Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegség - mit szóltok ehhez?

Melegség - mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos szervezet portálján jelent meg, cenzurázom kicsit, mert aztán még nekem lesz bajom belőle, egyébként azért kaptam a levelet én személyesen, mert pszichológusként a meleg dolgozók mellé álltam, na de ez a legtöbbeknek nem tetszett, íme:


"Hi!


Lezárták ezt a meleg topicot végre, jobban is tették mert izzott már ott minden...!

Ne vedd sértésnek, nem ismerlek, nem is itéllek meg, de öregem, ha te tényleg xxxxxx vagy a lehető legrosszabb volt, hogy a melegek mellé álltál a témában, ez nem az a világ ahol elviselik őket, akár küzdősport bajnokok akár mások, a lényeg nem ez, hanem, hogy együtt kell vele zuhanyozni, borotválkozni, és nem utólsó sorban 24 órát vele tölteni...!

Hogy mit akarok ezzel?

Az egyenlő bánásmód hatóság, a bíróságok, a polgármester, az Unió, vagy akár az atya úristen is mondhatja, hogy nekik joguk van velünk dolgozni, de ha nem képesek a csapat részévé vállni és gyorsan lerakni valamit az asztalra, akkor a xxxxxxxxxnál nincs semmi esélyük, már pedig ahány xxxxxxxxx én ismerek, elég sokat ismerek megjegyezném, sosem hagyná érvényesülni, mert természetellenesnek érzi a légkört, azért mert meleg az illető, persze joga van annak lennie, meg rá lehet verni azokra akik ezt így gondolják, hogy homofóbok, és följelentést érdemelnek, persze meg lehet tenni ezt is, de ettől a helyzetük nem fog változni sőt csak romlani fog egyre jobban!


üdv.: xxxx ""


Mi a vélemény? Tényleg ennyire balkáni a gondolkodás itt ebben az országban? Vagy csak fegyveres testületeknél nem tűrik meg a melegeket? És akkor ennél jóval durvább megnyilvánulások is voltak, ez csak olyan "baráti", közepesnek mondható ellenszenv.


Ki mit gondol ???


2009. szept. 25. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
44%
Oké kérdező, akkor a pedofília sem természetellenes és nem elítélendő, ahogy az sem, aki az állatokhoz vonzódik. Sőt a seggünk sem sz@rásra van, hanem arra, hogy egy nagy néger f@sz szétk úrja. Legalább ne beszélj hülyeségeket. A lényeg a szaporodáson van, és azt két férfi nehezen hozza össze, tehát nem természetes.
2009. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 A kérdező kommentje:

ne haragudj, hogy te mennyire hülye vagy ......

na kezdjük ...

1, a pedofília jóval gyakoribb a heterók körében mint a melegeknél ,tehát ezen fantasztikus érvelésed kilőve

2, felmérések szerint az emeberek a szexuális együttéltek nem egészen 1%-át teszik gyreeknemzés céljából, a többit örömszerzés miatt ... na puff

3, mondtam már , hog ynézz utána, mert gondok vannak atudásoddal, az ismereteiddel, de nagyon komolyan

4, képzeld el, ugyan én kiábrándítónak tartom, de a heterok körében is dívik a "popószex", míg nem egy meleget hallottam már úgy nyilatkozni, hogy "auzt soha" és csak oral, mert nem tartanak benne semmi izgit, tehát dupla bukfenc, de egyszeres mindenképpen


Na mondod még a hülyeségeidet? Hallod, nálad vaélami nagyon nagy baj lehet. Látott mostanában pszichológus? Őszintén szólva te egy nagyon elnyomott meleg vagy, és sajnállak is, de figyelj, inkább engedj az érzéseidnek, mert látod, ennek a nagy elnyomásnak ez a vége, sőt lesz ennél durvább is !!! Ugyan miért ne lehetne egy fiút ugyan úgy szeretni egymásik fiúnak, másrészt miért kell a meleg kapcsolatot azonnal csak leredukálni a szexre ? A hetero kapcsolatok is csakis kizárólag szexből állnak?


Azért remélem érzed mennyi hülyeséget beszélsz ....

2009. okt. 6. 15:31
 33/115 anonim ***** válasza:
54%

Nahát kérdező, az utolsó hozzászólásod alapján neked kellene - lehet titokban - de nagyon gyorsan felkeresni a pszichológust. Ne a statisztikákat húzd elő, de figyelj oda a lényegre amit mondani akarnak neked - beteg embernek!

Ha a te apád is a Józsit dugta volna te sem lennél itt. Ezen gondolkozz el ha van mivel!

2009. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 A kérdező kommentje:

Na figyelj ide te nagyon értelmes!

A pszichológus én vagyok, de majd felkeresek egy kollégát a tanácsodra, oké.

Gondoltam én, hogy észérvekkel már nem tudsz egyszerűen mit kezdeni ... ez így szokott lenni, úgymond nagy "buxigyűlölőknél" mindig abszolút hasonlót tapasztalok, de a gyökere közös, ezek elfojtott vágyak megjelenése csak persze tudattalan módon, és sajnos a tudatos szinten elég borzalmas formákat képes előhozni, nézd csak meg magad pl ...


Még egy érdekesség: hála istennek, azért én manapság egy jóval nyitottabb , mondhatni egyre nyitottabb generációkkal találkozom, a mai 10-en évesek, talán 20-on évesek körében tulképpen nem is nagyon tudnék olyat mondani, akinek ne lenne pár meleg haverja itt-ott, és érdekes, ez cakis intelligencia és nyitottság kérdése, valamiért meg sem fordul a fejében, hogy ezzel neki bármi problémája lenne. Hát tudja fene, én azért őket mentálisan jóval egészségesebbnek tartom, mint egy olyan gyűlölködőt mint téged, aki az első észérvnél már bukik is. Izgi ez a témakör, de sokadszorra mondom, nézz már utána ahol akarsz, mert SEMMI, érted? semmi (!!) nem tartja természetellenesnek, olyannyira nem, hogy 1980 körül levették még a nemi identitás-eltérések listájáról is úgymond a pszichiátriában, azaz nem csak hogy nem betegség, hanem ahogy már mondtam, egy az egyben ugyan olyan értékű nemi identitás mint a heterosexualitás.


De hadd kérdezzem már meg, téged miért zavar ennyire, ha valaki meleg? Mi lesz ha egyik nap egy jó haverod áll oda eléd és mondja ezt neked vagy netán a gyereked? Bár az ilyenekből kinézem, hogy "kitagadják", igen vicces megoldás, de ismét a szomorú vicc kategória. Tudod az emberi tudatlanság határtalan sajnos, és néha én se tudok mit kezdeni vele, egy a biztos, hogy észérvekre nem tudnak mit lépni, merthogy nem is lehet, csak ezeknél általában erősebb a személyes indíttatású gyűlölködés. Neked is biztos megvan ennek az alapja ....

Így névtelenül mondd el nygodtan, mi a mozgatóereje nálad ennek, aztán majd reagálok .... Mindenesetre légy biztos abban, a környeztedben már csak anagy számok törvénye alapján is van meleg srác, ez nem is kérdéses.

2009. okt. 7. 09:20
 35/115 anonim ***** válasza:
57%
Kit érdekel, hogy gyakoribb a heteróknál a pedofília? Kérdezte ezt valaki? Ha nem figyelsz oda, amit a másik mond, akkor belőled szar pszichológus lesz. A százalék nem mutat semmit, mi akkor is tudunk gyereket csinálni. Miért b uzizol le? Szerinted aki nem bírja őket, az rögtön meleg? Egyből megvádolod valamivel a másikat. És attól, hogy ma már nem tartják számon, mint betegség, régebben még az volt. Tehát ha jövőre törvényesen lehet cigányt ölni, akkor az nem lesz gyilkosság? Ja és választhattál volna valami más szakmát, nem ezt csicska pszichológust
2009. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
35%
a melegeket ki kell tagadni,akárki legyen az,és inkább neked kell pszichiáterhez menned,igaza van az előzőnek,lelkisérült b... emberek!fúj!
2009. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 anonim ***** válasza:
81%

Kedves meleggyűlölők (a homofób szót mellőzzük!)!


Tudtok nekem segíteni, nem igazán értem a logikátokat?

Ugye azt mondjátok, hogy a homoszexualitás egy betegség. Ergo az ember nem szabad akaratából homoszexuális, hanem azért mert beteg. Miért utáljátok, miért akarjátok kitagadni azokat, akik betegek?


Ennyi erővel tagadjuk ki, utáljuk azokat, akik skizofrének, pánikbetegek, mániás depressziósok, szadomazo szex kedvelők, lábfétisesek, pedofilok?

Elvégre mind betegek. Azt is, aki albínó? Nehogy már albínónak lenni természetes dolog legyen!


Szerintem ez egy érdekes filozófiai kérdés, hogy vajon mikortól utálunk egy beteg embert? Utáljuk, ha skizofrénként megölt egy embert? Utáljuk, ha pedofilként megerőszakol egy 13 éves lányt? Utáljuk, ha közös megegyezéssel szexszel egy 14 éves lánnyal? Utáljuk, ha két nagykorú közös beleegyezéssel homoszexuális szexuális kapcsolatot létesít egymással?

Elméletileg ezek mind beteg emberek.


Vajon rosszabb, ha valaki felelőssége teljes tudatában normális mentális állapotban megöl egy 70 éves nénit, hogy elvigye az 5000ft-jét. Vajon rosszabb, ha valaki bankot rabol, de nem bánt senkit?


Honnan kezdődik a bűn? Milyen betegség számít bűnnek?

Nemsokára csinálok erről egy kérdést, és belinkelem.

2009. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/115 anonim ***** válasza:
79%

Itt a link, ne offoljuk szét a témát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2009. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
35%
jaj,ne hasonlítsd a betegeket a b....-hoz!! az teljesen más,ne kavarj! mit pártolod őket,talán te is az vagy?hidd el,hogy nem normális dolog.én annyira nem értem,hogy mitől van,de ha már van titkolják el,és próbáljanak norm.életet élni.
2009. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
76%

Szóval...


Azt, hogy a melegek betegek azt valaki írta itt nemrég, annak írtam vissza ezt a példát.

Ez annyira szánalmas szerintem, már bocs! Igen, aki a melegeket védi, az tuti meleg. Mondjuk ez lightos volt, azt hittem azt is megkérdezed, hogy szdsz szavazó vagyok-e? Egyébként meg nem a melegeket védem, csak arra próbálok rávilágítani, hogy mekkora hülyeségeket írsz. Pontosabban nem Te, hanem valamelyik előző ember.

Amúgy meg elég sok ember "védi" a melegeket, és a többségük nem meleg. Ha megnézed a belinkelt kérdésemet, abból is kiderül.

Ugyanis az emberek szerint általánosságban (majdnem azt írtam, hogy a normális emberek szerint) a melegség nem bűn és nem is betegség. Sőt titkolni sem kell! Persze vonulgatni, meg botrányos felvonulásokat rendezni sem!

Én nem értem miért kellene titkolni, ha nem normális dolog, akkor sem. Főleg mint mondottam egy olyan dolog, amiről az ember nem tehet. Ergo ha albinónak születek, amiről nem tehetek, titkoljam, mert nem normális! Mielőtt írnád, hogy megint kavarok, én csak a Te érvelésed szerint próbálok meg gondolkodni!

Mellesleg az, hogy mi normális elég relatív. Az adott kultúrától függ. Normális dolog a rabszolgatartás vagy a nők verése? Régen az volt, ma nem!


Egyébként jó dolog erről vitázni meg minden, de az én véleményem terjed egyre jobban. Persze egyikünknek sem lehet igaza, mert ez vélemény kérdése, nem valami általános igazság (mint például, hogy leesik-e az alma a fáról). De manapság egyre jobban elfogadják a melegeket, és nem csak nyugatabbra tőlünk, hanem itthon is. Akár tetszik, akár nem, ez a helyzet! Majd nézz körül 20-30 év múlva és meglátod! Nem, 20-30 év múlva sem fogják egymást leszopni a melegek (mint a sanfransiscoi felvonuláson), sőt szerintem gyereket sem fogadhatnak örökbe, de valószínűleg házasodni házasodhatnak.


Ezek globális trendek, előbb utóbb elérnek mindenhova! Igen, tudom fúj globalizáció!

2009. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!