Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
77%

Hello!


Kérdező, te miért jössz még érvekkel? Már ezerszer meg lehet mondva, hogy nem természetes azt jól van. Szerinted ezek az emberek érvekkel meggyőzhetők? LOL!


Alap, hogy kommunista vagyok meg b*zi is! Csak sajnos nem tudom eldönteni, hogy az MSZPre vagy a SZDSZre szavazzak! Remélem érzed az iróniát!


Szép nagy házban laksz? Tudod kik laknak Magyarországon szép nagy házban? A zsidók! Na húzzál szépen vissza Izraelbe kiskomám! Remélem itt is érzed az iróniát!


Hát, örülök, hogy a cigányokat jobban kedveled! Remélem akkor is ezt mondanád, ha éppen ok nélkül vagy egy mp3 lejátszóért megkéselnének, vagy a 70 éves nagymamádat erőszakolnák meg és ölnék meg2000 forintért (ezek valós történetek). Persze reméljük semmi ilyen nem fog történni! De ha ez neked jobban tetszene, mint ha két férfi egymás mellett menne az utcán kézen fogva/ölelkezve, akkor lelked rajta!


Örülök, hogy Te is élvezed! Hát, remélem nem fogsz megsértődni, de nem szívesen lennék a gyerekeid helyébe. Mondjuk annak legalább örülhetnek, hogy nem cigók és nem is melegek. Ez is valami, és minden helyzetnél van rosszabb!


Mellesleg örülhetsz, új kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2009. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 A kérdező kommentje:

"elnyomni" .. ez aztán intelligens megoldás, aztán meg ne csodálkozzon a szülő, ha szerencsétlen gyerek felköti magát (csak mert tudok ilyenről), a szülőnek természetesen segíteni kell elfogadnia önmagát, hiszen egy kamasz amikor ezzel küszködik, elég nehéz helyzetben van, ha még otthon is ilyen hozzáállást tapasztal, mint a tied, na abból nem sok jó sül ki.


És nem hallottál még arról, hogy ez nem neveltetés kérdése, hanem genetikai meghatározottság? Te olyan okos vagy, csak teljesen alapvető ismnereteid hiányoznak, ez a baj.


Az utolsót meg nem is kommentálom, agyrém, de most hogy hozod ide a zsidókat meg a szép nagy házakat? Tudod, én ismerek abszolút egyszerű, pl. vízvezetékszerelő fiatalembert is aki meleg és nem él jó körülmények között, na de ettől még a helyzet ugyan az. Megint már dühödet vetíted ki a melegekre ...


TUDJÁTOK MIT?

Valóban lehetetlen engem meggyőzni, és az oka ennek az, hogy nagyon sok idiótaság elhangzott már, ellenben egyetlen egy észérvet sem olvastam !!!

Ez vajon miért van? Az ilyenek, hogy "meg lett mondva, hogy nem tertmészetes és kész", nem észérvek, de javaslom egy pszichológus felkeresését, aztán majd elmagyarázza neked.


(ehhez egy kis történet: volt egy 17 körüli srác aki ezzel küszködött éppen mert persze nem fogadták el, na a szülei már a sokadik pszichológust keresték fel, mert nem fogadták el a tényt, hogy mindegyik ugyan azt mondta, azaz, hogy ez természetes, és a szülőknek ezt el kell fogadni, mert választhatnak, vagy kiutálják a családból vagy szépen megy tovább az élet ... aztán amikor a 10-11-ediknél jártak, már feladták a dolgot, és megbékéltek a gondolattal, és szerencsére azóta teljes nyugalomban elvannak, a fiuk már 20 körüli és éli az életét egy fiúval, teljesen "normális" párkapcsolatban)


Tudom ez nektek meredek, de intelligensebb körökben ez így működik ...

2009. okt. 27. 09:14
 93/115 A kérdező kommentje:

Egy kérdés:

Aki itt nagy erőkkel utálkozik, járt már pszichológusnál vagy utána nézett a témának, hogy mi is ez valamilyen tudományos könyvben? Biztos, hogy nem. Hát hajrá, gratula. De hogy elfogadnio el kell, az biztos, figyelj, őszibntén, van manapság a tv-benm egyetlen olyan szappanopera ill. egyéb sorozat, műsor, ahol ne lenne egy-két meleg szereplő? Na mit gondolsz, ilyenkor a fiad pl. mégis miket gondol? Csak az elfogadás marad, de ismerek oylan fiút is akinek a legjobb barátja egy hetero fiú, és mielőtt kifoprgatnád a szavaimat, nincs köztük semmi, egyszerűen barátság. Aki ezt a témát intelligensen tudja kezelni, annak nem is probléma.... ez van.

2009. okt. 27. 09:18
 94/115 A kérdező kommentje:

"""Kérdező, te miért jössz még érvekkel? Már ezerszer meg lehet mondva, hogy nem természetes azt jól van. Szerinted ezek az emberek érvekkel meggyőzhetők? LOL! """


Erre mondj nekem légyszi szakirodalmat, mert utána szeretnék nézni, ezek szerint nagyon rossz dolgokat írkáélnak tanulmányokban.

2009. okt. 27. 09:44
 95/115 anonim ***** válasza:
jaj,most ,hogy kevered ide a cigányokat? amit írsz,hogy a cigányok miket csinálnak ez mind a kormány hibája!!!a mocskos zsidóké!!egyébként ezeket nem csak cigányok csinálják,a magyarok nagyobb lopósok!! én pedig,hogy nagy házban lakom,azért természetesen nem vagyok zsidó,és nem vagyok "lusta magyar".még mindig nem értem mit véded a b...kat,hiszen őket semmi nem érdekli csak a f@sz.gyűlölöm őket ,sok lelkisérült ba...!
2009. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 A kérdező kommentje:

azért te se vagy semmi, tehát ha a melegeket csak a fa..-od érdekli, ez érdekes egy gondolatmenet a cigányoktól a nagy házig ...

Ahogy már írtam, melegek között is ugyan úgy van szegény és gazdag, vízvezetékszerelő és egyetemi docens, szóval én ezt nem értem, tájékozódj kicsit te is jobban!

2009. okt. 28. 18:22
 97/115 anonim ***** válasza:
AZT ÍRTAM,HOGY A F@SZ ÉRDEKLI ŐKET,DE NEM AZ ENYÉM,MERT NEKEM NINCS ,MIVEL ÉN NŐ VAGYOK.MOST MÁR KIBESZLÉLTÜK A TÉMÁT,SZERINTEM,VAGY MÉG ÍROGATUNK?
2009. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
55%

Már bocs, de szerintem Te nem vagy nő, hanem valami tizenéves taknyos, aki azzal szórakozik, hogy itt provokálja és idegesíti a népeket. Mondjuk engem speciel nem, mert én jól szórakozok rajta!


Az írásaid tartalma, stílusa és hangneme kizárja, hogy Te egy többgyermekes családanya legyél. Szerinted tényleg így beszél egy nő, ilyen alpári stílusban? Hát, max. a cigányoknál!


Gyenge próbálkozás! Én is szoktam provokálni némely kérdésben, úgyhogy egy tanács: ha azt állítod, hogy többgyermekes családanya vagy, akkor beszélj olyan stílusban, és ne káromkodás legyen minden harmadik szavad!


Sok sikert a továbbiakban!

2009. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
32%
Még mindig ezen vitáztok? Már rég megtudtuk, hogy a kérdező hülye és nincs munkája, ezért mindenkinek pszichológust ajánl.
2009. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
17:43 igazad van!!!de miért nem érti ezt meg a kedves kérdező???
2009. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!