Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
 81/115 anonim ***** válasza:
Igaz, majdnem ugyanaz, de itt talán inkább egy senkiről irogatunk. Így valóban meg lesz a száz.
2009. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 A kérdező kommentje:

Azért koránt sem felesleges, és nagyon jól tükrözi az átlagos toleranciát ebbena társadalomban, hiszen tulképpen %-ra ugyan annyi itt is az értelmes beírások és hozzászólások száma, mint ahogyan ez a mindennapos életben, a valóságban jelen van.


Tehát tetszik vagy sem, a látszólagosan "értelme nincs kérdésnek"nagyon is van, egy tükörkép.


És azért hadd jegyezzem meg, nem most van ennyi buxi ahogy valaki említette, hanem most csak szabadabb a légkör, így aztán láthatóbbak, de nyilván 10 és 20 és 30 és X évvel ez előtt is %-ban ennyi volt. Hogy egy adott társadalmi berendezkedés mikor mennyit enged látszani, az ismét egy másik kérdés.


Ugye figyeli mindenki, hogy a trágár szavakat nem én hozom ide soha !!!

úGYHOGY HA ELTŰNIK ez a témakör, ismét egy jelzés ... de kérném szépen a kevés IQ-val megáldott embereket, hogy inkább ne rombolják trágárságukkal ezt a témát! Köszönöm!

2009. okt. 24. 15:30
 83/115 anonim ***** válasza:
38%
Emberek, megvan a videó a dokinkról: [link]
2009. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 A kérdező kommentje:
Jah, és még én veszem poénra meg kamura a témát, ugye ?
2009. okt. 25. 09:57
 85/115 anonim ***** válasza:
54%

De azért megnézted ugye kíváncsiságból te b*zi! A meleg szó mindenképp pozitív értelmet jelöl, így ez az emberi viselkedésmód, mely a család szentségét, az utódnemzést károsítja, ezen jelző nem lehet. Megvan rá a megfelelő magyar szavunk: b*zi, b*zeráns.

köszönettel.

2009. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 A kérdező kommentje:

Figyelj, az értelmedet már olyan sokszor kimutattad, hogy sztem elég volt!

Aztán meg egy "igazi" (magát elfogadó) meleg nagyjából tesz ám arra, hogy te éppen minek nevezed őt.


Ijnkább válaszolj nekem valamire, hiszen te is visszajársz!

Voltál már orvosnál ezzel a problémáddal?

2009. okt. 25. 14:45
 87/115 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi erővel utálhatod a szingliket is!


Ők is tönkreteszik a család szentségét és nem nemzenek utódot!


De gondolom a cigányokat nagyon szereted!


Ott van apa-anya, és sok gyerek! Gondolom ők a példaképeid! Szüljön mindenki 8 gyereket és éljünk mi is putriban, ugye?

2009. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
44%
hát,inkább cigány,mint b...! és amúgy az lenne a normális,ha mindenkinek sok gyereke lenne,em jelenti,hogy putriban kell élni,vagy te is egy r..... kommunista vagy? nekem is sok gyerekem van és szép nagy házban élünk.de sajnos itt ez a kommunista nevelés van,meg ez a rengeteg b...,szörnyű!!ilyen társadalmat,hát komolyan már én is azért írogatok ide,hogy jókat röhögjek.
2009. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 A kérdező kommentje:

06:44

Mindig is ennyi volt, csak elnyomástól függően más kérdés, hogy mennyi látszik. ha olvasol szociológiai felméréseket, akkor tudod, hogy a melegek aránya a nyugati társadalmakban 10-12 % + a bisexek + az "alkalomszerűen melegek + a látensek, na aztán máshol (más kultúrákban) ezt meg értelmezni se lehet, mert egyszerűen a jelenséget mésképpen fogják fel.

Mindenesetre barátkozz meg a gondolattal, ha sok gyereked van, én már kérdeztem, mit fogsz tenni, ha egy nap eléd áll, és megmondja neked, hogy "ez van, kész" ? Hm ? Jó kérdés ugye? Na majd talán akkor változik radikáisan a véleméyned. Vagy mint "jó szülő", kidobod az utcára ?


Figyelj ide, írtad, hogy mennyi búza van ebben az országban, na kérlek nem értem ezt a mondatot, hiszen itt nagyon kevés van, menj nyugatabbra, aztán eldobod magad vszínű. De miért is zavar ez téged? Hiszen azt mondtad te élsz egy szép házban, családdal stb, akkor miért, miben zavarnak a melegek? Mondj pár indokot, okot légyszi, hátha én is mint szőkenő megértem ... Na meg a társadalmat úgymond miben zavarják? Mit szeretnél? Ott az ösztön, de elnyomni? Ez tetszene neked? Hát ....

2009. okt. 26. 11:28
 90/115 anonim ***** válasza:
48%
hát igen elnyomni,ez a minimum,ha mást nem tehet,de miért ne tehetne mást?? ha elém állna az egyik gyerekem úgy ?olyan soha nem lesz,jól vannak nevelve ez a legfontosabb és a legeslegfontosabb,hogy ők is elítélik a b...kat,hála istennek!!
2009. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!