Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 A kérdező kommentje:
Emberek, azért ilyen agymenésre nem mindenki képes ám ... Lényeg, hogy rendkívül értelmes válaszok ezek a kérdéssel kapcsolatban, győzök gondolkodni a rengeteg összefüggésen.
2009. nov. 6. 20:37
 112/115 anonim ***** válasza:

Normális egy relatív fogalom.

Vagyis mindenki azt tartja normálisnak, aminek születik.

Ha nekem barna hajam van, a szomszédnak szőke, utáljam?

Ha nekem zöld szemem van, neki kék, utáljam?

Ha ő magasabb mint én, utáljam?

Ha ő meleg én nem, utáljam?

Egyszerű a válasz : Nem !

Volt egy olyan aki azt mondta hogy "Normális, jó nevelést kapnak. Utálni fogják a melegeket és nem lesz egy sem az"

Csak gratulálni tudok! A gyerekeid gyilkosak lesznek, de kit érdekel míg utálják a melegeket nem igaz?

Miért kell szegény gyerekeket így elnyomni?

Tévét azért nézhetnek ugye?(Amiben minden nap pucér nőket mutatnak, ami teljesen "normális", nemde?

Attól még hogy értelmetlen gyűlöletre tanítod őket, lehetnek melegek. Sőt, az isten úgy "veri" az ilyen balkáni gondolkodású embereket mint te, hogy meleg fia lesz. Ez sem véletlenül van :). De tudom hogy a te szoci gondolkodásod nem tudom megváltozatni (majd a fiad). Írj ide 10 év múlva oké? :)

2010. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 A kérdező kommentje:

relatív persze, de ezt most kinek is írtad ?

egyetértek veled, de látod sajnos milyen gondolkodású emberek vannak, aztán valóban akkor jön a hidegzuhany h hopppá, a fiacskája egy napon bejelenti h meleg, hahaha, esküszöm az ilyen ember megérdemli, nem mintha büntetésnek gondolnám, de hátha kis gondolkodásra késztetné


egyébként miért nem fogadják el sokan a hivatalos, szakmai véleményt a jelenségről? annyira bírom, itt a vízvezetékszerelő és a pék is jobban megmondja a frankót a témáról mint egy szakember, a józan ész megáll tényleg

2010. jún. 12. 18:10
 114/115 A kérdező kommentje:

"a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...! "


ezt muszáj kiemelnem, mégis miért más egy meleg fiúval tusolni mint egy hetero fiúval? sztem abszolút ugyan olyan vagy legalábbis a nemnek megfelelően hasonló testük van ... (sőt még a borotválkozás is probléma vele, ez király :D) -- eszméletlen ez is, de hangsúlyozom, nagyon szomorú, mert egy nagy testület veszekedése kapcsán jelent meg ez az írás, amire felkaptam a fejem, nagyon durva

2010. jún. 12. 18:14
 115/115 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!