Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
42%
Előzőnek: hát Te is elég szerencsétlen vagy ha ilyennek látod a helyzetet/helyzetedet. Szerinted 20-30 év múlva tele lesz b*zival az ország? Neeeeem! Majd inkább cigánnyal addig, míg mi nemcigányok azon fogunk akadozni, hogy beteg-e a meleg vagy ilyen kórral született.
2009. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
41%
Különben ismerek albinót és más, hasonló betegségben szenvedő egyént is, de nem tudok róla, hogy felvonult volna-e vagy azért harcolna, hogy albinós albinóssal házasodhasson-e vagy sem meg a további sok ökörség, mit a b*zik találnak ki s harcolni akarnak érte. Nem akarom hogy néhány év múlva gyermekeim nyilvános helyen ölelkezni és csókolózni, netán zacsi-pacsizni lássanak melegeket - mert NEM EZ A NORMÁLIS! Ha valaki úgy érzi hogy nem igaz amit itt nagybetűvel írtam csak a divathóbort miatt vakon követi a "példaképét" aki fennhangon üvölti, hogy b*zinak lenni manapság normális. Hát ha normális lenne TE sem lennél itt, mert apád nem d@gta volna meg mamádat!!! Ezt fogd már fel!!!!!!!!!
2009. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 A kérdező kommentje:
Ez a "divathóbort" - elméleted nagyon tetszik, hallod-e. Egyre izgalmasabb a nem létező gondolatmeneted. Pszichológusnál voltál már végre? Figyelj ide, én időben szóltam! Utána ne engem okolj! Valami nagyon félrement a személyiségfejlődésedben, apukám ezt 10 év alatt se hozzátok rendbe, annyira durvának látom.
2009. okt. 9. 00:06
 44/115 anonim ***** válasza:
54%
Ne azon akadj fel szerencsétlen, hogy divat-e vagy sem. De a lényegen: "Hát ha normális lenne TE sem lennél itt, mert apád nem d@gta volna meg mamádat!!! Ezt fogd már fel!!!!!!" Ez a bajuk a b*ziknak - csak magukat látják, csak olyan fényben (pl. elnyomás) amilyenben ők akarják - és nagyon nagy a baj, ha már a pszichológus is meleg.
2009. okt. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

Oké, számodra biztos meglepő, d eképzeld el, én egy fiatal női pszichológus vagyok, és elég sok meleg pszich. kollégám van. Na és? Ez se nem vesz le se nem emeli az értékét, egyszerűen nem ez határozza meg. Szóval az újabb kijelentésed, mely szerint elég nagy baj, ha a pszichológus is meleg .... hát ezt alá támaszthatnád valami érvvel, bár tudom, neke daz nem megy.


Na a másik kérdésem:

Ha már hivatkoztál erre NAGY BETŰKKEL, lennél szíves adni nekem egy meghatározást, mi az, hogy NORMÁLIS? Ki a normális szted? Írd le kérlek vagy adj egy definíciót, most már nagyon felizgattál, kíváncsi lennék erre!

köszi


(egyébként nyugodtan offoljuk szét a témát, épp arra való, ha elkanyarodunk valamerre, az nem véletlen, oka van, én attól is bekattanok, amikor valaki olyan nagyon mereven köti magát ahhoz az egy mondathoz, és képtelen kicsit távolabbról is megnézni a témát)

2009. okt. 9. 08:00
 46/115 anonim ***** válasza:
65%

Köszönöm a kiemelést, elsőre is felfogtam, hogy nem normális dolog a homoszexualitás. De most végre azt is megértettem, hogy szerinted miért nem az. Azért nem normális, mert nem tudnak gyereket nemzeni.


Ha a normális definíciója az, hogy tud gyereket nemzeni, akkor az albinós példa valóban nem volt jó. Bár megjegyzem, hogy albinók házasodhatnak, sőt örökbe is fogadhatnak gyereket, így nincs miért harcolniuk. De akkor ezek szerint ők normálisak!

Némi csúsztatással azt is mondhatnám, hogy a pedofília is normális dolog, hisz egy 40 éves hapsinak és egy 14 éves lánynak is lehet gyereke!

Ezért mondom, hogy tényleg kérlek, határozd meg, hogy mi az, ami normális. Elméletileg az, amit az emberek többsége csinál. Mivel az emberek többsége hetero és nem-pedofil, így a homoszexualitás és a pedofília nem normális dolog! Tehát nem sok köze van ahhoz, hogy tudnak-e gyereket nemzeni vagy sem.


Van mégy egy kérdésem:

Tegyük fel, hogy a gyereked lát a villamoson két csajt csókolózni, és egymást fogdosni. Megkérdezi tőled, hogy miért csinálják ezt? Erre Te elmondod, hogy vannak olyan nénik, akik nénikbe szerelmesek, és olyan bácsik, akik bácsikba. Kevesen, de vannak. Ez egy "betegség", amit nem lehet gyógyítani. És tudni fogja, hogy van olyan, hogy homoszexualitás. Nem fogja normálisnak tartani, csak tudni fog róla. Amit előbb utóbb úgyis megtudna az újságból, a tévéből vagy a netről.

A kérdésem: Milyen károkat okozott ez a gyerekednek?

2009. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 A kérdező kommentje:

A "normális" meghatározása nagyon gyér, hallod-e ...

Egyébként megmondom én neked nagyon egyszerűen milyen károkat okoz a gyerekben az amit mondtál: az ég adta világon semmilyet. Te mire gondoltál?

2009. okt. 9. 12:28
 48/115 anonim ***** válasza:
39%
hát nekem írhattok akármit ,akkor sem fogadom el és nem is szabadna senkinek elfogadni a melegeket.és azt írtad,hogy régen rabszolgasors meg nő verés volt,hát az ma is van,de sok esetben,mert a nő kiérdemli a verést,ez furán hangzik de így van,tisztelet a kivételnek.
2009. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
78%

Ha írhatunk akármit, de úgysem fogunk meggyőzni, akkor tulajdonképpen miért is vagy itt? Itt általában különböző kérdésekről szoktunk vitatkozni, de ha téged úgysem lehet meggyőzni, akkor felesleg is erről beszélgetünk tovább.

Mindjárt kijelentem, hogy engem sem lehet meggyőzni, és akkor be is zárhatjuk ezt a topicot.

A nők verése pedig manapság közel sem annyira elfogadott, mint volt pár száz éve.


"és nem is szabadna senkinek elfogadni a melegeket."

Nem szabadna?:D Annyi dolog van, amit nem szabadna csinálni, cigizni, lerészegedni, drogozni, rabolni, gyilkolni, gyűlölködni, rendőröket/gárdistákat verni. Az ember rengeteg olyan dolgot csinál, amit nem szabadna.


Szerintem meg nem szabadna senkinek azért utálnia vagy lenéznie valakit, amiről nem tehet (pl. homoszexuallitás!).

2009. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, neked nincs munkád, hogy mindenkinek pszichológust ajánlasz? Hozzád nem mennék, mert paraszt és lekezelő vagy mindenkivel. Aki nem ért veled egyet az rögtön hülye és titkoltan meleg. Azért vagy ilyen feszült, mert normális iskolába nem vettek fel?
2009. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!