Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
 71/115 anonim ***** válasza:
45%
No akkor húzz innen mint a ősszel a gólyák délfelé te mocskos b*zi. Ez nem egy meleg cserebere vagy zacsipacsi oldal. Melegfiúktól filmeket b*ziportálokon kunyerálj! Meg amúgy is minek irkálsz ide ha csak kötekedni akarsz. Nem a kérdésre adott válaszok érdekelnek, de csak propagálni akarod a hülyeségedet s betegségedet. S még te vagy a pszichológus. Neked van orvosra szükséged. S ne válaszolj erre, ne kötekedj tovább, ahogy előttem is írták már minden "meg volt mondva".
2009. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 A kérdező kommentje:

Hogy te mennyire értelmes vagy .....

És ezt mind magadtól amúgy egyedül ??? Hm ....

2009. okt. 20. 09:13
 73/115 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk, tudod te hány meleg pszichológus kollegám van? És pedig kiváló szakemberek. na puff ez most mi is akkor mi ? Furcsa világban élünk látod ....


De te se bírod ki, hogy ne nézegess ide vissza néha kicsit cseszegetni, vajh miért?

2009. okt. 20. 09:18
 74/115 anonim ***** válasza:
38%
jaj,18:06 téged ki a fene kérdezett??A 09:06 nak meg igaza van,teljes mértékig!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
37%

Hát biztos nem Te! Tényleg poén így cseverészni, engem nem érdekel a Te véleményed, és téged sem az enyém!

Mellesleg a 09:06-os tényleg jól mondta.


"S ne válaszolj erre, ne kötekedj tovább, ahogy előttem is írták már minden "meg volt mondva"."

2009. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 A kérdező kommentje:

"már meg volt mondva"


Hát főleg ha ezt ennyire értelmes emberek mondták meg, akkor az bíz így van ...


Mikor jön már ebbe az országba is némi megvilágosodás? Sztem még 200 év, kár h az uniós csatlakozást nem kötötték valami értelmi színvonalhoz is, mert ez már minősíthetetlen.

De azért ha nektek jó, akkor örülök.

2009. okt. 22. 07:57
 77/115 anonim ***** válasza:
42%
megvilágosodás???itt????soha! amíg vannak b...k meg pártfogóik addig soha ! te ne kötekedj, és ne szólj bele ,hogy hova írjak,oda írok ahova akarok!azt jól írtad,hogy a te válaszod nem érdekel,de nem is neked írtam!csak fölháborító,hogy ennyi b... van !
2009. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
81%

"Azért nem normális, mert nem tudnak gyereket nemzeni."

A nácik a rózsaszín háromszöggel ellátott foglyokat ugyanebből az okból gyilkolták meg.

Van viszont melegek és homofóbok között egy lényeges különbség:

A melegeknek ugyan nem lesz(saját) gyerekük, de nem fognak mások ellen gyűlölködni, aki nem meleg. A homofóbok viszont termelni fogják a homofóbiára, gyűlöletre tanított gyerekeket, ami pedig mindennél rosszabb. Egy gyűlöletre nevelt generáció nő így fel, anélkül, hogy tudnák miért is gyűlölnek.

2009. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:

Nahát, valami nem tetszik? Felőlem oda írsz ahova akarsz (ahogyan én is), jó röhögni a hülyéken! Esküszöm ez jobb, mint a napiszar:D!

Amúgy tényleg fölháborító,hogy ennyi hülye van !

Bár mondom, kezdem élvezni a hülyékkel való párbeszédet!:)

2009. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:

Azért remélem előbb utóbb eljutunk a 100 válaszig!

Mekkora poén lenne a semmiről írogatni 100 hozzászóláson keresztül!:)

2009. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!