Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
44%
undorító! utálom,hogy léteznek melegek!ez borzasztó betegség,miért születnek ilyenek,nem tudom!
2009. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
100%
09:28-as vagyok. És hidd el tényleg ennyire nyomult. Tényleg gusztustalan volt. Jó mondjuk jócskán volt benne pia, vagy valami más. De!! Ettől függetlenül én nem utálom a melegeket. Mondom, van egy meleg barátom. Csak éppen az a szitu szarul jött ki. De hála Istennek a párom sem vont le semmi negatív következtetést az eset után. És nem köcsögöztünk, és nem anyáztunk, hanem szép kultúráltan közöltem vele (ahogy egy lánnyal is közölném), hogy vagy leszáll a páromról, van a térdem eltalálja a legnemesebb szervét.:)
2009. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
35%
Miért akaratok nyugatias gondolkodást? Teljesen mások vagyunk, és akinek ez nem tetszik az húzzon el innen a g ecibe. F@szé majmoljunk mindenkit. Akinek nem tetszik, arra miért kell ráerőltetni? Csak rosszabb lesz így a helyzet. Takarodjatok nyugatra ha nektek az az isten. El kéne fogadniuk, hogy itt a legtöbb embernek nem tetszenek. Nehogy már a többség alkalmazkodjon a kisebbséghez.
2009. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
86%
Akkor menj vissza az Urálon túli sztyeppékre egy jurtába, és gondolkodj egész életedben azon, hogy hogy születhettél ekkora kreténnek. Megkímélnél egy csomó embert a hülye megjegyzéseidtől!
2009. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
44%
Nekem jó itt. Te akarsz nyugatot, akkor takarodj el innen, ha nem tetszik valami. Ha olyan k urvára hirdetitek a toleranciát, akkor miért nem vagytok toleránsak a b uziellenesekkel? Én nem akarok látni az utcán két egyneműt ölelkezve. És mivel sokan nem szeretik, ezért tekintettel kellene lenni másokra. De te csak sz opd a nyugat f@szát, verd ki az úniós zászlóra.
2009. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor láttál már melegeket ölelkezni, te észlény? Engem pedig az zavar amikor a tinik egymást nyalják-falják az utcán. Akkor most utáljam ki őket a világból?

A melegek semmilyen veszélyt nem jelentenek senkire.

Nem mocskosak, nem terjesztenek betegségeket, nem változtatnak át senkit homoszexuálissá.

A homofóbia olyan közösségben terjed el, ahol az egyének nem képesek egyéni véleményeket formálni, csak egy-két húzóember van a csoportban akik homofóbok, a többiek csak azt szajkózzák amit ők hogy bevágódjanak. Mert ugye mik a homofóbok fő "érvei"? Hogy nem szeretnék látni, ahogy a melegek ölelkeznek. Látjuk őket? Nem. Én a 25 évem alatt egy darab leszbikus párt láttam. Egyet. Az is különös még, hogy a melegfelvonulás ellen azok tiltakoztak és tüntettek a legtöbben, akik az öszödi beszéd után is randalíroztak. Véletlen? Dehogy. A szélsőség minden ellen tiltakozik ami nem illik bele a maga kis világképébe.

Azért sejtem hogy a legtöbbjük a két egymással hancúrozó nőt szívesen elnézegeti, tehát ezek még undorító képmutatók is. Mondjuk ennyi ésszel mire számítson az ember? Szóval homofób, itt te vagy az aki nem szívesen látott! Menj a gyűlöleteddel, és légy vele boldog, de a rendes embereket hagyd békén!

2009. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
100%

nevetséges hogy egyesek mennyire buták és önzők. szerintem mindenkinek joga van ahhoz, hogy szeressen valakit, és senkinek semmi köze hozzá, hogy a másik kit szeret, vagy hogy férfit vagy nőt szeret-e! persze ebben a világban mindenki istennek képzeli magát és mindenki a másik életével foglalkozik!

én egyetlen meleg párt sem láttam még ölelkezni, csókolózni az utcán, de még egymás kezét szorongató párt sem láttam. és ez nagyon szomorú, mert annak ellenére hogy egy meleg pár szereti egymást (ugyanúgy mint egy hetero) nem mutathatják ki, nem élhetnek normális életet. mert a sok szűklátókörű agytröszt nem engedi nekik hogy boldog, normális életet éljenek, amilyenhez minden embernek joga van!

2009. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
42%
Az a gond, hogy amilyen életet élnek az nem normális. Én nem akarok több köcsögöt látni felvonulni, és nem szeretném, ha a tévét ellepnék b uzik. Öltözzenek normálisan és beszéljenek normálisan. Azért mert nem majmolok senkit, azért én szűklátókörű meg maradi vagyok? Most akkor legalizáljuk a kábítószereket, mert hollandiában megengedett a fű? Hű mer ott milyen sok a haladó szellemiségű ember. Mindig a többség szava a döntő. Sokan nem szeretik, és nem kellene a másikra ráerőszakolni, hogy de márpedig fogadd el. Így csak rosszabb lesz.
2009. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
100%
senki sem kéri tőled hogy legyenek a meleged a puszipajtásaid! csak értelmes viselkedést várunk, azt hogy ne verjenek agyon egy embert mert szűk nadrág van rajta és ne dobáljanak féltéglákkal egy felvonuló tömeget ( a heteroknak is van felvonulásuk akkor nekik miért ne lehetne). még azt sem kéri tőled senki, hogy fogadd el az életvitelüket, de azt igen, hogy hagyd őket élni és ne köcsögözz itt is meg ott is és ne az legyen az első hogy leköpsz embert, ha máshogy beszél mint te! (bocs E/2 személyért, ez csak neked szól)
2009. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
73%
ki majmol kit? miről beszélsz te? ha az emberek egy részének ugyanaz a véleménye az már majmolás?? magadnak mondasz ellent, mivel te a "utáljuk a melegeket" tömeget majmolod ezek szerint...
2009. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!