha a gyerek előtt letagadjuk a valóságot. Higgyétek el (tapasztalat szintén), minél korábban találkozik a gyerek pl ezzel a jelenséggel, annál természetesebbnek fogadja el, és telejsen nyitott fiatal lesz belőle, szó nem lesz a legkisebb homofóbiáról. Nem egészségesebb ez? A homofóbiába pedig bele se kezdek, mert az egy érdekes dolog, hogy milyen okai is lehetnek .......


Engem most a konkrét beidézett szöveggel kapcsolatban az háborít fel legjobban, hogy "jöhet ide valami Egyenlő Bánásmód Hatóság meg Unió ...", és akkor is folytatja, hogy neki ne mondják már meg, mi az egészséges, és akkor sem fogadja el, mert ő tudja.

Hát ez durva, főleg azért mert egy olyan helyről van szó, ahol a jogszabály az jogszabály ..... DURVA na. Vagy csak számomra ?

2009. szept. 26. 07:55
 23/115 A kérdező kommentje:

10:59

ne hari, ezen csak nevetni tudok, egyszerűen nem hiszem el, h léteznek ennyire sötét emberek itt köztünk a XXI sz-ban ..

kicsit nézz kötül a témában, tudod igen hosszú ideje semmilyen szempontból nem tartják betegségnek, hát ha te igen, akkor gratulálok

2009. szept. 27. 07:21
 24/115 A kérdező kommentje:

09:28

na de ez nem a melegekre jellemző dolog, hiszen ugyan hát mennyi férjes/feleséges ember pasizik/csajozik? szóval ez most ebben a kérdésben semleges sztem, bár igaz ami igaz, pont meleg sráctól hallottam, hogy sokkal izgibb nekik egy hetero srácot meghódítani úgymond mint egy meleggel kezdeni ... na puffff

hát az élet kihívásai ... :D

2009. okt. 4. 06:18
 25/115 anonim ***** válasza:
44%
hát pedig sokan betegnek tartják,főleg aki normális b....,minek születnek?mindet m.......!!tényleg gusztustalan!mire jó?minek élnek egyáltalán?hogy lesz normális családjuk??
2009. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
44%
Heterókat meghódítani? Na annak a b uzinak vágnám el a torkát aki többször bepróbálkozna, holott tudja, hogy heteró vagyok. A melegség meg betegség. Azért mert egy f@szkalap kitalálta, hogy ne legyen az, attól még természetellenes. Szerintem ezt ti is tudjátok csak jobb ezt hangoztatni, mert akkor szerintetek kevesebben fognak utálni titeket.
2009. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 A kérdező kommentje:

Olyan szavakat használtok, hogy az agyam eldobom, de inkább nézz utána hogy is áll ez a téma jelenleg, mert ne hari, de iszonyú sötét vagy, képzeld nem is természetellenes és még csak nem is betegésg, a pszichiátria és pszichológia jelenlegi megfogalmazása szerint "két egyenlő értékűm csak eltérő irányú nemi identitás", szóval csak mert te mást gondolsz, attól az még nem biztos, hogy úgy van ám ...

Nézd, mert te holnaptól azt mondod, hogy a fekete az márpedig fehér, na nem biztos, hogy neked lesz igazad, bármilyen hangosan is kiabálod. Szóval nézz utána a témának, már ezt többször ajánlottam.


És igen, képzeld el, nagyon sok ilyen eset létezik, hogy a meleg srácokat sokkal jobban izgatják a hetero fiúk, és a vicc az, hogy olyanról is tudok, amikro a hódításuk úgymond nem is volt teljesen eredménytelen, most hadd ne réászletezzem.

2009. okt. 5. 20:50
 28/115 anonim ***** válasza:
41%
"Ha férfi vagy, légy FÉRFI!" - na most ezt miért kell lepontozni? Nem helyes? Hogy van akkor helyesen "Ha férfi vagy, NE légy FÉRFI!" ? Már teljesen meg vagytok kavarva?
2009. okt. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
54%
B*zi japánul? - Kukirabukikamuki.
2009. okt. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 A kérdező kommentje:
figyelj ide, sztem egyszerűen csak azért, mert ugyan mi összefüggés van a férfiasság és a melegség avagy heteróság között? ez ismét alapvető tévedés, olyan hatalas férfit tudnék neked mutatni aki meleg, hogy eldobnád magad, szóval ez tévút. persze felmerül a kérdés, mi neked a férfi ?
2009. okt. 6. 09:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!